chlapci, už slovné spojenie "ľahký DH" ma napĺňa podozrením, že by ste sa hlavne mali venovať mutácii a domácim úlohám...
22.03.2009 - 14:32:23
00
aaaa este sa vas opitam za kolko by som zohnal dobre koleso na pevnu 20mm os? :D alebo si sa mi oplati kupit naboj a urobit vyplet alebo kupit cele new koleso...........
22.03.2009 - 14:46:41
00
Počuj, net máš, zoznam eshopov nájdeš v trochu inom threade tohoto fóra, tak pohľadaj a spočítaj... kalkulačku nielen vymysleli, ale ju máš aj v Accesories ako aplikáciu ;)
tu je taký zvyk, že ťa navedieme, ale nechci po nás, aby sme ti spočítavali 10 variant... to je tvoj job
takisto ak chceš poradiť napr. z výberom nejakého biku, je vhodné napastovať linky na biky z ktorých sa má vyberať, pokiaľ možno také, kde je popísané aj vybavenie a geometria
jo a "dobré" je široký pojem... skôr sa oplatí povedať aký máš budget, lebo ja ti viem na nejakých DT Swiss komponentoch vymyslieť koleso snov, len čo z toho, keď ho nezaplatíš?
22.03.2009 - 16:24:34
00
chod do obchodu,opytas sa,povedia ti cenu a uvidis co sa ti viac oplati :roll:

chlapci, už slovné spojenie "ľahký DH" ma napĺňa podozrením, že by ste sa hlavne mali venovať mutácii a domácim úlohám...
uz podla stylu ako ma napisany nick som vedel ze je to easy DH rider :D
22.03.2009 - 16:27:30
00
Počuj, net máš, zoznam eshopov nájdeš v trochu inom threade tohoto fóra, tak pohľadaj a spočítaj... kalkulačku nielen vymysleli, ale ju máš aj v Accesories ako aplikáciu ;)
tu je taký zvyk, že ťa navedieme, ale nechci po nás, aby sme ti spočítavali 10 variant... to je tvoj job
takisto ak chceš poradiť napr. z výberom nejakého biku, je vhodné napastovať linky na biky z ktorých sa má vyberať, pokiaľ možno také, kde je popísané aj vybavenie a geometria
jo a "dobré" je široký pojem... skôr sa oplatí povedať aký máš budget, lebo ja ti viem na nejakých DT Swiss komponentoch vymyslieť koleso snov, len čo z toho, keď ho nezaplatíš?


Trosku OT ale tvoj post mi vycaril usmev na tvari. Kebyze to cita niekto neznaly anglictiny asi ho drbne. :) Ale uznavam ze o to mozno prave islo - ako urcita intelektualna prekazka na odradenie tych nasich "light DH riders" ktori neovladaju ani tu slovencinu.
22.03.2009 - 22:55:55
00
:D vidíš, ja si ani neuvedomujem že používam anglicizmy... v podstate 90 % textov s ktorými pracovne prichádzam do kontaktu a ktoré plodím sú po nie slovensky... plus kryštalografický a počítačový slang...
22.03.2009 - 23:10:08
00
vidlu uz mam doma :) parada :) som happy :) strasne moc :) teda zatial lebo ju nemam este na bajku :D
23.03.2009 - 21:32:39
00
happy end
23.03.2009 - 21:44:35
00
keyboard_arrow_up