Ano, toto mi napadlo ako prve, ze dve velkosti. Inak, ked tie jedny vratis spat, tak oni akoze zase vratia prislusne peniaze za to? To mi pride nejake prilis pekne...

Podla mna je blbost brat 2 velkosti. Zober normalne tu ,ktora by ti podla tabuliek od vyrobcu mala sediet a ked nebude tak ju posli naspat s tym ,ze chces inu. S velkou pravdepodobnostou nebudes musiet nic posielat naspat co pri moznosti 2cisel urcite budes. A usetris si nejake tie bankove poplatky a straty na vymennom kurze.

Do CRC ked som posielal dres na vymenu tak do 5 pracovnych dni som mal novy, ziaden problem. Ale z 10tich pripadov sa mi to stalo len raz ,ze nesedelo. Uplne zbytocne by som objednaval stale 2 cisla.
19.01.2009 - 09:25:04
00
Ja som na jesen kupoval cykloelastaky NALINI boli vo vypredaji za dobru cenu. Mali vsak len velkost XXL. Predavac mi vsak povedal, ze to treba skusat lebo kazda znacka ma to "svoje XL" ktore som chcel. Na pocudovanie mi sadli presne. Podotykam, ze mam este dvoje cyklogati jedne Merida L-ko a KTM XL-ko kazde od ineho vyrobcu a obidvoje sedia dobre. Cez net by som ich urcite nekupoval.
19.01.2009 - 12:00:45
00
Podotykam, ze mam este dvoje cyklogati jedne Merida L-ko a KTM XL-ko kazde od ineho vyrobcu a obidvoje sedia dobre.


Lakko, kde si kupoval oblečenie KTM, neviem kde ho na Slovensku kúpiť. :?:
19.01.2009 - 16:50:11
00
U nas v Kosiciach je http://www.jumpsport.sk ktore je predajcom bikov KTM takze aj doplnky KTM maju. Ja mam tento model: http://www.xcmaraton.sk/kosice2008/htmldata/images/img00204.htm
Edit: Ale ako pozeram, nejak sa tato znacka z ich stranky vytratila tak neviem ci este robia KTM.
19.01.2009 - 17:04:16
00
Ďakujem, presne tento dres aj nohavice som mal na mysli. Idem im napísať mail, či ich ešte majú....
19.01.2009 - 18:03:31
00
Ked som tam bol naposledy, tak ich mali a pochybyjem ze ich rychlo vypredali.
19.01.2009 - 19:44:20
00
Podla mna je blbost brat 2 velkosti. Zober normalne tu ,ktora by ti podla tabuliek od vyrobcu mala sediet a ked nebude tak ju posli naspat s tym ,ze chces inu. S velkou pravdepodobnostou nebudes musiet nic posielat naspat co pri moznosti 2cisel urcite budes. A usetris si nejake tie bankove poplatky a straty na vymennom kurze.
Do CRC ked som posielal dres na vymenu tak do 5 pracovnych dni som mal novy, ziaden problem. Ale z 10tich pripadov sa mi to stalo len raz ,ze nesedelo. Uplne zbytocne by som objednaval stale 2 cisla.

Dve velkosti som navrhoval, ak som si naozaj nie isty, ktore bude sediet. Napr. pri tretrach je to zlozitejsie ako pri drese. A k tomu setreniu, ak vezmem dve naraz, platim jedno postovne navyse. Ak vezmem jedno a nebudem menit, neplatim navyse nic, ale ak budem menit, platim postovne dvakrat... :idea:
19.01.2009 - 23:52:22
00
Mali vsak len velkost XXL. Predavac mi vsak povedal, ze to treba skusat lebo kazda znacka ma to "svoje XL"

Ano a preto netreba kupovat podla pismenok ale podla tabuliek od vyrobcu a tam vidis ,ze napr. jeden vyrobca ma L rovnako velke ako iny XL.
Pri najhorsom to stale mozes vymenit/vratit za minimalne naklady.

ale ak budem menit, platim postovne dvakrat... :idea:

Neplatis. Aspon u CRC. Platil som len postovne ku nim. (cca 100sk u dresu)
20.01.2009 - 12:41:37
00
Juro: Ak máš naozaj takú postavu, ako píšeš, rozhodne by som si ich vyskúšal v nejakom obchode. A bez trakov, nad tým by som ani nepremýšľal, bude sa ti posúvať vložka, vyliezať zadok, každú chvíľu si ich budeš naťahovať naspäť a budeš z toho taký nervózny, že si to bikovanie vôbec neužiješ. :wink:
20.01.2009 - 23:42:13
00
Ano, mam NAOZAJ taku postavu ako pisem (pre srandu by som blbosti nepisal, nie som predsa blb...). Dobre, no vsak ked zakupim a urobim prve jazdy, napisem ako vec dopadla, nech tento thread ma uzitkovu hodnotu pre buducich foristov/tky.
21.01.2009 - 17:51:25
00
Takze pridavam slubovanu odpoved: k absolutnej spokojnosti to vyriesila kupa elastakov (Gigasport) s trakmi ("Bib-shorts"), vo velkosti M (presnejsie "emko mi sadlo nezavisle na znacke" - inf. len pre "prvokupcov"). Cize sa fakt oplati vyskusat a nekupovat naslepo z eshopu (akokolvek je priazniva cena :D ). Priznavam, ze som sa povodne s myslienkou eshopu pohraval, ale nakoniec zvitazil zdravy rozum. Ked chcete mozte to zamknut.
30.03.2009 - 22:35:01
00
keyboard_arrow_up