Nemozem si odpustit jeden tip na vikend:
Usek po cervenej TZT Harmonia - Zochova Chata (technickejsi singlac s lavickami cez potok, veduci paralelne so statnou cestou) som siel dnes smerom dolu a je v super stave - vela vody v potoku a miestami aj na singlaci, ale da sa vkuse v sedle. Skoda, ze som nemal fotak :( Perfektny zazitok. Treba vyskusat kym je vela vody! Ale smerom hore sa suchou nohou asi nedostanete, nakolko pri jednej lavicke je technicky usek cez potok. Stoji to aj za ten hriech ist hore po asfalte :)
Alebo sa da aj pekna celodenka po TZT: Harmonia - po zelenej Papiernicka - modra, zelena na Cerveny Kamen - zelena na Sklenna Huta - modra na Skalka - cez oboru mimo TZT na Hubalovu -modra na Zoska - cervena singlac do Harmonie. (Alebo aj vlozka so snehom: usek Hubalova - Cermakova Luka (cervena) + zjazd (zlta) na Zosku.)
02.04.2009 - 21:07:12
00
Ten je fakt super! Poznáme :) ja som to tiež objavil pri pešej túre v takom "rozmočenom" stave :)
02.04.2009 - 21:11:01
00
Poznám. Ten som šiel minulý rok ale v smere na Zochovú. Už ma nebavilo ísť po ceste, tak že skúsim nejakú altervatívu. Chvíľu som na Harmónii hľadal kde sa červená zašíva do lesa. :D
02.04.2009 - 21:31:50
00
Tento chodnicek si vychutnavam pravidelne. Niekedy si trasu planujem tak, aby som sa domov vracal prave tade.
Odporucam aj modru znacku z Baby do PK.
03.04.2009 - 16:48:57
00
keyboard_arrow_up