Jarná klasika 2019

01.06.2019
3. kolo - Road Cup 2019
Preteky jednotlivcov
Poprad (Slovensko)

Propozície
Edo, asi sa mýliš, ale dnes som šiel sám :D .
04.04.2009 - 18:54:45
00
isto? som stretol tlupu ktora isla hore na smokovce a na cele bol chlapik co myslim mal dres discovery
04.04.2009 - 19:19:13
00
Nie, to sme my neboli :) . A ty s nami na budúci týždeň nepôjdeš? :)
04.04.2009 - 20:05:20
00
no matko teeda keby som mal fotak ale len slovne : isiel som z LM cez LH na podbanske ALE za pribilinou to zacalo neprijemne nanosy strku iste ides po vyjazdenej stope az do chvile kym ta neofukne auto a ten kudol dymu dychas este dobre 2 min , tesne pred strbskym plesom som kupil prvosezonny defekt ale mal som dost predraty plast a tie kamienky po ktorych som chvilami musel ist to dorazili
potom som to strihol pri vysnych hagoch smerom stola lucivna strba vazec vychodna LH a LM vydalo to na nakych 106 km kua na tej croske s tym hnusnym sedlom fuj nikdy viac ....
pokial ten strk neodpracu jarna klasika pre mna nema vyznam .....
a riadna kosa hlavne v tieni som musel natiahnut dlhe spodaky a windstoperku ti dam ze teplo ...teda ako na mesiaci na slnku teplo v tieni zima ....
04.04.2009 - 21:56:00
00
Ja som už voči kamienkom a tomu prachu asi imúnny :) . Keby som kvôli tomu nemal jazdiť, tak to nevydržím. Prečo si myslíš, že klasika s kamienkami nemá význam? Veď napr. dole v Tatr. Lomnici sú už cesty pekne vyčistené, do konca mája sa možno zobudia, a budú odpratávať aj inde :) . A kedy si tam išiel, že ti bola taká zima? Ja som bol v Ždiari, potom v Smokovci, v krátkom drese a ešte ma aj pekne opálilo :) . A hlavne, bolo neskutočne teplo.
04.04.2009 - 22:04:12
00
hah tam som este nebol ale podla vsetkeho vychrica dala dole vsetky stromi popri ceste asi , som dost zimomravny takzke chald ale zase ani prilisne teplo mi a asi nikomu nerobia dobre co sa preteku tyka pre MNA s kamienkami nema vyznam, ostatny nech si jazdia aj po sutroch .....
pochybujem zeby sa cestari niekedy zobudili na cas ked snezi nikde ich niet a teraz jajaj to uz duplom snad tieto burky co maju prist po vikende porobia robotu za nich lemravcov....

btw : ku klasike ta sa jazdi za plnej premavke ze ?
04.04.2009 - 22:08:36
00
JJ, klasika a aj Tatry Tour sa ide za plnej cestnej premávky.
04.04.2009 - 22:14:56
00
nuz skoda teda nie je myslitelne aby nebolo pre strk ( nehovorim ze vsade ) vidiet krajny biely pas , cisto moja dedukcia : neviem si tych pretekarov nejak predstavit ako idu vyjazdenymi kolajmi v a aj keby chceli nemozu tych slabsich predbehnut :-) a ked pojde nejake auto za nimi nedaj boze oproti to mozu rovno zabalit ....
04.04.2009 - 22:30:54
00
Nechápem tvoje rozmýšlanie, bol si na klasike niekedy? Minulí rok som nikde nevidel ani len jeden kamienok, nie to ešte štrk na ceste. Len miestami bol horší asfalt, ale to je všade na slovenksu a na to si buď zvykneš, alebo môžeš cyklistiku zabaliť. Klasik asa síce ide za plnej cestnej premávky, ale v predu ide policajné auto a oprotiidúce autá zastavuje, samozrejme len pre prvý balík. Myslíš, že sa v ňom udržíš? A autá za pelótónom cyklistov predbiehať nebudú. Ale aj tak si myslím, že tan štrk tam nebude. Tak tu už toľko nenariekajte...
05.04.2009 - 07:27:57
00
morelon píše dobre. Netreba to brať tak, že keď je nejaký ten kamienok na ceste, tak nejdem. Kamienky sa vždy nájdu :) .
05.04.2009 - 09:41:36
00
janosik ty podla toho snami tu sobotu nejdes co...tu unas boli donedavna cesty este zle ale teraz sa to uz da ..az na tie horske prechody tie su este stale mokre.. kamienky.. kosa..
05.04.2009 - 10:10:24
00
inak uz aj pocasie sa risuje ze vide...som zvedavy zatial to vyzera na pekny vikend aj v tatrach...len aby tak bolo-... :?

Prílohy:

picture.php.png
picture.php.png 17.5 KiB thumb_up0thumb_down

05.04.2009 - 10:17:18
00
Fakt sorry, ale v sobotu budem este odcestovany. V nedelu som spat. Takze vela stastia.
Ak by niekto chcel ist v nedelu mozeme si vymenit cisla...
Vento, v pondelok sa nepracuje :D
05.04.2009 - 18:47:49
00
ja neviem ak pojdem nie na ziletke , ale na obhliadku ist chcem ....

k tym kamienkom este to je suvisla kopa strku a vyjazdene kolaje od aut, toto nie je par kamienkov po ceste......... ale zase ako kukam mapku tak trasa ktoru som realne presiel je az od strbskeho plesa aj ked ten posyp bol aj tam ....
ale na crosse nemam problem aj po sotoline ficat len musim nove plaste resp iba jeden zadny plast nahodit bo stary som zodral a pichol som dva krat ked som bol obzriet cast trate ....

kua sak termin je az 30.5.2009 cize to musi byt dovtedy ten posyp prec aj keby nechcel , len s tou obhliadkou to bude trosku boliet inak pohoda .......

2mato09 : ak chces vymenme si tel cisla aby som ta vedel kontaktovat keby bol nejaky problem .....
05.04.2009 - 19:13:30
00
ahaa...ved su oblievacky. :) ..aj tak idem asi v sobotu...a kto teda ide vsobotu?
05.04.2009 - 22:29:52
00
keyboard_arrow_up