pohybujem sa myslim tom istom svete ako ty. ziadne Sci-fi.. dokonca viem, ze su aj dobri a ochotni predajcovia, nie len ti neochotni, s ktorymi mas skusenosti ty.

nieje problem kontaktovat cez predajcu priamo dovozcu/vyrobcu a rieist zavadu/hladat riesenie s nim.
je to najjednoduhsia cesta ako sa dopatrat rychlo k nejakemu rieseniu / odporucaniu. Ked zlyha tato cesta, potom nastupuje google/kamarati/fora.... a na zaver rada tipu "pomoz si sam".
08.04.2009 - 08:33:01
00
ja som nikde nepísal o zlej skúsenosti, ja len viem aké majú možnosti dodávatelia v SR a pochybujem, že by to niektorý z nich riešil inak ako ponukou nového rámu...už sa tu podobná vec riešila a dotyčný, ktorý si to dal opraviť B. Merešovi bol nadmieru spokojný...

viewtopic.php?f=10&t=16859&st=0&sk=t&sd=a&hilit=meres
08.04.2009 - 08:48:17
00
no to by som rád vedel, čo by mu v tom obchode povedali...podľa mňa len toľko, že je to od kameňa čo oni asi ťažko ovplyvnia...


v tom pripade si namiesto hore uvedeneho citovaneho ironickeho komentara mohol rovno poradit pana Meresa, a ja by som ti nemusel opisovat moje skusenosti s predajcami.... usetrilo by to kopec casu tebe, mne... a hlavne efsixovi ;)
08.04.2009 - 08:58:24
00
dobre dobre...ale veď o tom Braňovi tam bola zmienka hneď... :wink:
08.04.2009 - 09:04:29
00
Ak opraviť, tak myslím že Braňo Mereš bude naj. Samozrejme musí mať čas ... :wink:

Problém bude čas. Je dlhodobo mimo SK. mal by prísť v priebehu týždňa, ale budem rád ked si najde čas na naše riešenia.
V každom prípade ho skús kontaktovať, možno budeš mať šťastie a podarí sa ti ho ukecať :lol:
08.04.2009 - 09:12:46
00
Kúpil by som epoxid a zalial to, prípadne ešte kúsok sklenej tkaniny.
08.04.2009 - 09:23:15
00
este by som doplnil gira - v pripade ze to chces opravovat sam: to miesto prebrus drsnym brusnym papierom aby sa podarilo prepojit spodne vrstvy karbonu s novou vrstvou ktoru tam das, kup si ten epoxid (epoxid - nie polyesterovu zivicu) + namiesto skla radsej skus poznahat karbon.

osobne si vsak na zaklade tej foto a mojich skusenosti s karbonom myslim ze to nechaj tak a neries to. vyzera to len na popraskanie povrchovej vrstvy matrice (epoxidu) a nema to nejaky vyrazny vplyv na vlastnosti daneho miesta na rame. presnejsiu analyzu vsak lepsie robit "nazivo".
08.04.2009 - 09:34:32
00
Mám podobný názor, preto doporučujem len to zaliatie epoxidom, nech sa to ďalej nenarušuje. Pochybujem, že by bola nejak vážne porušená štruktúra.
08.04.2009 - 10:03:44
00
Diky za rady. Ale ja to určite dám do servisu ja do toho nechcem babrať. Nech to oni niejak vyriešia určite buď opravou alebo niejak nový nech mi dajú mne je to úplne jedno chcem ho mať v poriadku hlavne:DDD snáď nepukne za jazdy :DDDDD diks :)
08.04.2009 - 11:49:37
00
Já to říkal,já to říkal nekupovat papundekl... :lol:
08.04.2009 - 16:43:50
00
keyboard_arrow_up