vies co moj zlaty....

vidim, ze ti mozem poradit jedine.... hladaj si sam! :)
nebud darebny, a zabehni do obchodu (najlepsie viacerych ak je moznost) a pozri co tma maju, nech ti ukazu katalogy, a dohodni sa s nimi.
08.04.2009 - 23:01:37
00
neboj ja to mam obehané a keby mi nejaký vyhovoval tak ho vezmem kedže žiadny taký nieje aspon nie v mojej cenovej kategorii tak si kcem posklada vlastný
08.04.2009 - 23:11:20
00
v tom pripade prajem vela stastia.
09.04.2009 - 06:34:43
00
kolesa nech maju náboj aj na kotučovky no na biku býť nemusia .........bolo by fajn mať rafíky ktore niesu na v-brake brzdy ale bez kotučoviek taky bike asi nebude......

cize chces tam kolesa na kotucovky (naboj aj raf) ale brzdy zatial nie hej? a cim chces brzdit? ci tymi V-brake v batohu?
09.04.2009 - 07:02:21
00
cize chces tam kolesa na kotucovky (naboj aj raf) ale brzdy zatial nie hej? a cim chces brzdit? ci tymi V-brake v batohu?


cha chaaa, ty si nas vsetkych pobavil. Ja by som povedal ze treba mat trpezlivost a pozerat hlavne inzerciu (bikemagazin.sk, dolekop.com, mtbiker.sk) a vybrat si odtial nieco co ti bude vyhovovat. Je ale mozne ze si celkom pockas kym sa tam objavi bike, s ktorym budes spokojny. A vela veci ako kolesa, napinak, radenie, prehadzovac, kludne aj ram a vidlu by som riesil prave cez inzerciu, kde mozes zohnat veci trochu pouzivane ale stale v dobrom stave za mensiu cenu ako z E-shopov.

ja som napr pred nedavnom predal bike podobny tomu, co chces, bol sice na single-speede ale ponukal som k nemu aj napinak, radenie a prehadzku...
09.04.2009 - 09:11:10
00
Ty sa, synu, hlavne trochu uvedom. Lebo kto nás pobavil svojím skratkovým myslením, si ty. Ešte raz: náboje a ráfy na kotúčové brzdy (= ráf NEMÁ brzdnú plochu) AND bike bez kotúčoviek?! To asi že brzdiť nebude!
Celkove začínam mať pocit, že kto nevie od počiatku písať normálnym jazykom, mal by dostať mail o tom, že toto je len fórum pre ľudí s IQ nad 90 a bez pubertálnych manierov a mal by mu byť zrušený account. S tým, že si bude môcť tak o týždeň (blbosť musí spôsobovať diskomfort, aby s ňou bol subjekt nútený bojovať) založiť konto hoci aj s tým istým menom a pokúsiť sa komunikovať všeobecne prijateľným spôsobom.
09.04.2009 - 15:02:30
00
Chlapci, prvé bicykle tiež nemali brzdu,brzdilo sa len nohami,takže ak má bagance s dobrou podrážkou možno mu to bude stačiť :mrgreen: :lol:
09.04.2009 - 19:48:18
00
mam podkovy v noci to robi lepší efektt
09.04.2009 - 21:13:07
00
z tejto témy mi tu je do plaču...ako som čítal pochopil to len tulenik...z výrazu "kcel" sa mi točí hlava..
14.04.2009 - 00:11:23
00
keyboard_arrow_up