OT: kamoš z BB bol raz so svojou už mangelkou šukať na Urpíne a ako sa tak z nej vytiahol a so slastným úsmevom sa zvalil na chrbát, na žaludi mu pristála osa ... :twisted: :shock: :mrgreen:
15.04.2009 - 13:39:49
00
Takze vnasam do toho viac svetla.Prave som sa vratil od urologa.Diagnoza znela absces nad mocovou trubicou za korenom pimprlaka.Dvovodom bolo zodratie pokzky a nasledny zapal.V tom mieste sa mi vytvoril hnisavy vak ktory som ja povazoval za opuch.Doktor mi vravi ze taky uz davno nevidel .Nasledovali oblubene injekcie madzi nohy a potom skalpel.Ked mi stoho tlacil hnis tak mi vraví , ze mam stastie ze estenebol na obede lebo by sa asi zg....al.Potom mi to ukazal v zrkadle a tiez mi bolo tak podobne.Tvrdil mi ze to bude zo zleho oblecenia, neviem ale v ten tyzden som 3 drohy nohavic s vlozkou.


Kazdopadne dakujem vsetkym za to ze ste ma tak rychlo presvedčili o navšteve lekara, lebo ten abces mi mohol prezrat mocovu trubicu a moc by mi unikal niekde tam kde zenam :lol: :lol:

Dakujem!!!! :D
15.04.2009 - 15:26:15
00
Treba si kúpiť špeciálny krém ktorý sa maže na tieto partie.Robia to cyklisti bežne,aby si nezodrali ti partie.
Volá sa to tuším Sixtus.

http://www.sixtus.sk/sixtufit.html


Naposledy upravil triki dňa 15.04.2009 - 15:33:32, celkovo upravené 1 krát.

15.04.2009 - 15:30:24
00
Treba si kúpiť špeciálny krém ktorý sa maže na tieto partie.Robia to cyklisti bežne,aby si nezodrali ti partie.
Volá sa to tuším Sixtus.

Pripajam link ja si ho urcite kupim :wink: :wink:

Sixtus
Kód:
http://www.koloshop.sk/regenerace-158/sixtus-krem-na-hyzde-50ml/
15.04.2009 - 15:33:26
00
Hore som ti dal link na dovozcu,alebo čo to je.
Inak ten tvoj problém je podľa mňa len zlá hygiéna nič iné.
15.04.2009 - 15:36:43
00
Hore som ti dal link na dovozcu,alebo čo to je.
Inak ten tvoj problém je podľa mňa len zlá hygiéna nič iné.



Tak toto mi ani nevrav lebo sa kupem 3 krat denne a ked s acitim len kusok spoteny tak som z toho chory a preto som mal ten tyzden kazdy den nohavice ine!! :wink: :wink:
15.04.2009 - 15:43:09
00
No tri krát denne sa nekúpeš to ti neverím :lol: ,ale ide aj o to aké máš gace.Hlavne aká je tam vložka lebo aj tá sa môže krčiť a spraviť ti podobné problémy.Nemusia ti dobre sedieť v tých partiách a odierajú ti to...suchá pokožka a tak.
15.04.2009 - 15:50:47
00
S tou vlozkou mas asi pravdu, ale to rozsuchanie mi urcite sposobil sedak ktory je bez dieri .Ja som bol zvyknuty na sedlo z dierou.Vcera som si skusil prilozit stare sedlo a ten opuch bol presne v tej diere :D :D

S tym kupanim je to asi tak, ze niekedy 2 alebo 3 albo aj 4. :wink: :wink:
Dik za ten link na dovozcu.
15.04.2009 - 15:59:46
00
OT: kamoš z BB bol raz so svojou už mangelkou šukať na Urpíne a ako sa tak z nej vytiahol a so slastným úsmevom sa zvalil na chrbát, na žaludi mu pristála osa ... :twisted: :shock: :mrgreen:


... a ja tam chodim bajkovat 8)

balmar; gratulujem k novej skusenosti 8)
15.04.2009 - 16:09:08
00
no tak aspoň že si už v poriadku... :)
15.04.2009 - 16:12:20
00
Dakujem chalani, dufam ze to pomoze aj ostatnym so spekulovanim ci ist k doktorovi ,alebo :?: :?: :?:
15.04.2009 - 16:16:32
00
balmar tá cyklovložka by mala byť byť čo najhladšia, no a je to vždy o nešťastne vymáknutom combe sedlo/vložka/riť - preto ak vyexperimentuješ niečo čo ti dobre sedí, treba sa toho držať :) inak na riť stačí aj indulona ak iné nie je, skúsiť môžeš aj dezinfekčnú (červená), ktorá nerobí taký mastný pocit...
"Tak toto mi ani nevrav lebo sa kupem 3 krat denne a ked s acitim len kusok spoteny tak som z toho chory a preto som mal ten tyzden kazdy den nohavice ine!!" - ako som už hovoril v inej téme a ako to s nevôľou niesla kravaťácko-metrosexuálnejšia časť tunajšieho zazverenia, všetkého veľa škodí, vrátane prehnanej hygieny, tvoja koža nie je zvyknutá náležite reagovať na bežné namáhanie. Tie horolezecké reči o "čistej špine" ktorá tvorí "ochrannú vrstvu" nie sú len srandičky... a samozrejme, ak už sú odreniny, treba ich držať v čistote, suchu a na vzduchu a NEBIKOVAŤ, lebo tá vložka ti VŽDY urobí rozsev črevnej mikroflóry do odrenín (neexistuje dôkladne vytretá riť). Mne to tu naši metroši nechceli veriť, tak som našiel aj odkaz na pre nich snáď prijateľný, dostatočne pravicový (muhehe) a zajordánsky (buhaha) [aj tak som si istý že nepochopia odkiaľ-pokiaľ si robím prču] zdroj:

http://zena.sme.sk/c/4365585/prehnana-hygiena-nemusi-byt-len-znakom-cistotnosti.html

tá vetička nad nadpisom "Vedia niečo, čo my nie?"
Toľko hovorí mierne svinstvo propagujúci a napriek tomu nad 25 °C sa aj 3x denne sprchujúci, ale nemydliaci plutvonohý rybožravý podvraťák ;)
15.04.2009 - 17:25:39
00
Dá sa aj indulona akurát som mal z nej celý deň mastné oné... 8)
15.04.2009 - 17:32:11
00
Preto radšej tá dezinfekčná, tá mastí rádove menej.
15.04.2009 - 17:41:31
00
No nieco z toho urcite vyskusam.

Triki-S tou hygienou som to nemyslel v zlom, mam na mysli to vyjadrenie :wink: :wink:


Tulenik-Presne tak musim zosuladit tie veci co si spomenul, minula sezona 5000 km a v pohode.
teraz 300 km a skalpel :D :D :D
15.04.2009 - 17:53:46
00
keyboard_arrow_up