V Rakúsku sa oplatí len vo výpredajoch - čiže druhá polovica leta, možno ešte začiatkom jesene. Vo výpredajoch idú dole s cenami až do 50%, staršie veci aj viac. Ale už to nie sú tie dobré časy, keď sa dala vrátiť MWSt (DPH).


No neviem. Ja som sa tam bol asi pred mesiacom pozriet a ceny Specialized mali asi o 10 % nizsie ako v BA... :!: Minimálne modely, ktoré som vedel porovnať. Všetko 2006...
28.05.2006 - 12:38:34
00
ja chodim po nieco dolezitejsie len do treku v bystrici aj ked byvam vo zvolene ale vyber (nie len treky) a predavaci su fakt super
29.05.2006 - 20:30:16
00
neviem, ako v rakusku a madarsku, ale v cechach, aj ked je to len kusok, su o dost nizsie ceny v prepocte na nase....

kamarat kupoval kratasy (sa mi zda, ze author) a boli v prepocte o 500 lacnejsie ako unas....

ja sa tam chystam cez leto na vidlicu ...


hej, tiez chodievam do ciech, konkretne do hodonina, uz par rokov, je tam taky maly obchodik a som spokojny, dobre ceny, vedia poradit a mam to par km od nas


edit citacie by PaliG
19.06.2006 - 15:18:44
00
Boli ste teraz v poslednom case niekto v Zanze? Co vravite na novu obsluhu na poschodi?


neviem sice koho presne myslis, ale bol som tam dnes kupovat taku banalitu, ze dusu 26tku s autoventilkom a ten 30? rocny trulo alebo co je to tam za tutmaka, to tam hladal asi 5minut... medzitym mi stihol poukazovat vsetky duse co tam mal, vacsinou obrovskych priemerov ...jedina moja poziadavka bolo aby to nebola kenda (chcel som continentalku) , samozrejme zacal kendami :) ale pripustam, ze som to povedal mozno ticho....nakoniec sa vratil nejaky typek co obsluhoval ineho a vytiahol mi zo suflika poslednu continentalku a konecne aj mojho rozmeru a s autoventilkom ...
23.06.2006 - 19:42:32
00
Hovorime o tom istom (istych). Aj ten co ti pomohol, to ovlada len akoze, ale vraj sa uz zaucaju. Ja som sa ho pytal ci nema aj nejake ine plastovky a on chodil po celom obchode a kukal, ze co to asi plastovky su (mal tusim namierene do oddelenia s oblecenim).
24.06.2006 - 18:08:48
00
Ja si myslim ze super obchod na bike je v Senici.Super personal...Poradia,daju zlavu,viete sa dohodnut s majitelom o cene a nielen o cene...Akoze ja osobne som bol moc spokojny...Odporucam.
08.07.2006 - 10:47:01
00
suuni!bike sa pise s makkym i
08.07.2006 - 15:06:57
00
co sa tyka mojich skusenosti , tak:
ZANZO: uplne najhorsie skusenosti - tento rok som tam bol asi 10 krat priblizne 30 - 40 minut pozriet biky no pristup ku zakaznikovy ma dost sklamal. Mam pocit ze tym bikom (cestne) velmi nerozumeju. Poradit nevedia takmer nic.
Bol som za ten cas v kontakte asi so 6-timy predavacmi.
Mimochodom chcel som bike do 50 000 a jeden z nich mi dokonca tvrdil ze je to malo na kvalitny cestak a ze nech si dosetrim a pridem nabuduce.
KAKTUS: z tohoto obchodu mam zmiesane pocity. Zalezi od toho na koho natrafite. Bol som tam tento rok asi 5 krat a raz ked som kupoval pedale a topanky tak som bol prekvapeny s pristupom .. vedeli poradit a mali zaujem.
WIKA na vysokej: z tohoto obchodu mam pocit ze su tam tak trosku spekulanti.
Tento rok som tam bol asi 5 krat pricom raz som kupoval priatelke bike.
Dali aj specialnu zlavu .. ale nakoniec som zistil ze to bolo male divadielko lebo ten bike som mohol kupit inde este lacnejsie ... inak v pohode. Maju zaujem skusenosti - su zamerany hlavne na znacku author.
14.07.2006 - 23:45:58
00
keyboard_arrow_up