spominas Roskovce....zaujimalo by ma ci je tam asfalt,myslim tym cestu:Krasny Brod-Roskovce-Bystra-s vyjazdom na Havaj.na mape to mam zobrazene ako cestu v zime neudrziavanu...tak neviem.Dnes skusim ten Stropkov,maj sa.
15.04.2009 - 07:26:51
00
áno, z Kr. Brodu do Roškoviec vedie asfaltová cesta cez pekné serpentíny, len práve tam je kvalita asfaltu trochu slabšia, ale dá sa :) ...len potom za Roškovcami neviem ako to tam vyzerá, pozeral som satelitné snímky tak zdá sa že tam je stará asfaltová cesta, ale predpokladám že to bude drsnejší asfalt, ešte som tam nebol. Keď stretnem niekoho z Roškoviec tak sa opýtam. A ty si dnes ako dopadol? Došiel si do Stropkova?


Naposledy upravil Bluebiker20 dňa 15.04.2009 - 22:25:23, celkovo upravené 1 krát.

15.04.2009 - 18:58:57
00
serpentyny mi nevadia,mensia kvalita tiez nie,satelitnym snimkam uz neverim :lol: podcicva:o 9.00 sa cestari zacali pripravovat na pracu :roll: prvy stupak za malou domasou asi 300m prava strana odfrezovana praca v plnom prude.pustali iba osobne,kamiony odklonene.pod vrchom sa im uz asi nechcelo tak iba sem tam zalepena diera aj to iba priemer vacsi ako 0,5m.mensie ignorovali.dalej nic.ked som vybehol na hlavny tah giraltovce-svidik samy kamion :evil: islo mi o usek radoma-sandal-pekna cesta najma koniec,zjazd asfalt.v chotci mi zdravil nejaky dedko na bicykli.v havaji som konecne nasadil mp3.tu mi uz konecne vietor zacal vyhovovat.radvansky kopec rozbity,tiez spravili iba zaciatok a konec.

Prílohy:

domasa.JPG
domasa.JPG 183.62 KiB thumb_up0thumb_down

15.04.2009 - 19:16:04
00
:shock: fíííha tak to si dal zase poriadny okruh...to fakt nemaš tachometer? Som zvedavý koľko km si dal.. a nejaké fotky nedávaš? alebo ty počas výjazdov nefotiš? Tak si toho dnes zažil :lol: to je milé keď ten dedko pozdravil, to sa mi páči - správny biker :wink: ..Inak na ten Radvanský kopec sa tiež chystám, ale neviem kedy :roll: Ja dnes len 22,5 km za necelé 2 hodiny pomalým tempom. Počkal som chlapcov kým prídu zo školy a vybrali sme sa smerom do Vydrani, tam krátka prestávka pri tanku a rozhodli sme sa pokračovať na Danovu. Pri rybníku sme obdivovali ropuchy a neskôr sa išlo ďalej za rybníkom doprava, trochu lesnou cestou potom lesným chodníkom k drevenému zrubu. Užili sme si krátky zjazd lesom a ďalšia zastávka vo Vydrani pri krčme :lol: ..ešte som odbehol za dedinu natrhať žihľavu na čaj a išli sme domov.

Prílohy:

Komentár súboru: zjazdík
DSC03393.JPG
DSC03393.JPG 230.59 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Monty a Sparcus
DSC03383.JPG
DSC03383.JPG 216.85 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: žabky :P
DSC03380.JPG
DSC03380.JPG 132.69 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: zľava: Maťo - GT, Monty - Author, Sparcus - Kenzel
DSC03374.JPG
DSC03374.JPG 132.72 KiB thumb_up0thumb_down

15.04.2009 - 21:33:50
00
tachometer ma nezaujima,mam automapu 1cm/1km to mi staci.fotak mam,ale prestal ma zaujimat hned po kupe,zerie strasne baterie.ked sa chystas na Radvan poriadne trenuj :lol: na druzstve maju casto pustene psi a nie hociake :evil: dnes Trebisov,babka tam ma sestru tak som bol na navsteve.fukal severny tak smerom tam som letel.spat cez nizny hrabovec,strazske..uz som mal dost tych kamionov..

Prílohy:

trebisov.JPG
trebisov.JPG 233.25 KiB thumb_up0thumb_down

16.04.2009 - 16:44:48
00
aha :) a neskušal si nabijatelne baterky? :? diky za radu, ale nepotešil si ma, ja som odporca takých psov, z celeho srdca neznášam keď na mňa dajaky vybehne, normalne by som to strieľal veď mi tep vybehne určite aspoň na 180 :evil: ... tak zase pekny výjazd, ja som dnes sadil zemiaky a zeleninu tak na bike som sa dostal až večer aj to len s mladšími kolegami sme vybehli do lesa pri meste a dali pekný zjazd

Prílohy:

Komentár súboru: posedenie pri múzeu Andyho Warhola po krátkom výjazde, zľava: ja, Maťo K; Sparcus, Jimy a Maťo M.
Pikč(130).jpg
Pikč(130).jpg 344.19 KiB thumb_up0thumb_down

16.04.2009 - 23:14:44
00
nabijatelne prilis drahe :evil: a treba nabijacku,dalsie peniaze a tych mam malo toho roku,ale uz som si dnes kupil alkalicke tak zajtra ked niekam vybehnem tak nieco sfotim.vcera:za Kosarovcami maju take rybniky..otvorena brana pustene psy...len som cakal kedy za mnou..inak fajn cesta az po Piskorovce potom stupak,ale zase na druhej strane ten zjazd :twisted: dnes Detrik sice rozbita cesta od domase aj studnicku som nasiel,ale potom zase paradny zjazd az do Remenin.za obcou pozeram hore pod les a tam sa ruti dole kopcom skoda120 plna romov 8) stahovali drevo z lesa autom :lol: a od Hanusoviec po Vranov zase ta husta premavka :roll:

Prílohy:

dnes.JPG
dnes.JPG 214.58 KiB thumb_up0thumb_down

vcera.JPG
vcera.JPG 216.67 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2009 - 20:54:44
00
tebe sa pri tej Domaši asi pači hmm? ale v pohode, aspoň z bicykla spoznáš kus východného Slovenska :) ..ja som od dnes v škole tak neviem kedy sa zase dostanem na bike :roll: ..posledne 2 dni doma som jazdil len v okolí ML, sobotu som bol v Zbudskom Dlhom tak som si požičal horský bicykel a vybral som sa aspoň do Koškoviec pozrieť ale zase ten vietor fúkal a nemal som ani okuliare tak mi slzili oči - nič príjemné, v nedeľu som sa vybral do Paloty, ale pred dedinou ma otravovala skupinka drzých spoluobčanov vo veku okolo 10 rokov tak som to radšej otočil aby som im nemusel ublížiť (alebo oni mne :lol:)
21.04.2009 - 15:25:17
00
ten vietor uz zacina liezt na nervy aj mne a to som kludas a len tak ma hocico nerozhadze :lol: dnes fukal uz od rana a poriadne :evil: potiahlo ma do novej sedlice.cesty ok auta ziadne parada.zakon schvalnosti:utorok obchodik v n.sedlici zavrety akurat mi dosla mirinda :| ta restauracia chcel som ze ju sfotim,ale samy ozran mi tam zavadzal.pri ceste spat to uz bolo o inom-s vetrom.mam prevody 52/12 a nestacili,tocil som na prazdno tak fukalo.v ulici som odbocil(zazrel som znacku-ukrainska statna hranica 2km a kedze som bol na tom s casom ok tak som sa siel pozriet.pod lesom znacka zakaz vjazdu tak som to riskol a tahal dalej,ale stale len kopec a stupanie cesta sise asfalt,ale s obcasnymi vyrezmi(schvalne?)pod vrchom som to vzdal.nechcel som riskovat defekt(aj ked lepenie mam)ale skor aby ma nechytila pohranicna hliadka,len co som zisiel spat uz mi isli oproti...obislo sa to bez problemov.fotky som robil,ale nebavi ma to aj som nevedel co fotit(same stromy,lesy,rozpadnute chatrce)drevene kostoliky ma nezaujimaju.v prislope bol pohreb.dalo sa.
to šteňa je moj osobny trener(nezaujima ho ci vladzem alebo nie,musim :lol: 50kg/zadok 70cm vyska.

Prílohy:

nova sedlica.JPG
nova sedlica.JPG 303.4 KiB thumb_up0thumb_down

ochranka.JPG
ochranka.JPG 244.84 KiB thumb_up0thumb_down

smer ukraina.JPG
smer ukraina.JPG 487.05 KiB thumb_up0thumb_down

starina.JPG
starina.JPG 401.84 KiB thumb_up0thumb_down

vietor.JPG
vietor.JPG 201.66 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2009 - 18:32:52
00
dnes he-r.kajna-radvan tu som si spomenul na tie roskovce tak som sa siel pozriet cez krasny brod.kopec pekny vela zakrut asfalt obstojny dalej som tahal na roskovce.cez dedinu stale stupak,za asfalt konci.dalej 500m kamenista potom uz iba polna.vyslapal som az hore tam sa cesta zataca do lesa dole kopcom..mokro kolaje to uz nie pre moj cestak tak som to otocil domov cez sukov.takze do bystrej to tade nejde :evil: (iba ak na horskom).

Prílohy:

roskovce.JPG
roskovce.JPG 216.89 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0041.JPG
SANY0041.JPG 306.33 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2009 - 20:38:58
00
ten vietor uz zacina liezt na nervy aj mne a to som kludas
:lol: ..takže ten hafan na fotke je tvoj tréner čo ťa sprevádza na prechádzkach? No ten kopec za Krásnym Brodom sa mi tiež páči, hlavne tie serpentýny. A z Oľky do Radvani je tiež fajn stúpanie nie? Takže tá cestička za Roškovcami len na horskom? :roll: Nevedel som, fakt som tam ešte nebol
23.04.2009 - 08:39:24
00
ked som sa vracal tak medzi radvanou a volicou som stretol chlapika na biku,ovesany taskami vpredu,vzadu,nosice :lol: aj navrchu.hej ten radvansky je tiez pekny kopcek.Pakostov v obci novy asfalt,ale pred a za obcou nieco strasne aka rozbita cesta.posledne dni som toho vela nanajazdil.raz MI raz VT musim totiz hotovit drevo na zimu :evil: takze rezem vozim zas rezem stiepam potom ukladam...zajtra konecne nedela dam nieco dlhsie,dufam.skor juzne 8) .
25.04.2009 - 20:15:33
00
hmm, takže sa nenudiš keď maš teraz robotu s drevom :) Ja vikendujem na internáte, tak som včerajší pekný deň strávil na brigáde, ale pred večerom som na požičanom trekingovom Olpran-e vyšliapal jeden z najvyšších vrchov pri Nitre - Pyramídu. Neveril som, že to tam s tym bikom "vyleziem" ale išiel som tou menej strmou cestou tak kolesa neprešmykovali aj keď na ňom nie su terenne plašte. Hore bolo pekne len dosť fúkal vietor. Výhľad užasný

Prílohy:

Komentár súboru: na vrchole Pyramídy, v pozadí Nitra
DSC03483_800x600.JPG
DSC03483_800x600.JPG 98.47 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: štrková cesta
DSC03479_800x600.JPG
DSC03479_800x600.JPG 174.04 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pekný ale krátky singel
DSC03480_800x600.JPG
DSC03480_800x600.JPG 182.26 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: prestávka :)
DSC03478_800x600.JPG
DSC03478_800x600.JPG 182.68 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2009 - 14:20:36
00
ked som sa vracal tak medzi radvanou a volicou som stretol chlapika na biku,ovesany taskami vpredu,vzadu,nosice :lol: aj navrchu.hej ten radvansky je tiez pekny kopcek.Pakostov v obci novy asfalt,ale pred a za obcou nieco strasne aka rozbita cesta.posledne dni som toho vela nanajazdil.raz MI raz VT musim totiz hotovit drevo na zimu :evil: takze rezem vozim zas rezem stiepam potom ukladam...zajtra konecne nedela dam nieco dlhsie,dufam.skor juzne 8) .


Ahoj :) ... toho chlapika som aj ja stretaval .,., ale asi niekde v čabinach to bolo .,.,. inak on chodi skoro každy deň smerom na radvaň :) .,.,.,. 8) musiš nam dať popis :D :D možno sme sa aj niekde videli ,.,., aj cez zbudske dlhé často chodíš .,.,., nevideli sme ta tam !? .,.,. napr. asi 18.04 sme boli v zb.dlhom ... bol som fotiť pred burkou za dedinou a nejaky biker tam prechadzal .,., hned sme si spomenuli na teba, ale už bolo neskoro :) :) .,.,., aky maš BIKE ?!? :) 8)
26.04.2009 - 22:02:47
00
ten bicykel si zasluzi medailu :lol: :lol: ked az tam vysiel,inak pekny vyhlad a co klieste,neboli? hej jazdim cez dlhe a este budem hlavne cez leto do polska ked budem prechadzat cez ML tak prezvonim.mobil co mam uvedeny vyssie plati(pouzivam ho iba na bicykel cize je zapnuty iba ak som na vyjazde).co sa mi vcera nestalo :oops: mal som v plane preskumat zamutov-dubnik(cez les asi do zlatej bane)ale to len ak by sa dalo na mojom cestaku(iba asfalt,aj nekvalitny mi staci)a bohvie naco som myslel zabudol som odbocit :twisted: doslo mi to az v Soli 8) ale uz sa mi nechcelo vracat tak som slapal do presova tam som nedosiel lebo fukal studeny vietor otocil som to v kapusanoch.dnes sa budem zase hrat z drevom :roll:

Prílohy:

kapusany.JPG
kapusany.JPG 183.58 KiB thumb_up0thumb_down

27.04.2009 - 08:03:59
00
keyboard_arrow_up