cas mi vyhovuje ...este sa dohodneme


Mala zmena planu, zajtra mam volno takze to uz zalezi iba od teba, kedy a kde a hlavne biking aky dame.
A samozrejme aj pozvanka pre ostatnych poobednajsich bikerov na zajtrajsku bikovacku. Termin cas a miesto stretu sa upresni a tak isto aj ciel trasy.
11.05.2009 - 11:11:43
00
...no mne sa isto nepodari ist, mozem az v stredu ...
tak si to zajtra uzite a riadne vychutnajte ;)
11.05.2009 - 11:23:01
00
Riadna neprijemnost, ale ked teraz obetujes tyzden potom ta budu cakat 3 mesiace kilometrovania. Uz sa tesim ked sa secia stretneme a dame riaden celodenny biking.



Ahoj mam taku otazku co prevas znamena celodenny bikynk - narocnost alebo pocet km za dena a casove rozhranie. Len sa pytam pretoze som bol minule bajkovat s niekym z mtebikeru na maguru a take tempo ze magura cez porubu a roven do bojnic za pat hodin ma dost zaraza jeto trochu moc dasato uplne s prehladom stihnut zaneake 3 max 4 hodin
11.05.2009 - 12:22:19
00
Tak biking sa da rozdelit rozne, rychlovka, odychovka. Rozhodne nepovazujem za celodenny biking vyjazd na Maguru, ale vsetko je vecou dohody. Ak si povieme ze pojdeme pohodovo bude sa fotit odychovat rozpravat tak aj Magura moze byt na cely den. Minimum na celodenny biking je pre mna aspon Martinske hole. Ale ako vyssie pisem vsetko je vecou dohody.
Ale ak chces priklady, dam ti posledne moje celodenne bikingi i ked ani tie este neboli na max. len rozumne celodenne: 1. Fackovske sedlo - Javorinka - Cicerman - Obsiar - Magura - Bojnice
2. Homolka - Sivy vrch - Cierny vrch - Rokos - Jankov vrsok
3. Velke Pole - Jedlove Kostolany - Zlatno - Velky Tribec - Javorovy vrch - Klatove ves - PE - PD
Takze tolko odomna a mojho nazoru na celodenny biking, i ked zo spravnej bikovacky som vyrazal o 9:30 rano a dosiel som o 1:00 rano, aj to sa da.


Naposledy upravil maciash dňa 11.05.2009 - 12:42:04, celkovo upravené 1 krát.

11.05.2009 - 12:34:07
00
Tak biking sa da rozdelit rozne, rychlovka, odychovka. Rozhodne nepovazujem za celodenny biking vyjazd na Maguru, ale vsetko je vecou dohody. Ak si povieme ze pojdeme pohodovo bude sa fotit odychovat rozpravat tak aj Magura moze byt na cely den. Minimum na celodenny biking je pre mna aspon Martinske hole. Ale ako vyssie pisem vsetko je vecou dohody.


aha tak to mi spadol kamenolom zo srdca, niezeby som bol neaky narocny len ma to na prvry raz dost zaskocilo. Tie martinske hole co si spomibnal ako nane chodievas od fackovskeho po ceste alebo poceste do martina a potom po hrebeni na fackovske? Naschval sa pitam este som to nesie a v polke juna by som si to rad presiel
11.05.2009 - 12:39:33
00
Vzdy to zalezi od nalady a casu. Uz som vyrazal na Martinky aj o 14 hodke poobede s kamosom. To sme sa este stavili s jeho pribuznymi v krcme a o 16:30 sme isli hore. Na vrchu sme boli niekedy medzi 18 - 19 a este cesta dom. Treba to len skusit a clovek hned pochopi ze den netrva od svitu do mrku ale niekedy aj trosku dlhsie. Ak mam cas tak teraz chodievam po novom bez hlavnej cesty a to nasledovne. Do Klacna na sedlo pod Gastanom, zjazd do Polerieky, cykloznacka do Valce, a po starej tankistickej ceste az na Strane nad Martinom a potom uz iba vyslap po turistickej na Martinky.
11.05.2009 - 12:48:17
00
Vzdy to zalezi od nalady a casu. Uz som vyrazal na Martinky aj o 14 hodke poobede s kamosom. To sme sa este stavili s jeho pribuznymi v krcme a o 16:30 sme isli hore. Na vrchu sme boli niekedy medzi 18 - 19 a este cesta dom. Treba to len skusit a clovek hned pochopi ze den netrva od svitu do mrku ale niekedy aj trosku dlhsie. Ak mam cas tak teraz chodievam po novom bez hlavnej cesty a to nasledovne. Do Klacna na sedlo pod Gastanom, zjazd do Polerieky, cykloznacka do Valce, a po starej tankistickej ceste az na Strane nad Martinom a potom uz iba vyslap po turistickej na Martinky.


potom po statniciach sa pojdem po tej tvojej trase a uvidim. ten hreben sa da bezproblemov bajkovat ak nie kolko percent sa tlaci?
11.05.2009 - 12:59:16
00
Ktory hreben?
11.05.2009 - 13:14:07
00
Ktory hreben?


prepac ten z mrtiniek na fackovske
11.05.2009 - 13:24:19
00
Ten som dal len raz a je to totalne psycho. Stale tlacenie a zjzady tak strme ze vedla biku. Zabavka riadna. Isiel som vtedy az do Strecna, ale pekny zazitok a dobra skusenost. Skoda ze som vtedy nemal digos by bolo aspon 300 fotiek. V Martine som bol okolo 18:30
11.05.2009 - 15:13:11
00
to si isiel po hrebeni po znackovanom chodniku? z martiniek po cervenej az po vricanske sedlo a odtal dole po zltej do vricka?
12.05.2009 - 03:20:45
00
Eee, isiel som pekne na Klak bo tam sa zacina hrebenovka, a od Klaku az po Strecno. Najkrajsie kopce jednoznacne Hnilicka Kycera na ktoru som sa s kamosom potom vratil o rok, Skalky su uzasne, Mincol no a o vyhlade z Martinskych holy ani nehovorim.
12.05.2009 - 08:03:03
00
jasne diky sak uvidim potom v juny ako mi to vide casovo. Esteraz dik
12.05.2009 - 10:29:21
00
cafte ..no ako to vyzera zajtra ..chysta sa niekto niekam? (poobede)
12.05.2009 - 19:25:20
00
Ja mozno, ale necham sa podat
12.05.2009 - 21:17:49
00
keyboard_arrow_up