nevie mi niekto poradit, ako sa mam ucit udrziavat rovnovahu? poloha tela, princip treningu, a ine uzitocne rady. mam klasicky horsky scott, a vobec neviem, jak na to. vzdy, ked to skusam, mam pocit, ze sa to neda, neda, neda. poradte
29.03.2004 - 18:15:10
00
Najdi si kamosa s podobnym problemom a hadzte si na bikoch fresbe (liatajuci tanier) kazdy den hodku za dva tyzne sa ukaz.

Alebo skus podbehnut pod zavorou (alebo inou prekazkou) ktore je zavreta - ( zmeraj vysku zavory nesmie byt vysie ako najvyssi bod tvojho bajku v normalnej polohe - vacsinou sedlo. rozbehni sa na bajku a teraz to pride lava noha na lavy pedal prava noha ponad trubku az na stred osku na lavej strane ruky na riaditkach a teraz do poklaku, hlavu dole a ides...

Respektive: obe nohy za jazdy na hornu trubku a postav sa, jazda bez ruk v sede, bez ruk v stoji (sedlo mezdi stehna aby si s *****)

Zdvihat a ukladat veci zo zeme, prejst 20m c co najdlsom case

inak je to tiez o citlivosti pri brzdeni, und so weiter...

+ Jazda na zadnom kolese na prednom skoky s oboma naraz, ale to az na buduce, napis ako si dopadol a naco? Inak chce to trpezlivost nizsko sedadlo a makky teren ihrisko s travou.
30.03.2004 - 15:58:44
00
To co pise trifon sa mi zda dost prastene a zaroven nebezpecne.Ak jazdis Xc a venujes sa bike tak to pride po case ale mam tu aj zrychlovac odmotuj si pred. brzdu a jazdi zNIZKYCH KOPCOCH tim ze budes brzdit zadnou brzdou bude ta to hazat do strany a ti musis udrziavat rovnovahu mne osobne to velmi pomohlo,prisiel som na to nahodou,ked som dostal osmicku na pred. kolese a musel som ich odopnut ,pakrat som sa *****,povrch bol smiklavy a same listie ale neviem ci to bolo prave ono lebo bikevaniu sa venujem intezivne 2 roky ale ovtedy sa musim pochvalit ze uz skoro nic neprekvapi,popridade viem sa dostat zo smyku,lepsie zvladam teren.
Ale Vazne s timi bzrdami to skusaj na miernych kopcoch ziadny Pajstun alebo Skaliska.Ja osobne som to urobil len raz a to kvoli okolnostiam.
10.01.2005 - 12:37:40
00
keyboard_arrow_up