Když si před patnácti lety dovezl domů své první kolo, jeho otec mu přísně řekl: "Na něm dojedeš do pekla." Možná to byla slova proroctví, teď skutečně stojí u jeho bran. Z amerického cyklisty Floyda Landise, ještě před pár dny velkého hrdiny, je rázem psanec. Dopingový hříšník zmítající se nad propastí...
no uvidime ako to dopadne ale uz som v tom stadiu ze nedokazem posudit ci to bral vedome, ci nevedome a ci...
Cyklistika je prosypaná od helmy až k tretrám, napsal mi kamarád pár minut poté, co do světa vyletěla zpráva o Landisově pravděpodobném hříchu. Profesionální i amatérská. Jen si poslechněte hobby jezdce, co berou. Proč? Aby překonali limity vlastního těla?...
no neviem, stretol som sa uz aj ja s "utokmi" na mna ze nieco zobem ( neviem naco by som to bral ked jazdim preteky "okolo hnoja" )...ale tymto to nam cyklistom vobec nepomohlo...cyklistika je krasny a narocny sport, ale kazdy si musi uvedomit ze TDF a podobne preteky u tvrdy biznis a tam sa riadi uuuplne inymi pravidlami...
28.07.2006 - 09:30:37
00
Pekne si to napisal. A by sme sa cudovali, kolko ludi by bolo schopnych sypat aj kvoli pretekom okolo hnoja. Zacina to paralenom... :(
28.07.2006 - 11:03:21
00
Pekne si to napisal. A by sme sa cudovali, kolko ludi by bolo schopnych sypat aj kvoli pretekom okolo hnoja. Zacina to paralenom... :(
:D :D :D :D :D :D , v poslednej dobe ten paralen nejak nezabera :D
K teme: sypu vsetci, uz sme to niekde rozoberali. A vyhnut sa tomu asi neda, je to podobne ako s uplatkami. Najskor sa musia zmenit podmienky na sport alebo by z neho mali byt aspon vylucene peniaze, lebo prave kvoli nim sa robia vsetky podvody.
28.07.2006 - 11:33:49
00
keyboard_arrow_up