Lord vyzerá ako mládenec, blatníky ladia s dresom, ozaj fešák.

Naozaj najdôležitejší je predsa pretek, prostredie a atmosféra spolu s kvalitnou organizáciou a zabezpečením. Vlani som šiel v Súľove dlhú. Bola dlhá, krásna a ťažká. Rád by som si to zopakoval, ale teraz na to nemám kondičku.

Teší ma, že niektorí ľudia sú vnímavejší a všimnú si i vlajočku vedľa pódia. Alebo že niektorí ako Slavo majú odhodlanie niečo zorganizovať a dokážu to aj o rok aj o dva a stále je to lepšie a lepšie. Bez tých vnímavejších a tých odhodlaných by neprišiel žiadny impulz. Len krčmové reči.

S Dudom súhlasím, ale odporúčam mu väčší nadhľad a účasť na maratóne aj s jeho krásnou manželkou. Svoje dosiahol -rozvíril diskusiu a podľa môjho názoru o rok tie fotky s takou nemasnou-neslanou omáčkou v pozvánke nenájde.

Pre usporiadateľa:
Niekedy na maratónoch sa vyhodnocuje najmladší-najstarší účastník, maxiTIR a podobne. Mohla by sa vyhodnotiť i najdlhšie čakajúca polovička. Iste by to vyhrala Heňa, keďže Dudo je v tomto špička, ale zaujímalo by ma druhé a tretie miesto.
17.05.2009 - 21:29:28
00
Latanka neviem neviem. Hena dostala od Duda v Hronseku len 4 minuty na prvom kole. a to nieco dole kopcom aj tlacila :) joj. Dudo ma asi zabije.... :mrgreen:
17.05.2009 - 21:34:34
00
Latanka, tento rok nebude vyhodnocovaná kategória MaxiTIR alebo TIR, ale Slávo prisľúbil, že bude o tom uvažovať pre budúcu sezónu.

A mám pocit, že Lord Klaymen, Pinonko, ale asi aj Dudo s Tebou boli na dlhej...
17.05.2009 - 22:40:03
00
Latanka ďakujem! :oops:
17.05.2009 - 23:02:38
00
Tiez patrim medzi tych, ktorym po otvoreni prvej strany buletinu naskocila husia koza - hovorte si co chcete, ale je to politika a ta by sa na taketo verejne akcie nemala miesat. Tento rok na maraton idem a dufam, ze buduci rok, ked mi opat pride pozvanka, nebudu z nej na mna kukat pani ci uz z jednej alebo druhej strany politickeho spektra.
PS: Nic to nemeni na fakte, ze obdivujem organizatora za taktyto skvely maraton.
18.05.2009 - 10:41:30
00
huh...ja som si to tu cele precital az teraz a riadne som sa zapotil...
som rad, ze som velmi nepoliticky a tym padom som nezazil ziadnu vlnu negativnych emocii pri otvoreni obalky-prave naopak, bol som velmi prekvapeny,ze som vobec nejaku obalku dostal a aj jej obsahom...paska sa mi tam len tak mihol,s nejakou nevyraznou myslienkou,ze sulovsky region mozno bude mat to stastie(a v tom drzim palce) a mozno im to naozaj pomoze zlegalizovat mtb traily a vobec bikekulturu!
celkovy dojem z flyeru bol super pre mna :wink:
dokonca nietak ako vzdy vsetky reklamy len tak kuknem a zahodim,tentokrat ma zaujali-"americke rukavice" :lol:
... na maraton sa nesmierne tesim a "nic"/ iba ak zivelna alebo nebodaj ina pohroma/ ma nezastavi si ho s radostou prejst!
dudo,turbi aj dzisis velmi rad by som vas tam postretol,ale pochopim aj ked tam nebudete...aj ked si myslim,ze zbytocne byt preprincipovany nikomu-a hlavne nie vam-nepomoze :wink:
len pridete zbytocne kvoli k.k.Tine :oops: o nadherny den :twisted:
takze ti co tam budeme-uz coskoro sa uvidime! :)
18.05.2009 - 21:05:29
00
Shickmomber, vidím, že máme úplne rovnaké pocity a postoje k tomu...
Dám nejaké fotky, aby sme si spravili chute :lol: :P :D .

Prílohy:

Súľov 3 5 2009 tréning, smer Bodiná.JPG
Súľov 3 5 2009 tréning, smer Bodiná.JPG 444.97 KiB thumb_up0thumb_down

Súľov 3 5 2009 , pred Bodinou.JPG
Súľov 3 5 2009 , pred Bodinou.JPG 661.5 KiB thumb_up0thumb_down

18.05.2009 - 22:02:49
00
Môj druhý maratón v živote. V roku 2007 sa išiel tento úsek na predchádzajúcej fotke s 2 bikermi v opačnom smere.

Idem za babenkou s dohňanským žltým dresom. Spoznal sa ešte niekto?

Prílohy:

Súľovský maratón 2007.JPG
Súľovský maratón 2007.JPG 351 KiB thumb_up0thumb_down

18.05.2009 - 22:07:19
00
Zdravim,

prave boli pridane 2 fotky konecnej vzorky pamatnych nohavic. 10 minut predtym svietilo Slnko, ale akurat pri foteni dorazila frontalna vlna... Dolezite info! Uzavierka prihlasok s nohavicami je posunuta na 1.6. Viac na www.cyklotour.sk

Slavo Strecansky
22.05.2009 - 19:21:15
00
Zdravim,

prave boli pridane 2 fotky konecnej vzorky pamatnych nohavic. 10 minut predtym svietilo Slnko, ale akurat pri foteni dorazila frontalna vlna... Dolezite info! Uzavierka prihlasok s nohavicami je posunuta na 1.6. Viac na www.cyklotour.sk

Slavo Strecansky

Dobrá správa, predĺžená možnosť zvýhodneného štartovného.

Mám ešte jednu fotku so vzorkou pamätných nohavíc - zľava Lord Klaymen, Tonko, Slavo a Jožko.

Prílohy:

Súľov 3 5 2009 pred tréningom.JPG
Súľov 3 5 2009 pred tréningom.JPG 425.34 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2009 - 19:44:57
00
dobry den chcel by som sa spytat kedy sa planuje dalsi trening tento rok idem polmaraton 1.krat a uz som v ramci treningu 2x zle odbocil zajtra sa chystam znova hadam to uz konecne prejdem cele.kondicne som na tom podla mna celkom slusne snazim sa chodit kazdy tyzden na dlhsiu trasu cize by som vam mohol stacit. ide mi hlavne o preslapanie si trasy a zoznamenie sa s terenom. ak to niekto pojde tento vikend nech sa mi ozve na mail: v.majercak(zavinac)gmail.com
dik a sportu zdar
22.05.2009 - 23:50:10
00
mne nastastie alebo nanestastie chodi obalka do miesta trvaleho bydliska, takze som sa k obsahu nedostal a uz som prihlaseny..........
ked uvidim, ze sa tam bude nejaky paprda z HZDS pretrcat, nabuduci rok na maraton nepridem, a kazdemu poviem preco.


Naozaj najdôležitejší je predsa pretek, prostredie a atmosféra spolu s kvalitnou organizáciou a zabezpečením. Vlani som šiel v Súľove dlhú. Bola dlhá, krásna a ťažká. Rád by som si to zopakoval, ale teraz na to nemám kondičku.


prosim Ta, ja mam najazdene 500km a idem, aj ked na dlhu si netrufam, ale kratku si mozem dat v case dlhej, pokochat sa vyhladmi a prirodou o to viac a uzit si zjazdiky aj obcerstvovackyyyyy kolaaaaacikyyyyy :)
23.05.2009 - 06:29:01
00
Ahoj Jano!
Mňa bavilo na maratónoch práve to závodenie. Na horskom som ale toho roku ešte nesedel a na cestnom som bol cez Veľkú noc dvakrát na Orave, spolu 150 km. Isteže by som strednú trať zvládol, no s takouto "kondičkou" ma to na žiadny maratón neťahá. Skôr na tie tréningy po trase súľovského, strážovského a podobne s partiami ktoré to organizujú, ale by som ich len brzdil. Na leto som si v zime naplánoval Ukrajinu (Koločava, Sinevir, poloniny a tak), no aj to sa mi s pribúdajúcimi kilami rozplýva. Keď si môžem prečítať fórum a pozrieť fotky, keď môžem milovať, pracovať a žiť, bicykel mi zatiaľ nechýba. Pozdrav bráchov a Jožka Orema.
23.05.2009 - 14:03:06
00
to royal555: tréning na polmaratón bola jednorázová ponuka organizátora, ktorú som neodmietol a zúčastnili sme sa asi 12-ti. Myslím, že niektoré časti maratónu vedú cez CHKO a súhlas bude len na pretek. Polmaratón je v pohode. Maratón je perfektný, ale aj výživný - dĺžkou aj prevýšením.
Neviem o ďalších tréningoch, musel by si využiť na stránke KONTAKT.

Prílohy:

Slávo a Tonko.JPG
Slávo a Tonko.JPG 533.24 KiB thumb_up0thumb_down

23.05.2009 - 18:48:17
00
jaro, neviem o žiadnom mieste na dlhej, alebo strednej trase, kde by bolo treba po celý rok nejaké povolenie na prejazd...všetky miesta sú voľne dostupné... :wink:
24.05.2009 - 07:49:16
00
keyboard_arrow_up