Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
Pekna trat, rychla, trochu viac asfaltu ale inac jedna z najkrajsich. Znacenie jedno z najhorsich. Budici rok miesto ponoziek buzola a mapa.
23.05.2009 - 21:29:17
00
patooo hovori o strednej ;)
23.05.2009 - 21:30:04
00
tak potom Kubo sa ospravedlnujem, no na strednej sa hadam nedalo stratit.
23.05.2009 - 21:33:29
00
nuz maraton... trat velmi pekna, musim pochvalit, tiez sa mi ale nepacil stupavy singel na zaciatku :/ to tam urcite nepatri, so znacenim som problem nemal, asi 2x som si nebol isty ci idem dobre ale vzdy to bola spravna cesta (stredna trat) takze na znacenie sa stazovat nemozem, tiez sa mi trochu nepacil ten posledny zjazd do partizanskeho ale whatever, ja som s nim velke problemy nemal, ak ho ale isli aj na kratkej trati, no nechcel by som to radsej vidiet (najlepsie ked sa tam stretnu makaci z dlhej a rodinky s detmi z kratkej)... obcerstvovacky neviem hodnotit, nezastavoval som. bol som trochu prekvapekny, preco bolo tak malo ludi? tiez ma trochu sklamala prezentacia, hlavne jej rychlost (no nechcel by som tam stat ked sa tam nahrnulo este viac ludi), tiez tie veci mohli rozdavat aspon v taskach a nie len tak do ruky, snurky namiesto SKpasok, ziadna tycinka/gel.. ja viem, blbosti, ale nepotesia

celkovo ale hodnotim pozitivne, myslim ze vsetko dolezite uz bolo povedane tak sa este postazujem na svoj vykon (2:34:03), cakal som trochu lepsi cas ale inak som celkom spokojny, uvidime sa o rok :)

8.5/10

P.S: dufam ze uz budem at aj nejaku normalnu fotku! :D cislo 437, bol by som vdacny ;]
23.05.2009 - 21:41:15
00
Malo ludi bolo mozno preto lebo v BB sa isiel dalsi maraton Bike and roll
23.05.2009 - 21:49:47
00
Značenie na dlhej bolo mizerné, po 1. občerstvovačke a následnom rýchlom zjazde sa nás na zlej trase pozbieralo vyše 20 jazdcov vo viacerých vlnách. Správne odbočili asi len tí, čo to poznajú. Podľa GPS strata 14minút :( .

Ešte min. na 2 miestach som váhal, kadeže to asi mám ísť.

Neštandardné značenie bodkami (často pomerne vysoko) nevyhovuje v rýchlych zjazdoch, kde vo vysokej rýchlosti má jazdec iné problémy ako hľadať vyblednuté značenie.

Toto bolo kritizované i v minulých ročníkoch, ale tento bol (moja 3. účasť) s odstupom najhorší.

Ten záver cez zarastený les bol myslím dosť nebezpečný a keby sa tam niečo zomlelo, je to i "práca" usporiadateľa.


Škoda pokazeného dojmu, niektoré zjazdy sú veľmi pekné.

Ten "spíker" bol otrasný!
23.05.2009 - 21:59:41
00
Do bodky suhlas s JanoT. +Nevidel som jedinu cedulu s vykričnikom a veru zišli by sa. Štadion opaskovany do aleluja a na 100metroch traja regulovčíci a v lese kde ich bolo treba nikto. Akcia bez atmosfery. Pre porovnanie o rok asi Kremnica.
23.05.2009 - 22:24:16
00
Takze Spisiaci su uz tiez doma :wink: O znaceni nebudem pisat pretoze som si zasiel iba cca 10 m ale ...... urcite sa to da vylepsit :wink: speeker asi trpel dyslexiou :roll: gulaš stiplavy ( mam rad ) :D trat perfektna zjazdy krasne technicke, nebolo sice velmi kde predbiehat, ale kulturnejsi nas rychlejsich pustili dole potom mi ich hore :D A co este AHA Drotarovci to natreli STAXOVI :lol: lebo pichol dva krat
23.05.2009 - 22:33:35
00
Mne sa dnes páčilo, ja som spokojný. Aj keď to bolo trápenie a došiel som pekne spílený :-) A najviac sa mi lúbil ten okruh vo finiši, taký by mohol byť všade.
23.05.2009 - 22:36:26
00
Bol som tu prvy krat ale.. trat bola pekna.. zjazdy boli rychle... len to znacenie :roll: .. na niektorych miestach mi chybali ludia ktori by dopredu hovorili co bude lebo zistit ze som mal odbocit az ked idem cez kriz co znacil zlu cestu sa mi zda dost neskoro... ale najlepsie to bolo v ciely ked bola tombola.. stale som sa pozeral na pana (ktory vyhlasival vysledky) ci uz zaspal :oops: a kolko krat ste pobludili...ja nastastie iba raz :lol:
23.05.2009 - 22:42:40
00
pre mna to bol dnes velmi zaujimavy zazitok, na ktory tak skoro nezabudnem :wink: ...zaciatok sa mi islo velmi dobre,a ten singel je podla mna stale dobra volba,aj ked sa tam vytvoril trosku stuplik-ale stale sa dalo slapat...a zachvilu sa to vyselektovalo 8) ...trasa paradna ako aj min.rok. ja som sice nezabludil,ale verim,ze sa to lahko dalo,kriticke miesta som si pamätal z min.roku a ostatne som vzdy s niekym isiel...cely zazitok mi trosku nastrbil defekt,ktorych asi tiez nebolo malo v tych (peknych) sutrakovych zjazdoch..a kedze to bolo niekde na 50-tom km tak uz som vedel,ze to nedobehnem..zmieril som sa stym,..ale zaroven som riadne "vychladol" a opätovne zapolenie bolo v prdeli :oops: ...a potom prisli posledne stupania a mne pomali dochadzali sily...a tak som sa vytrepal 1x niekde v zakrute asi 5km od ciela na kamenoch..ale to bolo len "zlahka"...potom nasledoval sok v tom singli pred cielom,ktory vsetci spominate!...kedze ani ja som toho moc nevidel a priznam sa, ze na svoj fyz.stav som isiel asi az moc rychlo-tak som na to doplatil dost tazkym padom,po ktorom mi zostalo dooskierane telo(nastastie nic vazne :roll: ) vskutku radost,ze som to prezil! :? anjel strazny stal pri mne aj ked bol trochu pomalsi.. :wink: ...samozrejme ten usek mal byt poriadne oznaceny vykricnikmi (ostra zakruta v nepriehladnych miestach :!: ) ako na inych maratonoch,ale co uz...letel som jak handra a pocas letu som sa na okamih napichol na nejaky konar,ktory sa nastastie hned zlomil-smrt pred ocami! :!: ..a este par kotulov kdesi do lesa...sice vsetko dobre dopadlo ale predsa by to malo byt varovanim pre organizatorov,ze stym znacenim treba cosi spravit!!!!! :!: :idea: ...myslim,ze na tom mieste uz niekto letel do hustin,len kusok vedla bolo vyvalane...

ale napriek vsetkemu, o rok som tam znova...tie uzasne single a nekonecna husenkova draha zostavaju pre mna vyzvou a zazitkom! :)

Prílohy:

DSC09322.JPG
DSC09322.JPG 477.25 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09323.JPG
DSC09323.JPG 467.03 KiB thumb_up0thumb_down

uprava.JPG
uprava.JPG 422.37 KiB thumb_up0thumb_down

23.05.2009 - 22:47:40
00
tak aj ty? :D ja som to tam tiez nezvladol a padol som.. ale viac v pravo.. nebolo mi vsetko jedno ale nastastie mi nic nieje.. 8)
23.05.2009 - 22:53:30
00
hej markoliny-potom asi to bola tvoja stopa :roll:

sranda-prave som zistil,ze napriek vsetkym mojim "prekazkam" som si vylepsil cas oproti min.roku o 16 minut-ale miesto posunul o 6 hore...asi zacina byt silna konkurencia :lol:
btw.-aj ked som pocul ze gulas nie je-ja som ho mal a bol vybornyyyyy! mala satisfakcia za to trapenie! :mrgreen:


Naposledy upravil shickmomber dňa 23.05.2009 - 23:03:45, celkovo upravené 1 krát.

23.05.2009 - 23:01:02
00
Myslím že to je v tom poslednom zjazde z horného pomníka na dolný.Sú tam prudké zákruty.
23.05.2009 - 23:02:22
00
no fakt ma zaujima kam sa podelo tych 17€ startovne.. uvodny balicek onicom, dusa niekoho sice potesi, ale ponozky bez ohladu na velkost vasich noh uz menej, snad budu aspon frajerke.. nejake cukriky ci co to bolo, v cieli citrovisnopseudokola.. znacenie dost na salam, regulovcici asi za stromami, fotografov som tiez moc nevidel..
na strednej sa sice zabludit fakt moc nedalo ale par krat som fakt nevedel ci som odbocil spravne, ak clovek prehliadol 4bodky na strome (obratene L) znaciace zakrutu mohol len tusit, lebo paska na strome stoji 850€ asi..
ale trat fakt perfektna, jedna z najkrajsich aku som siel, az na tych par dost vyznamnych chyb..
a odrbali ste nas strednych cca o 3-4km :D ked uz clovek v krcoch vidi na tachaci 40km tesi sa jak maly do ciela a ked vidi 42 a furt je v lese tak euforia vrcholi, a 44 a furt nekde dostava konarmi do hlavy no namakane :D

a kolko foristov tam vlastne bolo? lebo pri flagu nikto (asi) akurat so stejuom sme tam boli, a katko rovno pod nou..
23.05.2009 - 23:04:44
00
keyboard_arrow_up