Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
asi ti blbo pocita pocitadlo, isiel som bez a nemal som taketo problemy, dokonca cas ma prekvapi (v dobrom)
a tie cukriky mi chutia
23.05.2009 - 23:17:19
00
Foristov tam bolo dost ale nejako sme boli furt rozlezení. Najblizsie to treba cez speekra zmenezovat :wink: to pivo co ti visim dame v Brezne :D fotky dam az zajtra nemam uz moral sa v tom vrtat :wink: A este an zaver musim podakovat neznamemu dobrodincovi, co ma upozornil ze este mam vzadu aj 44ku :lol: nepomohlo :lol:
23.05.2009 - 23:20:19
00
asi ti blbo pocita pocitadlo,

nebol som sam.. vsetci 4 co sme tam boli spolu mame udaj 45-46
23.05.2009 - 23:24:22
00
kolega mal pre zmenu 43
23.05.2009 - 23:27:17
00
:lol: akurat pozeram to podarene videjko! :lol: ...a tam paradne vidno ako napiii.. to je znacene..a ze ani regulovcik moc nepomoze...hold.. :roll:
ale inak sranda-paradna spomienka pre tych co tam boli!-asi najväcsia hviezda je tam zatial ja!no?,ale su tam aj ine osobnosti ako napr.:sakalakaboyz-whiteboss & redmont,lagonda,tomas14,pali tt,dury,gekon69,mihne sa tam aj dutchman,macak mod marecej,dana,greedy,matt,konnky...a aj moja malickost :twisted:

...od 23 minuty je ta zakruta kde som letel do lesa...a vidim,ze minuly rok to tak bolo tiez,az na to ze tam aspon niekto stal a upozornoval :roll: ...ale aj motorkara potom z lesa tahali :lol:
..a obcerstvovacka na 37minute je kliniec-teda dudov prichod..."ja to .ebem..." ..fakt zabavny dokument! :twisted:


Naposledy upravil shickmomber dňa 24.05.2009 - 00:00:11, celkovo upravené 3 krát.

23.05.2009 - 23:29:11
00
Tesime sa na fotky,prihodte linky.Nech sa vytesujeme.
23.05.2009 - 23:33:30
00
no mne sa to dnes pacilo sice som nepretekal ale len tak sa vozil no ale co nespravite pre damsku polocnost :) heh trasa krasna jedno zabludenie ale co uz obcerstvovacky som nestihal :) ale dosiel ... pardon dosli sme (ja a Helen) do ciela este nam aj zatlieskali a poprve maraton na ktrorom si pametam kadial som isiel :D a este by som skoro zabudol na drotarovu spolocnost po ceste domou :D
24.05.2009 - 01:24:41
00
krasny maraton ... pre nepretekara ako ja krasna trat ;-] akurat ma troska dostali tie 3 km navyse ... ked uz unaveny cakam na zaverecny zjazd a ono to ide stale hore .... hmm a ked sme pri tom ... neviete niekto ake mala kratka (alebo stredna) skutocne prevysenie?
24.05.2009 - 07:18:49
00
tak aj ja - bol som dlhu - mne pre zmenu ukazal tachac 72km a 2068m (EDGE 705)
trat velmi pekna, najviac ma dostal ten zjazd medzi ihlicnanmi, to ma tak nakoplo...ale hned ma to aj preslo ked sme sa otocili a zacali tym lesikom stupat naspat :D
ja som sice nezabludil, ale az na cca 35km som pochopil ze tie trojbodkove znacky patria k maratonu, dovtedy som totiz vzdy isiel v nejakej skupinke a zrazu som sa ocitol sam, vtedy ma zachranil chalan ktory ma dobehol a krici ze dolava a nechapal som ze odkial to ma... :D potom som takto krical aj ja na jedneho borca.
24.05.2009 - 07:32:10
00
neviete niekto ake mala kratka (alebo stredna) skutocne prevysenie?

prevysenie cca sedelo podla propozicii tych 1380


som pochopil ze tie trojbodkove znacky patria k maratonu

no ja som si to vsimal odzaciatku a po par km mi doslo ze to je k nemu asi ale isty som si nebol aj tak.. je pekne ze niekde to bolo vycapene ale ja som nechodil a necital cely stadion.. mohli to dat do propozicii na stranku (ktore cita kazdy dopredu prihlaseny, aj vela dopredu neprihlasenych), akym systemom to bude znacene.. okrem toho vacsina bola biela a obcas cervene gulicky? to bola ina trasa alebo nejaka vystraha alebo wtf?
24.05.2009 - 08:00:10
00
ja som bol takisto dlhú, mne comp nameral 71 km a 2052 výškových...to že treba sledovať tie bodky, som zistil už v úvode, ale keď idete v skupine a ten prvý to celé strhne nesprávnym smerom tak sa zaváhaniu nevyhnete...tiež sme asi 4-5x takto radšej zastali, že kam, až kým niekto nezbadal tie bodky...ale zablúdiť sme nezablúdili...

k trati som síce mal počas maratónu značné výhrady (aj kvôli tomu, že som mal o pár mm vyššie sedlo ako zvyknem mať, ale to je moja chyba), v podstate úvodných 45 km po 2. občerstvovačku to bolo stále po zvažniciach a asfalte...tempo bolo na môj vkus v tom úvode až príliš ostré a záver som si nijako nevychutnal, teda s výnimkou tých zjazdíkov pred Partizánskym...

to čoho som sa obával, keď som sa pýtal, že na ktorom km budú tie občerstvovačky sa naplnilo...prvá po 18, to je ok, ale druhá na 45 asi a to aj tak divne umiestnená, že ak by som nesledoval okolie tak ju ani nepostrehnem,...tá tretia bola zase potom asi po 7 km, to fakt neviem načo...štvrtá, čo bola aj v propozíciách, asi bola zbalená skôr než som tam prišiel... :mrgreen:

ešte ma dosť mrzelo, že na dlhej sme mali rôzne čísla...potom ako sa to spojilo som už mal problém identifikovať s kým vlastne idem...dojazd bol fajn, tam žiadne výhrady..

celkovo však hodnotím maratón pozitívne najmä preto, že bolo krásne počasie a relax na tom trávniku bol výborný...spíkra nekomentujem :roll:

Prílohy:

230520093130.jpg
230520093130.jpg 158.38 KiB thumb_up0thumb_down

230520093132.jpg
230520093132.jpg 123.53 KiB thumb_up0thumb_down

230520093133.jpg
230520093133.jpg 133.34 KiB thumb_up0thumb_down

24.05.2009 - 08:20:55
00
Ja som mal pád na dlhej a za mňou chalan asi v ľaku, že ma prejde tiež zabrzdil a asi pretetel cez riaditka. Mal veľmi veľké bolesti s rukou. :cry: Prepáč mi. Kvôli mojej sebeckosti zdolať tento maratón som po chvíli pokračoval a nechal ťa na pospas osudu. Aspoň keby mobilné číslo na zavolanie pomoci bolo na štart. čísle. Prosím ťa napíš mi ako sa máš.

To DVD je veľmi zábavné a aj poučné. Super darček aj pre tých čo jazdili tento rok.
24.05.2009 - 08:30:18
00
Aaale, dobre bolo :) Trat z uvodu bola dost hore dole co moc nemusim, hlavne ked sa zase na starte dopredu tlacia taki, co potom nevladzu a su z toho spunty. Inak trat ako Katko vravel, trosku moc zvaznic v prvel polke ale potom to bolo paradne. Akurat zamrzi ked je nejaky pekny trail a clovek si ho nemoze vychutnat ked pred nim idu trosku pomalsi borci z kratkej trasy...ale to je v pohode, je to hold hromadna akcia :) A ten zaverecny zjazdik sa mi velmi pacil, take krasne tocky...a kolecko na stadione tiez, take finishe mam rad ;)

S tymi obcerstovackami to bolo vazne naprd., prva v pohode ale potom to bolo nejake cudne, nastastie som mal so sebou jedlo ale celkom som mal strach aby mi vydrzala voda...nastastie ok.

Co sa tyka vykonu, celkom spokojnost ale asi z toho celkom slusneho tempa zo zaciatku ma dost bolel chrbat ale pomohla mi taka vec, ze defekt :) Pri tom fukani mi az dobre bolo, sice som stratil kontakt ale ked som dofukal, tak som mal opat chut pretekat. Navyse ma pocas opravy predbehol katko tak som si povedal, ze aspon mam koho nahanat :D Z mojho pohladu to bolo celkom kratke, radsej mam dlhsie trate...

Znacenie malo celkom vazne nedostatky...je ine ked clovek ide v pohode a ma cas kukat kade tade, tak vazne nemal kde zabludit. Ale ked sa clovek ruti v "zavodnom" opojeni tak nema cas rozmyslat ktora je ta spravna, v tom je rozdiel a to by si mal uvedomit ten, kto to znaci...aspon je co zlepsit do buduca :D

A ten spiker bol vazne hrozny :mrgreen: :mrgreen:

Prílohy:

Komentár súboru: Diky za cielove foto :D
P5234108.JPG
P5234108.JPG 284.47 KiB thumb_up0thumb_down

24.05.2009 - 09:25:08
00
Ahojte,fotografi kedy budu dalsie fotky?
24.05.2009 - 09:41:30
00
...tak nakoniec sa nasli spolubojovnicky na dlhu a teda mohli na tejto trati startovat aj zeny (sla som z takmer poslednej lajny, tak snad som velmi nezavadzala) :twisted: chcela som ist pod 5 hodin, co sa teda aj podarilo 8) (04:59:47.88 :lol: :mrgreen: )
...no a k bludeniu... na dlhej to nebolo az tak tazke zabludit... na kratkej sa podla mna nedalo, tam to znacenie bolo ok... ja som nastastie zisla z trate asi len 500 m a uz som stretla skupinku asi 20 nadavajucich bajkerov, ze tadial ee (bolo to za prvou obcerstvovackou - po zjazde sme sli rovno, nie dolava po luke...) potom som zopar z tychto zbludilcov stretla este raz, akurat na jednej nejasnej krizovatke, oni si znova nadisli par m - km... co sa tyka obcerstvovaciek, suhlas s Katkom, fakt dost divne rozmiestnenie... na prvej som nestala, vody bol este dostatok... no na druhu som dosla dost "vyprahnuta" ... :roll:
...ale celkovy dojem z trate super, v cieli pohodicka na slniecku...
takze vdaka 8)
24.05.2009 - 10:21:32
00
keyboard_arrow_up