Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
K tej pumpe: chlapi praveze doteraz som vzdy poctivo nosil pumpu, vsetko... dokonca aj nitovac - a nikdy som to nepotreboval. Teraz som trocha zariskoval, priznam sa, nemal som kam dat pumpu tak som nezobral nic. Chyba bola ze som poriadne nedofukal predne koleso. Co v Malych Karpatoch moze stacit, nestacilo v Partizanskom ;)
Ked som sekol prednu dusu o kamen v zjazde bol som rad ze som to ustal a potom som sa pekne odpratal z cesty a tlacil bike zmiereny s osudom ze pretek pre mna skoncil. A potom sa sam od seba pristavil dobrodinec a dal mi nezistne vsetko co mal, pripadal som si ako v rozpravke.. end of story ;)
samozrejme ze nabuduce zase uz len s pumpou.
25.05.2009 - 10:23:24
00
zakladna chyba a zrovna teraz sa ti vypomstila... asi by tvoje pretekarske ambicie splasli ako bublina zuvacky keby neexistovali dobri ludia, vsak.
.
btw. od dievcat sa sa dozvedela take neprijemnosti ako napriklad, ze organizator sa nechal pocut, ze zeny sa "naschval" prihlasuju na dlhe aby mohli vyhrat (=stat na bedni) a brat ceny. :!:
.
dalsi pribeh z pohladu zien na pretekoch je azda este neprijemnejsi, kedze sa dievca velmi rozbilo v pade. chlapi, prosim, trochu ohladuplnosti, nie kazda zena je zrovna od vas slabsia, a skutocne nie je na mieste ju stoj co stoj predbiehat, nasledne zavadzat, stuplovat, a ako uplny absurdistan, babu (alebo niekoho) vytlacit do jarku tak, ze s rozbitym a narazenym bokom a rukami si v soku poplakala, pozviechala sa a nakoniec si prisla do ciela po bednu..... think about it, pls.
.
inak pretek parada, ja som velmi spokojna. na posledny kopec, kedy by uz clovek podla propozicii mal frcat dlhsiu dobu v zjazde, a miesto toho zataca doprava do stojky (uz zas :wink: ), som bola pripravena, ale aj tak som uz toho mala plne brejle na nepriala som si uz nic ine ako ciel. inak fajn parta, ako zvycajne :wink: 8)
25.05.2009 - 11:22:20
00
Ja som si na tomto maratone strojnasobil celkove tohtorocne nastupane metre, takze som na konci uz ani poriadne nevnimal, napriek tomu sa mi nepodarilo zabludit :-)

Doteraz vsetci kritizovali organizatora, ja skritizujem pre zmenu ucastnikov:

Bol som svedkom podobneho incidentu ako dana, sokovalo ma ako pri suboji o asi 245-te miesto na kratkej trati bol nejaky chlapik v cervenom drese schopny odstrcit jednu dievcinu z cesty, len aby ju obehol... :cry:

O nemenovanom jazdcovi v bielo-zeleno-ciernom drese ani nehovorim, spredu na mna mava regulovcik aby som spomalil a zozadu on huci a nadava, ze co brzdim :roll:

Zahodene duse, spreje, gely je uz asi aj skoda komentovat...

Naozaj ma zarazila uplne zbytocna nervozita a agresivita, ako keby neslo o radost ale o statisicove ceny a celosvetovu prestiz...
25.05.2009 - 11:43:01
00
Danica sla velmi pekne mal som tu cest jej pozerat na chrbat dost dlho :wink: a musim povedat ze mi to pomohlo sa dotahovat za nou :wink: samozrejme mi ale usla :lol: tieto stavy ako predbiehanie su o vseobecnej kulture a ucte jedneho voci druhemu. Mne sa tiez nepacilo ak ma niekto nasilu dal pred vrcholom stupania a potom mi celu cestu v zjazde zavadzal :( Tak snad ten pad je bez nasledkov a v Brezne si dam na nu pozor :wink: Inac vsetkym babam co dali dlhu mali dat extra odmenu ( este jedny ponozky napr. :lol: ) bol to pekny vykon.
25.05.2009 - 11:44:53
00
.
kedy by uz clovek podla propozicii mal frcat dlhsiu dobu v zjazde


a tuto som celkom ocenil jazdu bez tachaca, clovek nevie kde je, kolko je do ciela a ani co ho caka...ale na druhej strane, ...dovtedy som cakal este nejaky kopec, az som prisiel do ciela, inymi slovami, na inom maratone som prisiel ovela viac unaveny
25.05.2009 - 11:53:49
00
celkom zabavne citanie tu :) ja som bol na strednej prvy krat v partizanskom a so znacenim som teda problem nemal ( aj ked na vlastne oci som videl borca pred sebou ako si nevsimol gulicky na strome a nasledne ani sipku vapnom na zemi, presiel aj vapnivym krizikom a ked som na neho volal ze asi ide zle, tak este cestou pitchoval ze ako ma vediet ze tam mal zabocit :mrgreen: ) , na obcerstvovackach som sa v poho najedol , v ciely sa osprchoval v teplej vode a aj sa najedol docela chutnych cestovin, pocasie vyslo takze ja osobne som nezaznamenal nieco pod uroven oproti inym maratonom...snad len ten speaker bol ozaj otrasny :) ale zase odkaz tym co tu hundrali ze asi nezostali peniaze na romana b. tak asi kazdy vie ze roman ma biznis na skalke tak tam komentoval aj maraton ;) Co sa tyka startovneho, ozaj mohlo byt trosku nizsie , ale zase nik nebol nuteny ist na tento maraton a o vyske startovneho bol dopredu oboznameny. a rypat ze clovek nedostane na prezentacii igelitku a nejaky prospekt je uz ozaj detinske, nakolko sami dobre vieme kde to nakoniec skonci :)

dury, bol som aj na svatojurskom takze v rychlosti zhodnotim. v juri som zle odbocil doprava za druhou obcerstvovackou kde bola len taka mala sipka v strede na strome a proste vybral som sa tou sirsou cestou, v PE sa mi nestalo ze som si nieco nadisiel, na oboch maratonoch som vsak raz vahal kade ist ;) Co sa tyka trate, v PE urcite bajkovejsia, co sa tyka zazemia to iste, co sa tyka speakra, tak ste to jasne vyhrali. takze u mna 1:1 a z mojho pohladu ani jeden z prvych troch maratonov nejako nevybocoval z priemeru

dost ma vsak zarazilo vyjadrenie nejakych prosfesionalov ze sa musia medzi nas predierat. tak potom pardon ze chodime na maratony. no a ak boli tie ceny co sa davali prvym ozaj onicom ( tuzil by som raz taku dostat :oops: ) tak potom uz ozaj neviem . asi to chce chodit radsej na tie svetaky co tu boli spominane alebo radsej nechodit nikde
25.05.2009 - 11:54:41
00
mno, koho som nasiel, tomu som poslal

foxino: nezvestnu osobu s cislom 445 mam, ale kostickovane rukavice a ani dlhe vlasy nema :)
http://www.matheos.sk/Joomla///images/rsgallery/original//DSC_6632.jpg
25.05.2009 - 12:47:28
00
Danka ... S arogantnou jazdou a vyblokovanim "supera" som sa stretol aj ja vo Vlkohrone.
Habera Ján ŠK Pegas Košice ma dost nesetrne - dnes by som povedal, ze schvalne vyblokoval v stupani. Snad je to zhoda nahod a moc sa to nebude opakovat.

A vy co sa vam nepacia ponozky, ci dusa ... ja som za 20ecok nemal ani to ... :lol:
a cestoviny mi chutili velmo aj duplu som sa pokusal vydrankat :-)
Ale ten "moderator", to bola naozaj hamba ...
25.05.2009 - 13:00:36
00
foxino sa pomýlil, malo to byť 446...

btw. Matheos, pre mňa ešte nejakú nemáš okrem tej jednej? :wink:
25.05.2009 - 13:01:59
00
oakley: je to tvoj nazor, ja ti ho neberiem, len by ma naozaj zaujimalo, ktore miesto si mal na mysli, kedze na druhej obcerstvovacke som bol ja a ked som tam nebol, tak som bol kontrolovat znacenie za aj pred obcerstvovackou a bolo v poriadku tj. sipka pred odbocenim, sipka v zakrute, a stuzky za zakrutou.. ja som nenapisal, ze maraton v PE bol zly, alebo dobry, ale to, ze problemy so znacenim boli aj minuly rok a aj napriek tomu nenastala ziadna zmena.
este co som nepspomenul a co mi neuveritelne vadilo bol fakt, ze ma oklamali a to poctom obcerstvovacich stanic. ked vedia aky pocet obcerstvovavek tam bude, tak preco do propozicii napisu o jednu viac? to sa jednoducho nerobi!
25.05.2009 - 13:03:30
00
Matheos diki za fotku :wink:
25.05.2009 - 13:23:48
00
foxino sa pomýlil, malo to byť 446...

btw. Matheos, pre mňa ešte nejakú nemáš okrem tej jednej? :wink:

Ja nemám ani jendu tak nehúkaj :-)
25.05.2009 - 13:25:19
00
par dalsich fotiek...

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 333.53 KiB thumb_up0thumb_down

2.jpg
2.jpg 224.56 KiB thumb_up0thumb_down

3.jpg
3.jpg 243.18 KiB thumb_up0thumb_down

4.jpg
4.jpg 253.72 KiB thumb_up0thumb_down

5.jpg
5.jpg 265.84 KiB thumb_up0thumb_down

6.jpg
6.jpg 386 KiB thumb_up0thumb_down

7.jpg
7.jpg 264.41 KiB thumb_up0thumb_down

25.05.2009 - 13:29:41
00
btw. od dievcat sa sa dozvedela take neprijemnosti ako napriklad, ze organizator sa nechal pocut, ze zeny sa "naschval" prihlasuju na dlhe aby mohli vyhrat (=stat na bedni) a brat ceny. :!:


:shock: WTF :?: :?: :?: tak akoze pardooon, ze vobec jazdime, pretekame, snazime sa zlepsovat a teda ze chodime aj na dlhe... ci??? nieco mi uslo? ci??? vsak vsetci mame moznost vybrat si trasu... to, ze sa nas na dlhu prihlasi akosi pomenej, s tym ja uz asi nic neurobim (hoci som sa snazila a prehovarala som aj babu, ktora sa vdaka "ohladuplnym" pretekarom vysypala na kratkej a ktora, keby sla dlhu, isto je jej vitazkou... prehovarala som aj Danu, s ktorou by som si isto pekne zapretekala :wink: ) takze ja sa konkurencie nebojim... mozno sa konkurencia boji mna :lol: :mrgreen: (just joking :wink: )
25.05.2009 - 13:38:40
00
Ale ten "moderator", to bola naozaj hamba ...

No jo no Sajfa moderoval triatlon v Senci a celkom mu išlo :-D
25.05.2009 - 13:39:48
00
keyboard_arrow_up