Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
jeeej, drotar, super :P
(to sa na koho abo na co preboha tak mracim :evil: :lol: )
25.05.2009 - 22:12:26
00
podla mna na usporiadatela...kvoli ponozkam...
25.05.2009 - 22:16:22
00
Fuuha ale mu to trvalo :wink: tak pozerajte ak je na co :lol: http://picasaweb.google.cz/bikerdrotar/MTBMedzihorimPartizanske#
Livia aj ja by som sa mracil keby som bol len druhy :lol: :lol:
25.05.2009 - 22:31:05
00
podla mna na usporiadatela...kvoli ponozkam...

:lol: :lol: to urcite nie, mne su nahodou fajnove, akuratne ... 8)

Fuuha ale mu to trvalo :wink: tak pozerajte ak je na co :lol: http://picasaweb.google.cz/bikerdrotar/MTBMedzihorimPartizanske#

supeeer, dakujeme :!:
25.05.2009 - 22:53:32
00
Ahoj baikeri,
keďže môj rozhovor pred pretekmi bol zle pochopený a časť z neho potom vytrhnutá z kontextu, uvediem na pravú mieru tému baby a dlhé trate. Po vlaňajších siahodlhých diskusiách o tom či baby na dlhú, alebo nie, sa mi v združení podarilo presadiť aj túto kategóriu (a verte mi, že odporcov bolo dosť). Osobne si vážim každú ženu, ktorá sa postaví na štart maratónu, no zároveň sa aj priznám, že som očakával na tejto trati trošku vyššie čísla štartujúcich žien (Sv.Jur - 3, Vlkanová - 4, Partizánske - 4). O podvedomých špekuláciách niektorých ľudí, že im stačí potom dôjsť do cieľa a sú na bedni sa tu nechcem rozpisovať. Keby to šlo, tak ja by som ich všetky postavil na tú najvyššiu bedňu. Verím, že vypísanie dlhých tratí pre ženy bol dobrý krok a v budúcich pretekoch ma podporíte aj vy bohatšou účasťou na štartovej čiare maratónu. Pokiaľ sa po tejto sezóne rozhodnem opäť kandidovať na predsedu OZ CM, určite budem presadzovať zachovanie tejto kategórie. Mrzí ma, že môj rozhovor bol zle pochopený a za vzniknutú paniku sa ospravedlňujem.
Ivan Zemko - predseda OZ CM

PS: Skôr ma trápia kategórie kadetiek a junioriek, to sa fakt nenájdu medzi nami mladé slečny, ktoré radi baikujú? Ak to tak pôjde ďalej aj v ďalších pretekoch, budeme tieto kategórie pre ďalší rok nútení zrušiť, resp. aspoň zlúčiť dohromady.
25.05.2009 - 23:02:08
00
no burlive diskusie... :roll: ..inak musim povedat,ze tie ponozky boli urcite vo viacerych cislach-ja mam akurat 8! :lol:
...ludia sa radi zamotavaju do dramatickych emocii,a popritom zabudaju na to pekne co zazivaju-resp.zazili!..ja som si to "neznacenie" bolestivo odsral,ale zeby mi to nejak srdcervuco poznacilo zazitok povedat nemozem...myslim,ze su veci ktore sa mozu spravit lepsie, ale zhadzovat tu celu pracu organizatorov je fakt trochu ubohe! :idea:
takze kto dokaze prekusnut(nic tazke pre mna osobne) tie nedostatky a uvedomi si ako tam bolo fajn,pride aj o rok-a veru nebojim, sa ze nas tam bude na starte(bludivej) dlhej malo :wink: ..a kto ma stym naozaj problem-lepsie zostat doma,asi takych moc nebude... :mrgreen: ...
26.05.2009 - 00:02:25
00
Tiez netusim co maju proti maratonu... organizacia nebola az taka zla, ja osobne nemozem napisat nic co by sa mi nepacilo. Partizanske je jeden z mala maratonov kde je v cieli dostatok miesta na sedenie a tiez s parkovanim nie je absolutne ziaden problem a je fakt par metrov od ciela. Tie to vymozenosti ma trochu Dubnica ale len trochu. Trat je narocna, kratka a stredna su dostatocne znacene na velkej neviem ako to bolo ale urcite take zle to byt nemohlo.

A komu by sa ten to maraton zdal aj tak zle organizovany doporucujem spomente si na Povazsky maraton 2008 (Cyklojazda priatelstva) to bola organizacia :D
26.05.2009 - 08:01:32
00
A ked vam dosla nafta ako to mohlo naskocit??


Normálne sa to naťahalo takou pumpičkou na palivovej hadičke.
26.05.2009 - 08:49:06
00
pačila sa mi reakci spolubojovníka na dlhej, ked som ho druhýkrát obiehal po zablúdení "nevideli sme sa už" a potom taký krátky družný rozhovor. tak taketo balality sa dajú brať aj s humorom. možno to trocha mrzí že mohol som byť o pár miest vpredu, mohol som mať čas pod 4 hodiny. no a čo. tak možno nabudúce. a určite prídem lebo trať je asi ozaj jedna z najkrajších. aaaaa spíker. aj ten tam bol. som ani nezaregistroval, tak mi nechýbal. a ešte jedno velké pozitívum malo toto podujetie nebola tam country kapela konečne.
26.05.2009 - 09:06:32
00
moj nazor na tento maraton sa stotoznuje s viacerymi uz vyrieknutymi, takze sa nebudem opakovat, najma ak mam pocit, ze rovnake nedostatky sa tu riesili aj minuly rok. organizator si to bude zrejme aj tak robit po svojom. nevidim, ziaden pokrok, alebo ze by spravil nieco viac, ako minuly rok, mozno akurat to startovne sa zvysilo.. btw. min. rok nevysli ceny ani pre vsetkych vitazov, takze tam je jedno plus, ze vsetci aspon nieco dostali..
znacenie a komentatora komentovat nebudem, bolo povedane dost.
mrzi ma, ze v tak peknom prostredi a s takym dobrym arealom staci tak malo a bol by to super maraton, zrejme to nerobi pravy biker...

Dury, podľa všetkého sa podieľaš na organizácii iného cyklomaratónu. V tomto svetle tvoje hodnotenie vyznieva dosť trápne. Celkom by ma zaujímala definícia pravého bajkera...
26.05.2009 - 11:06:13
00
definiciu praveho bikera ti nepoviem, ale mal som na mysli to, ze by tu trat mal znacil niekto, kto prihliada na sposob jazdy bikera (v zjazdoch sa pozera hlavne na drahu kadial pojdu jeho kolesa a uz pred zakrutou by rad vedel kam ma zatocit) a druha vec co sa tyka rozdielneho poctu obcerstvovaciek v propoziciach a v realite. To su podla mna veci, ktore by podla mna mali byt uz na siestom rocniku "vychytane".
Tym, ale nechcem povedat, ze to bol zly maraton, prave naopak, chcem tym len naznacit, ze ako malo staci k tomu aby bol perfektny.
chvalim ostatne veci ako super trat, dobry areal, sprchy, umyvanie bicyklov, rychly vydaj jedla, regulovane parkovanie, tombola, spolupraca s policiou, sanitka...
Bol som tu uz treti krat a je dost mozne ze nabuduce pridem opat :)
26.05.2009 - 11:46:45
00
"drotar" diky pekné fotky. 2x som sa tam našiel a to som bol len ako doprovodné vozidlo :lol:
26.05.2009 - 19:11:51
00
Ste sikovní.Mate u mna Cerveny bod.Hlavne preto ze ste takmer krajania.
Normálne sa to naťahalo takou pumpičkou na palivovej hadičke.
26.05.2009 - 21:46:02
00
Toto je VSEOBECNE NIE KONKRETNE!!Kurnik sopa.Vsetko je o ludoch.Co daju zo seba a do prace ktoru robia.Pristup k praci je vzdy vidiet.A to ci to este lepsie vedia len oni.Na druhej strane je citit ako zije konkretne podujatie aka atmosfera vladne.Vsetko sice nie je zadarmo,ale nadsenie musi byt. So sponzormi to tiez nie je jednoduche.Kazdy chce okamzity vysledok.Lenze ked pri nedostatku penazi "trpi" nadsenim malo ludi.potom je to tazke.Zohnat dost ludi,ktorí nebudu pytat viac ako je zdrave,je tazke.Prajem vsetkym ktori sa podielaju na organizacii maratonov vela zdaru,optimizmu a nadsenia.
26.05.2009 - 22:03:26
00
"drotar" diky pekné fotky. 2x som sa tam našiel a to som bol len ako doprovodné vozidlo :lol:
Konkretne ktore ? Pretoze cast z nich nafotila kamoska, do ktorej som dal dôveru a pozical jej fotak, kym som sa s ostanymi pucil na trati :lol:
26.05.2009 - 22:06:59
00
keyboard_arrow_up