IBA CI VIETE ODPORUCIT SERVIS, ALEBO MOZNO AJ POSLAT DO HORUCICH PEKIEL (BA)

DIK

p.s. nepis CAPSom
19.07.2006 - 10:25:54
00
Ja som zatial servisoval v BA iba v Kaktus Bike-u, a zatial vyslovena spokojnost. Z mojich skusenosti mozem iba odporucit.
19.07.2006 - 10:52:20
00
Ja som zatial servisoval v BA iba v Kaktus Bike-u, a zatial vyslovena spokojnost. Z mojich skusenosti mozem iba odporucit.



NO JO ... ale kaktus neservisuje biky kupene v inej predajni a aj tie starsie kupovane u nich, odmietaju zobrat ... na margo kaktusu

V sport servise sa mi pozdavaju, len keby som to nemal tak daleko, asi pojdem do xx bike ... len nemam moc dobry pocit z nich ... sorry chalani, ak toto citate ...
19.07.2006 - 10:58:17
00
Lagonda, to je pre mna novinka. Mne jednak skladali bike (vymienali kostru, pridavali vidlu), a to som nekupoval bike u nich, no hned si na neho nalepili nalepku :lol:
Rovnako ked chcem teraz menit brzdy, ponukli sa, ze mi ich namontuju.

Mozno je to ine, ked kupujes nieco u nich, ze ti robia automaticky montaz, ale servis samotny celeho biku... :roll:
19.07.2006 - 12:05:04
00
tak, asi tak to bude ... nevadi .... skusim tych xx bike ... aspon sem hodim potom hodnotenie ...
19.07.2006 - 13:36:59
00
Ja si davam servisovat v Kaktuse...a som max spokojny...najme ten maly technik je ozaj macher. Ale bike mam z Kaktusu. Pravda vsak je, ze ked som nieco potreboval spravit na druhom biku (len vymenit stred, kazetu a retaz) ktory nie je z Kaktusu, povedali mi, ze tak za dva tyzdne najskor (asi toho maju dost).
Tak som siel do AGF invest (je to hned na zaciatku Rusoviec) a do pol hodiny som to mal spravene.
19.07.2006 - 13:37:08
00
Ja si davam servisovat v Kaktuse...a som max spokojny...najme ten maly technik je ozaj macher. Ale bike mam z Kaktusu. Pravda vsak je, ze ked som nieco potreboval spravit na druhom biku (len vymenit stred, kazetu a retaz) ktory nie je z Kaktusu, povedali mi, ze tak za dva tyzdne najskor (asi toho maju dost).
Tak som siel do AGF invest (je to hned na zaciatku Rusoviec) a do pol hodiny som to mal spravene.

A co taky komplet servis obnasa a co to stoji?
19.07.2006 - 13:42:56
00
nakoniec som to dal teda do Sport servisu, siel som na istotu a teda myslim, ze nie je o com, bike slape ako hodinky bez naznaku problemov, iba sa im nezdalo, preco menim bezchybne LX za nove XT ... ale to je uz ina pesnicka ... :oops:
A inak komplet servis tam tusim stoji 800vak, vymena prehadzovacky, nahodenie novej retaze a nastelovanie presmyku a prehadzovacky stalo 210Sk. myslim, ze to mohlo byt o par koruniek aj menej, ale mozno ani nie ... ja by som sa s tym za tie peniaze asi nebabral, a to oni musia platit aj reziu ...
24.07.2006 - 13:03:14
00
Ja servisujem svuj bajk v I.M.K.Cycle ( http://www.imkcycle.sk ), v Ružinove.

Zapletali me tam novy kola, montovali hydrauliku, o beznem mazani ani ne mluvim :)

Spokojenost.
24.07.2006 - 18:17:42
00
trocha neskoro ale predsa...

minuly tyzden som bol pozret novy obchodik v dubravke - libike a kedze som dost pohodlny, nechal som si tam hned nejake drobnosti porobit...

super pristup, super vysledok, super cena...
01.08.2006 - 12:27:15
00
v tol libike som tiez bol, celkm pohoda chalan
inac k tomu sport servis > asi myslite to v biskupiciach na trojicnom namesti
ja som si tam daval niekolko krat nastavovat V brzdy a ani raz som nebol spokojny :!:
31.08.2006 - 14:16:40
00
Dneska po dojazde som si skontroval bike, vymenil dusu, plast, docentroval koleso, premazal pedal, retaz, dofukal vidlu, zoradil brzdy, a doladil tachometer. Potom som si zobral cenik a nauctoval si za taketo koninky asi 800sk.

Sam sebe :-)

Takze sa oplati si niektore veci naucit robit sam, servisaci su drahi a casto neurobia veci poriadne. Jasne ze montaz kluk hollowtech 2, vymena orecha alebo vymena oleja vo vidle je lepsie robit v servise lebo na to treba vela speci nastrojov, ale bezna udrzba, vymena laniek, bowdenov,nastavenie saltra, brzd je fest dobre vediet si urobit sam. Uz len kvoli tomu aby si to vedel urobit v ked si v lese a daco sa po*ere.

A na vsetko clvoek najde navod na internete ... ci uz priamo na strane park tools alebo tu http://www.utahmountainbiking.com/fix/
31.08.2006 - 15:26:19
00
A na vsetko clvoek najde navod na internete ... ci uz priamo na strane park tools alebo tu http://www.utahmountainbiking.com/fix/


Nice and useful. Tak to má byť. :D 8)
31.08.2006 - 15:35:23
00
sak to by uz musel byt fakt niekto uplne lavy aby si nevedel vymenit lanka, bovdeny a taketo hovadinky :roll:
31.08.2006 - 17:37:07
00
toby si pozeral kolko ludi to nevie/nechce urobit.
31.08.2006 - 17:49:40
00
keyboard_arrow_up