Cawte,kupil som si novy bike ghost 4x pro..ked je na dirt je aj do lesa na niaky lepsi zjazdit nic hrozne strme ale niake martinky...proste horska cesticka a pekna priroda?? co si o tom myslite??
Dakujem za vsetky odpovede..P cus
29.05.2009 - 22:50:49
00
takze, zober ten bajk na tu trasu a skus, vo vecsine pripadov je clovek ten co to nezvladne a bajk toho vydrzi viacej
ano myslim si ze ten bajk to kludne znesie, pokial niesi absolutny sialenec a nebudes tam davat dake salta ci uz dobrovolne alebo nedobrovolne
29.05.2009 - 22:55:41
00
cise bicykel zvladne secko ale musim mat techniku??:DD pre tych musrich ktory o tom nieco vedia,mosno som vam na smiech,ale aj vy ste zacinali..
29.05.2009 - 22:58:36
00
Si na smiech,ale s tým pravopisom :lol: :lol: :lol:
30.05.2009 - 08:47:32
00
Ked som zacinal, tak som bol na Martinkach na cestaku - skladacke Eska Premier. Aj tam idu pekne cesticky a da sa aj strmhlav pomedzi stromy, zalezi na co si trufnes, bajk na to mas.
30.05.2009 - 10:50:59
00
cise bicykel zvladne secko ale musim mat techniku??:DD pre tych musrich ktory o tom nieco vedia,mosno som vam na smiech,ale aj vy ste zacinali..



takze nie si na smiech s otazkami, ale jednoducho je to o tom aby si sadol na bajk a uz sam musis zistit co ti dovoli
ten bajk to co je na martinkach zvladne (poznam to tam) takze to sa neboj, musis len vediet co si mozes dovolit, jasne ze ked budes mat väcsie zdvihy tak to v pripadnom mieste vyuzijes a asi budes mat aj lepsi cas alebo minimalne lepsie pohodlie

a jesne ze si nepredstavuj ze budes na tom lietat ako na nejakom specialnom zjazdaku, jednoducho ked prisposobis svoje jazdecke umenie s moznostami bajku tak sa da povedat ze ta len tak nieco nazastavi
30.05.2009 - 18:18:56
00
keyboard_arrow_up