Dobrý večer,
prosím Vás aký máte názor na tieto plášte? Koľko km v priemere Vám to vydržalo? Ďakujem?

Myslím že je to celkom obstojné - aspoň zatiaľ čom som mal možnosť na nich jazdiť.
30.05.2009 - 19:47:52
00
Jazdil som 2,25 a uz v zivote nebudem a ani ziadne sch. Kazdy ma svoje priority, ale tento plast nesplnal to co som chcel. Trakcia dobra len prvych 200km aj to jak tak, potom onicom, vydrz celkom dobra na to ze je to sch. Odolnost voci defektom ziadna.
30.05.2009 - 21:12:37
00
Ale hovno! Cauapistemi neklam :D, ked si ho jazdil si ho chwalil. Ja som ho tiež jazdil a povedal by som, že na XC/maraton dobrá volba za lacný peniaz, ale na predné by som ho necpal.
30.05.2009 - 21:18:44
00
Jazdim ho vzadu vo verzii Snake Skin a zatial spokojnost,do sucha a na cestu dobra volba, v blate to smyka ako je...te
30.05.2009 - 21:29:24
00
S tým blatom je to pravda. Plášť sa ním obalí a je to na figu. V strmých skalnatých kopčekoch to tiež niekedy hádže. Skôr by ma zaujímalo ako to pracuje v naklonených svahoch. Či si mám dávať pozor, alebo to môžem púšťať a poliehať sa na plášť?
30.05.2009 - 21:42:38
00
Mliekaren cus buc, v naklonenych je to tiez za prd.
Chvalil som ho preto, lebo som ho porovaval zo specialized resolution (ci ako sa to sakra pise) a tie boli na cestu maximalne. Z tymi stuplami co nosim teraz sa to nemoze porovnavat.
30.05.2009 - 21:48:12
00
Ale nezabudaj že nie každý nosí minion :lol:
30.05.2009 - 21:55:34
00
Musíš si ale povedať, čo je tvoja priorita. Ak chceš univerzálny plášť, tak SS je dobrá voľba, a bonus k tomu je dobrá výdrž. Ale v blatistých terénoch musíš rátať s nižším výkonom. Na suchu tam to je super. Ja osobne mám so SS veľa skúseností, na jednej sade mám odjazdených 8000 km vzadu je to už semislick, vpredu ešte dezén ako tak. Jazdil som na nich aj poslednú zimu, veľa je to aj o jazdeckej technike. Celkovo ale myslím, že SS je dobrá voľba.
30.05.2009 - 23:16:41
00
chlopy troska vam to tu zamiesam, jazdim conti ruberqueen 2.4 ,dnes som bol jazdit a bolo doost mokro.. blatko mekka zem atd. v klopkach mi to drzalo az nadmerne dobre, v naklonenych svahoch to bolo takisto nadmieru dobre, a doslova som mal problem to prepalit v neodklopenych zakrutach tak aby ma to pustilo a siel som do driftu :) a kedze mam na zjazde aj prejazdy po kamenoch velkych ako auto tak tam to drzalo takisto dobre, a to opakujem ze bolo dost mokro ;] akurat vacsi problem uz robil na mensich utlacenych kamenoch tam to uz nedrzalo ale tak za mokra to je aj tak vyborne .
a minion som jazdil :mrgreen:

a su aj v 2.2
30.05.2009 - 23:48:38
00
Nedávno som prezul SS 2.25 Performance na zadné koleso a včera som šiel na jeden miestny 748m kopček vyskúšať. Na väčšom štrku sa to nedalo udržať ani pri minimálnych rýchlostiach, tie väčšie štuple po bokoch spôsobovali neskutočné hádzanie trakcie, raz sa mi podarilo v rýchlosti nabehnúť na väčší kus konára a skoro ma zhodilo z bicykla, neviem, necítim sa na tom nejak komfortne. Je pravda, že ešte nemám také jazdecké schopnosti, ale ani na meriďáckych 2.1 pláštoch (ktoré tam boli pôvodne) ma tak nevykrúcalo. Premýšľam teda, že to tam nechám, len keď pôjdem menej rýchle a dynamické terény.
15.07.2013 - 17:29:06
00
keyboard_arrow_up