zdravím všetkých bikerov.... má niekto skúsenosti s týmito nohavicami? mám už kúpené skoro všetko oblečenie : dres, kraťasy, bunda ale ešte mi chýbajú dlhé nohavice... a všetko oblečenie mám od biemme Merida Multivan... a rozmýšľam že kúpim aj tie dlhé nohavice aby som už mal celý komplet ale nemajú windstopper vrstvu.... sú len zateplené a preto by som sa chcel opýtať či kúpiť radšej s windstooperom lebo by som chcel jazdiť aj v zime.... alebo stačia aj tie bez windstopperu?.. dnes som bol na biku a bolo 14° a tie dlhé nohavice mi dosť chýbali. a teraz ich majú za akciovú cenu... tak rozmýšľam či ich kúpiť alebo radšej počkať , našetriť viac a kúpiť niečo s windstopperom...
30.05.2009 - 20:00:11
00
Na vacsiu zimu si pod to kup spodky s windstoperom napr. Kalasa a mas to vyriesene,tiez to tak robim
30.05.2009 - 21:33:22
00
V Bratislave stačia zateplené. Ale ak si šialenec, ktorý jazdí za každého počasia, tak potom windstopery. Ja som ich obliekol za tri roky asi tak trikrát. Z toho dvakrát poriadne mrzlo, ale bolo sucho, tak išli na na normálne, ako druhá vrstva.
30.05.2009 - 21:46:08
00
keyboard_arrow_up