Mala dolezita poznamka: V sobotu a nedelu su preteky aut do vrchu Alpinka - Jahodna. Slusny biker by sa asi mal tym koncinam vyhnut. :shock:

Prílohy:

Uzavierka.jpg
Uzavierka.jpg 182.79 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2009 - 13:02:33
00
BTW Dnes bolo vonku pekne. A bol som v dobrej forme. Dokonca toho z prvej fotky som po kratsom usili predbehol. :!:

http://picasaweb.google.sk/pista41/090602Jah#
02.06.2009 - 13:06:02
00
Tak nie presne toho, ale jeho pribuzneho som dnes stretol tiez. A z pozrovani som vypocital, ze za jednu hodinu je schopny prejst az tri metre po asfalte. Pista, klobuk dole, dnes si musel mat vela sil:)))
02.06.2009 - 14:58:14
00
:oops: :oops: :oops:
02.06.2009 - 18:35:54
00
sa hanbím ale napíšem to. mne minule na hupikoch jeden slimko vbehol do cesty. krásny bol. ukážkový kus aj veľkosťou aj farbou. pásikavý svetlotmavohnedý. ani vo francúzsku by ho určite nezožrali. ten by tam chodil len po bonifikačných výstavách. neskoro som ho zbadal. predným kolesom som sa stihol vyhnúť popred neho ale potom sa ozval strašný zvuk. doteraz to počujem. budím sa zo sna. strhávam zo spánku. mám výčitky svedomia. a ešte aj moki mi to nikdy keď ma stretne nezabudne pripomenúť. štýlom: '-defekty na kolesách ťa serú ale slimák nie.' chudák už to na tej jeho jednej nohe nerozchodí. česť jeho pamiatke.stále na neho myslím keď idem cez hupiky.stalo sa
02.06.2009 - 18:37:32
00
sa hanbím ale napíšem to. mne minule na hupikoch jeden slimko vbehol do cesty. krásny bol. ukážkový kus aj veľkosťou aj farbou. pásikavý svetlotmavohnedý. ani vo francúzsku by ho určite nezožrali. ten by tam chodil len po bonifikačných výstavách. neskoro som ho zbadal. predným kolesom som sa stihol vyhnúť popred neho ale potom sa ozval strašný zvuk. doteraz to počujem. budím sa zo sna. strhávam zo spánku. mám výčitky svedomia. a ešte aj moki mi to nikdy keď ma stretne nezabudne pripomenúť. štýlom: '-defekty na kolesách ťa serú ale slimák nie.' chudák už to na tej jeho jednej nohe nerozchodí. česť jeho pamiatke.stále na neho myslím keď idem cez hupiky.stalo sa


U mňa si skončil ,rozbil si mi brata :evil:
02.06.2009 - 23:51:36
00
U mňa si skončil ,rozbil si mi brata :evil:

keby rozbil..tak to by snáď ešte rozchodil..ja som ho rozgniavil na kašu :oops: mrzí ma to :oops: :oops: ale do praženice namiesto kozákov by sa ešte dal využiť len sa mi nechcelo zastaviť :oops:
03.06.2009 - 00:07:34
00
vcera som si dal klasicky poobednajsi treningovy vyjazdik. a opat sa mi potvrdil jeden paradox. vzdy ked idem poobede na vyjazd, nikdy nejde nikto mojim smerom s kym by som s amohol "zviest". vzdy stretavam len ludi co idu oproti mne. je jedno v jakom case alebo ktorym smerom vybehnem. vzdy idu bikeri proti mne. zacinam si mysliet ze som asi divny.
03.06.2009 - 06:47:31
00
vcera som si dal klasicky poobednajsi treningovy vyjazdik. a opat sa mi potvrdil jeden paradox. vzdy ked idem poobede na vyjazd, nikdy nejde nikto mojim smerom s kym by som s amohol "zviest". vzdy stretavam len ludi co idu oproti mne. je jedno v jakom case alebo ktorym smerom vybehnem. vzdy idu bikeri proti mne. zacinam si mysliet ze som asi divny.


vidíš a ja som ťa včera nestretla a bola som na Vysokom vrchu:( asi skôr štartujem ako ty:)
03.06.2009 - 07:03:53
00
ale Zombiho som stretla,ale už cestou domov:)
03.06.2009 - 07:04:45
00
no vidis. isiel som cez dianu hore na findororakovu. tj. min 1/2 trasy na VV som isiel tou istou ako ty. a nikoho mojim smerom som nestretol. 3ks bikerov isli v tom useku oproti.
03.06.2009 - 07:10:10
00
no vidis. isiel som cez dianu hore na findororakovu. tj. min 1/2 trasy na VV som isiel tou istou ako ty. a nikoho mojim smerom som nestretol. 3ks bikerov isli v otm useku oproti.


ja som sa rozhodla radšej pre Vysoký, pretože predsa len bolo po daždi a myslela som si,že Jahodná po červenej dole bude zablatená, tak som zvolila asfalt:)
03.06.2009 - 07:26:32
00
Včera som dal Jahodnú po červenej a potom Hrešnú.Tam som stretol aj fóristov Zombiho a Vlada,tak sme pokecali a pripájam aj foto. :shock:

Prílohy:

Komentár súboru: zombie pred zjazdom...
zombie.jpg
zombie.jpg 43.15 KiB thumb_up0thumb_down

03.06.2009 - 08:38:14
00
:mrgreen:
03.06.2009 - 09:49:18
00
Co sa chysta na vikend? Ma niekto chut na dlhu maratonsku. Po 53tom kilometri sa trat zmenila, preto by som si ju chcel prejst. Trat "dlhej" ma 85 km + KE - Jahodna a spat spolu to da cca 115 km. Bude to celodenny vyjazd a urcite "samoznicujuci". Znepokojuje ma len vietor co hlasia na sobotu ccz 9 -10 m/s na Kojsovke bude mozno aj 15 m/s. Volno mam v sobotu aj nedelu. Achilovka ma este pobolieva, ale bud vydrzi, alebo kvackam bike na hak do garaza na niekolko tyzdnov. Tak ma niekto chut na "samoznicenie"?
03.06.2009 - 10:26:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up