Na trase Bukurešť - Budapešť jachá rýchlik. V rýchliku v kupé sedí: rímsko-katolícky kňaz, maďarský husár rotmajster, dve sestričky rádu jezuitov a jeden Žid.
I zachcelo sa Židovi ísť na malú potrebu. V ceste mu však zavadzal kňaz a preto mu Žid vraví: „Dovolíte pane?- idem sa vycikať!“
Kňaz mu uvoľnil cestu a Žid sa vzdialil. Po jeho odchode sa kňaz rozčúlil i požiadal protisediaceho rotmajstra, aby bol taký láskavý, že keď sa ten pán vráti naspäť, aby ho akýmsi jemným a vyberaným spôsobom pokarhal, aby sa v budúcnosti krajšie a slušnejšie vyjadroval v takomto prípade.
I vracal sa Žid. I vtedy spustí náš rotmajster. I vraví Židovi:
„Počujte! Vy z ***** Rebekinej vyprdnutý, oklieštený, vyrezaný, špinavý, smradľavý Žid ! Aby Mojžišov žrebec vpáral do Vás svoj sukovitý, sedemkvintový, hviezdometný ***** ! Vy si musíte vopred oznámiť, keď to Váš hnusný, pokrútený, obrezaný vecheť dlhšie vydržať nemôže, že sa chcete ísť vyšťať?
Ja Vás naučím móresu, keď Vás ten z kobylinej *****, ***** zajordánsky otec naučiť nevedel!
Tak Vás kopnem do tej vráskovitej, brmbolcami polepenej riti, že tie vajčiská sprdkavené tak Vám budú lietať jak Farmárov eroplán nad Lamanšským kanálom!
Tak Vás ***** do rebier, že zaraz sa Vám zjaví v očiach Saharská fatamorgána a budete si myslieť, že sa dívate do rozďavenej papule morskej obludy miesto uťahaného, utrmácaného, ***** pičiska Vašej ***** matere!
A čo si Vy myslíte, s kým cestujete spolu ? Čo som ja voľajaký o múr otrepaný Jeremiášov ***** ? Alebo tu ctihodný pán farár, že je kus hovna vysratého pred Vašimi dverami ? Alebo tu ctihodná sestrička rádu jezuitov, že je nejaká *****, syfilisovaná, candrovitá regimentkurva, pred ktorou sa môže tak neokrôchane rozprávať?“
Nuž, bolo toho veľa, jedna sestrička odpadla. I pozrie sa rotmajster na Žida, na sestričku a vraví:
„Vidíš Ty smradľavý Žid! Teraz ju už môžeš aj *****!"
04.06.2009 - 20:32:49
00
Haha, no zvukový záznam je rozhodne lepší. :D
04.06.2009 - 20:39:53
00
Test charakteru:
Sklada sa iba z jednej otazky, ale otazka je velmi, velmi dolezita.

Neodpovedajte zbrklo a bez uvazenia!Premyslite si to! Odpovedajte uprimne a dozviete sa
nieco o svojej moralke. Predstav si dole popisanu situaciu a urob rozhodnutie. Nezabudni,
odpoved by mala byt spontanna a uprimna:

Nachadzas sa v samom cente katastrofickej povodne vyvolanej orkanom... Neuveritelne masy vody... Si fotoreporterom v samom centre tejto hrozostrasnej katastrofy. Pokusas sa zachytit co
najviac tejto hrozy...

Situacia je takmer beznadejna. Vokol teba miznu domy, ludia zufalo bojuju so zivlom... Sila prirody v celej jej ukrutnosti... berie vsetko, co jej stoji v ceste.
Zrazu vidis muza riadiaceho terenne auto... bezradne sa ho snazi dostat pod kontrolu, vyzera akosi povedomo... A spoznavas ho: Je to premier Robert Fico!!! Ale vidis, ze ho rozbesnena
povoden kazdu chvilu pohlti raz a navzdy...
Mas dve moznosti - zachranit ho alebo urobit fotku svojho zivota! Zachranit mu zivot alebo urobit fotku, za ktoru urcite dostanes Pulitzera! Fotka, ktora predstavuje smrt jedneho z najvyznamnejsich ludi na Slovensku.

A teraz otazka:
matný alebo lesklý papier?
04.06.2009 - 20:59:55
00
:lol: :lol:
04.06.2009 - 21:04:30
00
:mrgreen:
05.06.2009 - 12:29:58
00
Dnes som vyhrabal jednu foto z Martina:
img268.imageshack.us
05.06.2009 - 13:02:32
00
Dnes som vyhrabal jednu foto z Martina:
Pekny font.
05.06.2009 - 20:11:21
00
Test charakteru:
Sklada sa iba z jednej otazky, ale otazka je velmi, velmi dolezita.

Neodpovedajte zbrklo a bez uvazenia!Premyslite si to! Odpovedajte uprimne a dozviete sa
nieco o svojej moralke. Predstav si dole popisanu situaciu a urob rozhodnutie. Nezabudni,
odpoved by mala byt spontanna a uprimna:

Nachadzas sa v samom cente katastrofickej povodne vyvolanej orkanom... Neuveritelne masy vody... Si fotoreporterom v samom centre tejto hrozostrasnej katastrofy. Pokusas sa zachytit co
najviac tejto hrozy...

Situacia je takmer beznadejna. Vokol teba miznu domy, ludia zufalo bojuju so zivlom... Sila prirody v celej jej ukrutnosti... berie vsetko, co jej stoji v ceste.
Zrazu vidis muza riadiaceho terenne auto... bezradne sa ho snazi dostat pod kontrolu, vyzera akosi povedomo... A spoznavas ho: Je to premier Robert Fico!!! Ale vidis, ze ho rozbesnena
povoden kazdu chvilu pohlti raz a navzdy...
Mas dve moznosti - zachranit ho alebo urobit fotku svojho zivota! Zachranit mu zivot alebo urobit fotku, za ktoru urcite dostanes Pulitzera! Fotka, ktora predstavuje smrt jedneho z najvyznamnejsich ludi na Slovensku.

A teraz otazka:
matný alebo lesklý papier?

Pred chvíľou som dával tento test pani spolubývajúcej... Má správny charakter. Ešte pred otázkou sa ma opýtala, či je tam aj tá fotka...
05.06.2009 - 20:57:49
00
obrazky.4ever.sk
08.06.2009 - 15:51:58
00
me sa to viac paci takto
(paintbrush rules!)
08.06.2009 - 16:04:41
00
Na trase Bukurešť - Budapešť jachá rýchlik. V rýchliku v kupé sedí: rímsko-katolícky kňaz, maďarský husár rotmajster, dve sestričky rádu jezuitov a jeden Žid.

- rad jezuitov nema vo svojich radoch zeny ;-)
http://sk.wikipedia.org/wiki/Spolo%C4%8Dnos%C5%A5_Je%C5%BEi%C5%A1ova
08.06.2009 - 16:27:56
00
Mne ten Marecejov obrazok pripomenul otrepanu mudrost: politici su ako holuby.

Vsetko po.eru a strielat sa na nich nesmie. :?
08.06.2009 - 16:35:24
00
Stretnú sa dvaja Američania. Jeden hovorí: - Za 1000 dolárov mesačne som si najal chlapíka, ktorý si robí starosti za mňa... - Preboha a kde na to vezmeš? - To už je jeho problém...
09.06.2009 - 15:42:10
00
To je dobrééééééé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Aj ja by som si ho najal :idea:
11.06.2009 - 05:00:21
00
izismile.com
11.06.2009 - 12:11:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up