vcera som presiel vacsinu trasy polmaratonu a da sa povedat, ze je uplne sucha...uvidime co s tym spravi dazd, ktory ma byt dnes, zajtra :roll:
ale ak to nebudu nejake velke burky a od piatka vecera by uz neprsalo-tak to bude OK 8)

Prílohy:

Komentár súboru: este foto, sorry za kvalitu, bral som len stary kompakt.
P61014111110.JPG
P61014111110.JPG 146.64 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil myscho dňa 11.06.2009 - 10:21:51, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2009 - 09:33:54
00
dik za info ...a teren to je aky? staci mi nechat moje oblubene semislicky alebo mam radsej prezut na nejake stuple? :)
11.06.2009 - 10:13:05
00
teren? no, vsetko sirsie lesne cesty...v 2.polovici aj nejake singliky.
takze vyber pneu by som robil podla pocasia :wink:
11.06.2009 - 10:24:57
00
teren? no, vsetko sirsie lesne cesty...v 2.polovici aj nejake singliky.
takze vyber pneu by som robil podla pocasia :wink:


dik dik za info...ak by sa ti nahodou podarilo vybehnut na trat aj v piatok (po dnesnom dazdi)...tak info o terene bude velmi vitane...alebo aspon nejake info pred sobotou...trapit v blate na zlych pneu sa mi fakt nechce...ale zas ked to bude suche...tak jazdit na stuploch je tiez zbytocne...dik dik dik :)
11.06.2009 - 11:54:30
00
rad by som, ale idem zajtra do Kosic a vratim sa vecer :( ,v kazdom pripade podam spravu ako to asi vyzera :lol:
11.06.2009 - 12:45:38
00
Ty ako domaci napis nam, ktori nevieme, co si to odfotil za kopec a v ktorej casti trati. Spropaguj svoj kraj-ved je sa s cim chvalit!!
11.06.2009 - 13:21:45
00
Zdravím Vás chlapi,

teším sa na aj na novú trať. Dobre, že zrušili tú nudnú asfaltku cez Medveďovo. Nová trať je výzvou nie len kvôli výhľadom, ale aj kvôli parádnym stúpaniam, ktoré preriedia rady chrtov a zjazdárov.
Dažďa ani blata sa mi bikeri z Hodruše nebojíme. HORAL 2008 nás dobre pripravil a psychicky preveril, všetci sme boli finisheri.
Teším sa, že opäť dobehne aj STAX. V Stráňavách som sa nemal s kým naháňať.

:arrow: OZNAM: Mám ešte jedno voľné miesto v aute pre bikera + bike v smere od Žarnovica – Žiar nad Hronom – Zvolen – B.Bystrica .........
Ozvi sa, ak by bol záujem o odvoz.
11.06.2009 - 15:19:17
00
uvidime ci uvidime ale zatial to vyzera ok :)
11.06.2009 - 15:34:00
00
1,5 sliky kenda.sk na 28km by bola velka odvaha ?
11.06.2009 - 16:27:14
00
:D . po minulom roku som si povedal, že Brezno idem na slickoch,(také ako postol Orsigo). Myslel som to vážne ale vzhľadom na zmenu trate predsalen ostanem pri crossmarkoch :oops:
11.06.2009 - 16:32:11
00
1,5 sliky na 28km by bola velka odvaha ?

mozem sa smiat? :lol:
minuly rok podla mna by sa dalo... ale aj tak stupanie na chatu Bernardin asi len tazko... ale ten to rok tazko :roll:
11.06.2009 - 17:56:19
00
mozem sa smiat? :lol:
minuly rok podla mna by sa dalo... ale aj tak stupanie na chatu Bernardin asi len tazko... ale ten to rok tazko :roll:

nehnevaj ma, lebo budem kaskader a naozaj zoberem sliky :lol:
11.06.2009 - 18:33:14
00
Ahoj baikeri,
vzhľadom na moju neúčasť na GIANT BIKETOUR BREZNO 2009 som sa dnes odtrhol zo Žiliny a spolu s členmi SCK Ďumbier, ktorí robili značenie trate, uskutočnil som kontrolný výjazd po časti novej trate Breznianskeho maratónu. Keďže sa jedná o môj srdcový maratón budú moje postrehy trochu subjektívne, ale zas nie až tak veľmi. Takže výber trate hodnotím na výbornú, úvod je s trochou asfaltu, ktorý sa fakt nedal obísť, potom nasledujú krásne lesné cesty v podhorí Nízkych Tatier, po vyšlapaní na hrebeň sa otvárajú nádherné výhľady či už na celý hrebeň Nízkych Tatier alebo na druhej strane pohľad na Veporské vrchy v Slovenskom rudohorí. Trať je tvorená lesnými a poľnými cestami, v niektorých úsekoch sú pretkané nádhernými singláčmi (hlavne ma zaujal ten tesne pred cieľom). V niektorých zjazdoch si treba dať pozor (čo bude náležite označené), ale po lúkach sa to dá super pustiť. Hlavné značenie bude farebnými sprejmi (žltá a modrá farba). Križovatky a miesta, kde by sa mohlo odbočiť z trate sú označené pred a za križovatkou. Doplnkové značenie bude páskami, kolíkmi s farebnými šípkami a možno aj vápnom. Podklad je tvorený šotolinou, ubitou hlinou a lúčnymi cestami. V prípade dažďa nepredpokladám zvlášť veľké blato (voda by mala z tohto povrchu rýchlo stiecť). Čo sa týka príprav na prezentáciu, dievčatá sú v plnej pernamencii, balia tašky s číslami, tričkami a reklamnými predmetmi, takže by to malo pred štartom krásne "odsýpať". Takže v skratke na záver - môžete sa tešiť na krásny pravý horský cyklomaratón so všetkým čo k tomu patrí, trate kde nastúpate do nadmorskej výšky nad 1000 m, kvalitné značenie, dobré technické zázemie a hlavne, organizátori poznajú pretekára aj po preteku, nielen dovtedy, kým nezaplatí štartovné. Až mi je ľúto, že sa nemôžem s Vami v sobotu postaviť na štartovnú čiaru. Všetkým Vám prajem nádherné zážitky.

Ivan Zemko - predseda OZ CM
11.06.2009 - 23:10:31
00
Ty ako domaci napis nam, ktori nevieme, co si to odfotil za kopec a v ktorej casti trati. Spropaguj svoj kraj-ved je sa s cim chvalit!!

Odpovedam trosku za myscha, to foto je pohlad na hreben Nizkych Tatier - v strede Panská Hoľa 1635, v pravo Kumštove sedlo, vľavo vpredu Malý Gápeľ. Taketo a podobne vyhlady zazijete v druhej polovici trate kde uz bude cas sa trosku obzriet.
11.06.2009 - 23:38:27
00
Myslim ze basket - ahoj Ivan, to cele dobre vystihol. A ja len dodam ze blata sa nie je treba velmi obavat, teren v tychto lokalitach nedrzi vodu na povrchu, a aj po dazdi sa da hned bez problemov a bez blata jazdit. Moje odporucanie na vyber plasta, :idea: nejaky hrubsi semislick 1.9 - 2.0
11.06.2009 - 23:47:32
00
keyboard_arrow_up