To je to krásne miesto kde končí stúpanie :D
31.05.2009 - 21:16:17
00
Minulý alebo predminulý rok blízko pódia viala zástavka HZDS ak si dobre pamätám. Smial som sa tomu a povedal si. Ach jo, sme na dzedzine kde to žerú.
Začal som si hladať čas zase na Súlovskú akcošku, ale možno to odbojkotujem ako Dudo. Nechce sa mi robiť analýza Slávovho vyjadrenia, len mu prajem aby si nikdy nepopálil prsty. Myslím, že tieto akcie sa dajú skvele robiť aj bez politiky.


tusim nie som jediny co sa pozastavil nad tymi dvoma personami. Ja by som to rozhodne nebagatelizoval. Traja borci s vlajkou HZDS na Evereste to tiez casom lutovali.
03.06.2009 - 15:22:06
00
asphalt, zmeň tému. Pamätám si Ťa z minulého roka ako veľkého diskutéra, ale toto už naozaj nikoho nezaujíma. Som zvedavý, či Ťa uvidím teraz v sobotu 6.6. na maratóne a o týždeň na Medveďom okruhu v Porubskej doline pri Rajci. Tam Ťa pozývam na drink :oops: .

Podstatná časť bežcov maratóncov z Rajca, ktorí chodia pravideľne na Súľovský maratón. Je tam aj Laci zo Súľova a bikeri zo Žiliny.

Prílohy:

Maratónska rodina.JPG
Maratónska rodina.JPG 535.62 KiB thumb_up0thumb_down

03.06.2009 - 20:34:15
00
Urcite zaujima, pre mna (nielen) to bolo sklamanie. Ani na jednej z troch akcii, ktore spominas ma bohuzial z roznych dovodov neuvidis. 8) BTW V teme som od svojho prispevku po precitani pozvanky nebol, preto som to vytiahol az teraz. Celkom som rad, ze nad tym kazdy nemavol rukou. Uz to teda neriesim. :cry:
03.06.2009 - 22:33:50
00
Podstatná časť bežcov maratóncov z Rajca, ktorí chodia pravideľne na Súľovský maratón. Je tam aj Laci zo Súľova a bikeri zo Žiliny.


Ešte som sa dozvedel, že nad Lacim zo Súľova je jeho brácho.

Štartovné pole prihlásených sa rozširuje, chystá sa kopec žilinčanov, zase to vyzerá na atakovanie hranice 1000 účastníkov a čo ostatní ...
10.06.2009 - 13:35:14
00
tolko ludi? hmm aby bolo ked parkovat ... ked uz predpokladam ze strava a pod je zorganizovane dobre ;-]
10.06.2009 - 13:39:07
00
tolko ludi? hmm aby bolo ked parkovat ... ked uz predpokladam ze strava a pod je zorganizovane dobre ;-]

Parkovisko je na ploche ako štadión, čiže v pohode. Jedlo sa vydáva v blízkosti cieľa. Trochu čakania nikomu nevadí. Maratón býva výborne pripravený.
11.06.2009 - 18:56:05
00
Keď mi sľúbite že to nepôjde do kopca (mám formu že ma predbiahajú dôchodkine cestou z nákupu) prídem aj ja :lol:


Jano pod dlhu tam sa ide iba z kopca :twisted:
11.06.2009 - 19:03:28
00
Dnes som kúsoček prešiel po trase maratónu. Tiež som si všimol nastriekané šípky, vidno, že maratón je za pár.
2 konnky: dúfam, že budeš mať tempo primerané ku mne, na Fatre sa mi s tebou šlo super :wink:
11.06.2009 - 19:17:01
00
Vcera som si presiel kusok trate, sipky su uz nastriekane :)

Co je vsak horsie, v zjazde zo sedla Vrchtepla/Sulov ( zjazd po kratkom vyzivnom stupani za Vrchteplou) lesaci tahali drevo po hornom useku cca 200-300m a riadne to tam rozbahnili a spravili riadne obrubniky, neviem ci to daju este do poriadku, ale ako ich poznam tak isto nie. Bude si tam treba davat bacha.

On sám o sebe je dosť rozbitý a náročný, dúfam, že vďaka štartovným vlnám sa to rozdelí, potrhá a bude čas to prejsť v kľude :roll: .
11.06.2009 - 19:24:11
00
Zdravim,

dakujem za info o stave trasy. Vyvija sa to totiz zo dna na den. Od utorka znacime a cistime trasu a veru sem tam sa objavia stopy po aktualnej tazbe. Na viacerych miestach mame prislubene, ze 3 dni okolo maratonu sa tazit nebude, takze aj nejaky ten konar a kolaj bude mozne odstranit. Asfalt je uz kompletne vyznaceny, ale teren budeme detailne znacit az v piatok. Sedla Rohac a Javor sme docistili vcera. Kompletnu trasu 25 km budeme robit pravdepodobne v nedelu. Na viacerych miestach su cesty pozarastane len tak tak na jedneho bikera.

Pekny vecer.

Slavo
11.06.2009 - 20:04:56
00
Aj Tebe Slavo, ide nádherné počasie od víkendu. Dúfam, že Vám nebude pri tých tridsiatkách horúco, už sa veľmi tešíme na maratón :lol: .
11.06.2009 - 20:30:08
00
super cize cez vikend uz bude poznacene? chystam sa prejst si 50km trasu siel by niekto?
11.06.2009 - 21:27:12
00
super cize cez vikend uz bude poznacene? chystam sa prejst si 50km trasu siel by niekto?


Aha, nepovedal som ktory piatok... No zial az ten predmaratonsky. Od zajtra by do maratonu moc z klasickeho znacenia tras neostalo. Zial na Slovensku je to tak.

Slavo
11.06.2009 - 21:42:49
00
chcel by som sa spytat nepojde niekto cez tyzden 50km trat v ramci treningu? vcera som tam bol a zasa som zisiel z trate :-/ tentokrat som netrafil lesnu cestu z luky pred hricovskym podhradim. rad by som si to presiel s niekym kto to pozna popripade ma GPS. nech v cez maraton nemusim bludit. inak na tej luke pred hric. podhradim je 1,5m trava tak dufajme ze to pokosia :-) za odpoved dik
14.06.2009 - 14:15:50
00
keyboard_arrow_up