Hladam partaka alebo dvoch na vecerne alebo nocne jazdenie po lese okolo BA,

Podmienka: dobre halogeny a kus zdraveho sialenstva
23.09.2004 - 22:58:35
00
Hi,
aky je plan cesty a aku davku sialenstva musim mat?
nasledne zvazim, ci zlepcim osvetlenie - teraz mam iba nevykonne.
28.09.2004 - 11:45:22
00
Hi,
aky je plan cesty a aku davku sialenstva musim mat?
nasledne zvazim, ci zlepcim osvetlenie - teraz mam iba nevykonne.
28.09.2004 - 11:46:19
00
neviem z ktorej casti BA si, ja byvam v Mlynskej na intraku, no v prvej faze by som chcel skusit cestu na kobylu, cez Karlovku a taaak, co sa tyka osvetlenia nemam este ziadne co by stalo za to, (ibe klasicke svetlo dopredu na volante a blikacku vzadu) ale planujem kupit nejake halogeny na hlavu alebo nieco podobne take do troch tisic...za tie peniazky sa uz da nieco poriesit...
inak ja mam bike Ravo XC Marathon full, a ty ???

co sa tyka daavky sialenstva, neviem ci si uz jazdil v noci ale je to uplne o inom , proste je to riadny brutal nie ako cez den, kde vidis spadnuty konar z kilometra, odporucam kvalitne brzdy a dobru prilbu na hlave

co sa tyka samotneho stylu jazdenia, nie som nejaky maximalista (alebo chrt), pre mna je bikovanie o pohode a relaxe, a adrenaline....takze skor taky pohodovy styl jazdenia myslim pri slapani do kopca, samozrejme pri zjazde, uz ako ti strach dovoli....
03.10.2004 - 12:53:55
00
he...ja mam SigmaSport MirageX....prcaaa v noci. xi. mam to len 2 dni a uz tu saliem. skoda, ze som dlhsiu dobu nesedel na bajku. a co je najhorsie, nemam s kym jazdit, kedze su tu na intraku lenivci bez bajkov.

k tomu co nevidis. hlavne musis kukat pred seba. ja som sa v pondelok bol povozit okolo vodneho diela..zakukal som sa naokolo..pozriem pred seba a tam som zbadal cervenu rampu...ltt som stihol to stocit, aby som sa na nej neposkladal..xi


a jazda cez les, po zjazdovke,.....jaaaj..ani pomysliet..
27.10.2004 - 16:20:52
00
na ktorom intraku byvas ??? skocil by som mozno dakedy s tebou :)))
len si este musim kupit tu celovku :)))
28.10.2004 - 22:23:28
00
ak nemas s kym jazdit ozvi sa.mam podobny problem - jazdit chodim +/- dva krat do
tyzdna ( v noci ). inak mam Sigmu mirage x a celovku Petzl 5 diod + xenon.
25.01.2005 - 08:17:04
00
jejeej..uz so tu davno nebol ;)))
ani som nenapisal, ze som v ziline ;)) sikovnejsi to vycitali z adresy ;)

no neva..
pekne sa vyblaznite, je to spica....ku stastiu mi este chyba poriadne oblecenie na zimu a mohol by som aj ted jazdit..a samozrejme klincove plaste, aby som sa nezabil..
29.01.2005 - 21:56:04
00
keyboard_arrow_up