Bývam na Liptove, je tu kopec trás, niektoré už objavené, niektoré ešte čakajú na objavenie , ale to počasie, aké je tu, to sa nedá ani nazvať počasím. Zima, veterno , daždivo . :(
20.06.2009 - 20:00:50
00
Kym nesnezi...Aj v takom pocasi sa da bikovat
20.06.2009 - 20:43:29
00
Bývam na Liptove, je tu kopec trás, niektoré už objavené, niektoré ešte čakajú na objavenie , ale to počasie, aké je tu, to sa nedá ani nazvať počasím. Zima, veterno , daždivo . :(


jeden deň prší a už nariekaš? :roll:
20.06.2009 - 20:45:07
00
Nuž, vie to naštvať, keď si celý týždeň robím údržbu biku s tým že cez weekend si dám do tela.......a nakoniec weekend dopadne takto :o . Tu je leto hrozne krátke, treba si užiť tých skutočne pár teplých letných dní .
21.06.2009 - 08:32:35
00
Treba sa prestahovat
21.06.2009 - 10:19:10
00
heh, toto junove pocasie je fakt nejake zvlastne, akurat som pozeral, ze buduci tyzden to nebude tiez o moc lepsie, aspon na Liptove, zostavaju uz :cry:
21.06.2009 - 11:41:11
00
Nuž, vie to naštvať, keď si celý týždeň robím údržbu biku s tým že cez weekend si dám do tela.......a nakoniec weekend dopadne takto :o . Tu je leto hrozne krátke, treba si užiť tých skutočne pár teplých letných dní .

Do tela si daj cez týždeň a údržbu rob cez víkend. A je to. :wink:
A počasie sa musí vyblbnúť. Keď si zoberieš, že takmer komplet celý apríl bolo azúro, tak príroda si to asi teraz vynahrádza.
21.06.2009 - 12:42:58
00
2winter78 : no ale sak cez tyzden bolo ok pojekakalo sa to az v sobotu .... inak ak chces mozme volade vybehnut ..... nemam skym ist tak nahanam ludi .....
21.06.2009 - 13:31:00
00
Tu je leto hrozne krátke, treba si užiť tých skutočne pár teplých letných dní .

Ked som si v LM chcel minuly rok kupit cyklodres bez rukavov (scampolo), nie jeden predajca mi povedal, ze take nieco je na Liptove nepredajne. Vraj kvoli dvom teplym dnom v roku sa im to neoplati drzat na predajni. Naozaj by ma zaujimalo, v ktorom obdobi tie dva teple dni su :). Najblizsie sa na Liptove zdrzim dlhsie (2 tyzdne) az v oktobri. Bez biku nepridem.
21.06.2009 - 19:02:01
00
Ked som si v LM chcel minuly rok kupit cyklodres bez rukavov (scampolo), nie jeden predajca mi povedal, ze take nieco je na Liptove nepredajne. Vraj kvoli dvom teplym dnom v roku sa im to neoplati drzat na predajni. Naozaj by ma zaujimalo, v ktorom obdobi tie dva teple dni su :). Najblizsie sa na Liptove zdrzim dlhsie (2 tyzdne) az v oktobri. Bez biku nepridem.



Už boli . V apríli :D ......
22.06.2009 - 06:00:13
00
no ale sak cez tyzden bolo ok pojekakalo sa to az v sobotu .... inak ak chces mozme volade vybehnut ..... nemam skym ist tak nahanam ludi .....


Vďaka za ponuku, ja som však vlk-samotár 8) . Tiež som v minulosti jazdil vo dvojici, alebo v trojici, ale niekedy som ja chcel švih a kamarát naopak kľudnú jazdu, inokedy zasa kamarát chcel urobiť rýchlostný rekord a ja som mal pre boľavé nohy chuť iba na krátku pohodovú jazdu, takže takmer vždy to dopadlo tak že spolu sme šlapali možno prvých 5 km, potom sme sa rozdelili.......no a ja som ako náhradu začal nosiť mp3 player na ušiach a začal som jazdiť sám . A je to dobre, pretože často ani sám neviem kedy pôjdem a kam vlastne pôjdem :mrgreen: .
22.06.2009 - 10:54:19
00
heheeeej, ide sa domov ... ak sa nahodou pocasie umudri, nedame nieco ? Budem tak zo dva-tri tyzdne doma :D
Rozmyslal som i o nocnom svihu z LM, len to by sme museli byt aspon styria aby sa mi to lubilo. A ani tie trasy na nocny ma moc nenapadaju, jedine ak z mesta na haj (po asfaltke, cez les, i popri zahradkach su 3 moznosti), odtial smrecany a znovu na kopec, po polnej az k zjazdu lesom myslim ze po cervenej (odtialto bud po cervenej doprava do ziaru alebo do lava zjazdom a do jalovca, opet hore na kopec a spet na haj cez smrecany). Najradsej by som nejake bludenie lesom mimo asfalt, ale nic ma nenapada :-(
23.06.2009 - 08:58:12
00
hmmm tak v noci nehaj zvierata spat , ale co tak cez den nieco na sposob chata cervenec, mozno vyssie ?
resp. mozeme dat uz spominane Zelene pleso ?
23.06.2009 - 09:07:19
00
prave v noci je to najsamlepsia zabava, ako som zistil, len na to treba ludi, ale tak ved sa mozme i na haji tocit :D

nuz a cervenec a zelene pleso mam v plane, este jasnu na chopok kam sa dostanem, cez jansku na borove cez oblazy a niekam dalej po cyklochodniku ...
23.06.2009 - 09:26:53
00
ok tak ked pojdes mozme dat :-) ozvy sa potom cez PM .....
23.06.2009 - 10:15:11
00
keyboard_arrow_up