2skull: sa ukázalo kto má tvrdý základ :D
21.06.2009 - 10:45:57
00
Už v piatok od 11 večer som počúvala ako dážď klopká na strechu a pre istotu som sa budila každú hodinu, či si to náhodou nerozmyslel s tým pršaním...ale nie a nie si dať povedať. Nakoniec v sobotu ráno sme náš 3členný tím premiestnili do súľova, ďaleko sme to nemali keďže sme šli z jablonového, ale už v súľove boli chalani mokrí, ja šikovnejšia som bola lepšie na tom. Ale keď som stála na šterte som si hovorila, ty sprostá, čo tu robíš v tom blate a daždi, najprv som myslela, že po tom 17km okruhu to zabalím v súľove a kašlem na to, ale davová psychóza zaúčinkovala, ukázalo sa, že aj celkom slušne viem plávať v tom bahne s bicyklom pod nohami, tak bolo všetko jasné :) Na súľovskom som bola prvý krát, počasie síce nevyšlo, ale všetko ostatné bolo super :) značenie, občerstvovačky, ochotní dobrovoľníci, kt. mi dávali blato z kufrov von, aby som nezjazdovala s nohami vo vzduchu :) A pocit po dojazde do ciela? Úplne perfekný, že som to zmákla a nezabalila!!! Bicyklu som sa už ospravedlnila za to blato, nové platničky tiež bude musieť dostať:) Ale inak bez inej ujmy.


A tu máš jednu pred štartom

Prílohy:

Sulov_09_ 11.JPG
Sulov_09_ 11.JPG 400.42 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2009 - 10:52:52
00
Tak na štart som sa postavila aj ja a celkom som sa tešila, lebo blatko milujem. Vyhovuje mi to viac ako horúčavy. Išla som len 25 km, tak sa to dalo v pohode zvládnuť.Zjazdy boli super, až na to blato v očiach, keď som občas nič nevidela a po druhom zjazde už bolo zbytočné stláčať brzdové páky, keďže nebola žiadna odozva. Spadnúť sa mi podarilo iba 3 krát, ale stálo to za to. Nohy mám pekne dobité. Ale aj napriek tomu, bol to pre mňa pekný maratónik. Najviac mi bolo ľúto organizátorov na trati, stáť celý deň v tej zime a daždi, majú môj obdiv.


Tak ty si tá baba, ktorú som nemohla v zjazde dobehnuť a potom si mi už zdrhla :lol: Klobúk dolu, išla si fakt super :oops: Nabudúce si asi aj ja spravím niečo s platničkami aby som nemala také pokušenie stále brzdiť :mrgreen: Ale fakt gratulujem! :wink:
21.06.2009 - 10:58:28
00
žužu sekne Ti to aj pred štartom aj v cieli :-P
21.06.2009 - 11:20:06
00
Na štarte som bola ešte pekne čistá (ako všetci), potom už len deti v hričovskom podhradí po mne kričali: pomóooc!! keď ma videli :D
Klobúk dole ( teda prilbu) pred všetkými 95kármi a tými dvoma, čo šli na tandeme :D lebo ja som mala problém ukormidlovať tú moju loď dole tými bažinami :)
21.06.2009 - 11:33:29
00
to tak to bola vcera ina parada :wink: . asi najvacsie prekvapenie a totalny "klobuk dolu" bol prichod druhej zeny z dlhej, asi 5 minut pred deviatou vecer :!: cize peknych necelych 12 hodin na trati, v dazdi, blate, kose jak z ruskeho filmu ..... tak to uz je iny respect.
ked dosli, ona a jej muzsky doprovod, tak sme zacali vsetci svorne tlieskat. 12 hodin je aj za sucha trochu privela ... :shock:
21.06.2009 - 11:37:18
00
Na štarte som bola ešte pekne čistá (ako všetci), potom už len deti v hričovskom podhradí po mne kričali: pomóooc!! keď ma videli :D
Klobúk dole ( teda prilbu) pred všetkými 95kármi a tými dvoma, čo šli na tandeme :D lebo ja som mala problém ukormidlovať tú moju loď dole tými bažinami :)

Povzbudzovanie detí mi padlo veľmi dobre, dážď nedážď, niektoré vonku a niektoré z okien :lol:

A tendemáci so sigle doprovodom "dupali" statočne, všetci mali červené plášte. Možno práve preto som si ich hneď všimol.

Mirko, ďakujem za fotečku s Helenkou. Rád som Vás videl pokope. S Michalom som sa určite motal niekde na trati, lebo som mal silné aj slabé chvíľky...
21.06.2009 - 11:44:12
00
loziska hlavoveho ked do nich postupne presakuje zhora od predstavca cely den (garantujem, ze do nich tecie aj ked si mozno niekto naivne mysli, ze to ma dobre utesnene). :)

v hlavovom Tune ani smietka, cista nova vazelina na mna kukala
21.06.2009 - 11:59:56
00
Povzbudzovanie na trati bolo naozaj veľmi príjemné. Ja mám naviac aj jeden super zážitok - keď som menil dušu po defekte, tak mi prišli na pomoc 3 generácie z jednej rodinky - syn, otec a aj starý otec. Týmto im tiež ďakujem, padlo to naozaj vhod. Trocha sme sa porozrprávali, chlapec poskladal pichnutú dušu, odložil do batoha, dedo pridržal bike a otec ich dozoroval. Najlepšia bola otázka, či nechcem trocha vody :D tá ma naozaj dostala.
21.06.2009 - 12:03:22
00
asi najvacsie prekvapenie a totalny "klobuk dolu" bol prichod druhej zeny z dlhej, asi 5 minut pred deviatou vecer :!: cize peknych necelych 12 hodin na trati, v dazdi, blate, kose jak z ruskeho filmu ..... tak to uz je iny respect.
ked dosli, ona a jej muzsky doprovod, tak sme zacali vsetci svorne tlieskat. 12 hodin je aj za sucha trochu privela ... :shock:


Wau, tak toto skutocne obdivujem!!! A asi nie len ja... Skoda, ze som tam dovtedy nepockala.
21.06.2009 - 12:07:37
00
Tak tu začínal pre niekoho boj o prežite. Bohužial tento rok to bol príliš zavčasu - sedlo pod Markom.

Prílohy:

P6200044.JPG
P6200044.JPG 421.53 KiB thumb_up0thumb_down

P6200045.JPG
P6200045.JPG 417.18 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2009 - 12:12:12
00
Tak pre všetkých bubákov - hlavko hope ok , reťaz ok , ložíská ako som predpokladal úplne ok , platničky vpredku ešte ok vzadku vzadku , remote lock drhne - povenujem sa mu poobede.
21.06.2009 - 12:13:19
00
"klobuk dolu" bol prichod druhej zeny z dlhej, asi 5 minut pred deviatou vecer :!: 12 hodin je aj za sucha trochu privela ... :shock:


Niečo podobné som zažil na podobne mokrom súlove 2004 ... bolo tiež nejak v taj časovej rovine a vo vnutri sa už končila tombola, vonku šero a jeden pánko v sandáloch na pokraji zrutenia sa vratil z dlhej. Tan troskoidný vyraz tvare si pametam dodnes.

Ta bikerka ma moj velky obdiv
21.06.2009 - 12:48:33
00
2skull...no ja som nedošiel lebo mi odišla predná brzda a zlomil som nejakú tu špicu vzadu :)..už to berem ako samozrejmosť...prešiel som iba 17km..
21.06.2009 - 13:04:37
00
hodte niekto odkaz na fokty co vy na to? :?
21.06.2009 - 13:12:31
00
keyboard_arrow_up