Rešpekt sem rešpekt tam,prať by som tie handry nechcela a močák by som mala v kýbli...klobúk dolu,kto sa na to dal... :wink:
21.06.2009 - 13:13:57
00
ja som vcera presiel 50tku na zjazdaku, kt. ma 20 kg :) a dopredu vravim ze niesom samalama ae jeho brat..len tak aby sme si rozumeli..hh :D
21.06.2009 - 13:17:14
00
Zdravím všetkých .
Bola to pekná šupa.Nikdy som toľko blata na sebe nemal.Ďalšia nová skúsenosť.Gratulujem všetkým a hlavne Dušanovi s VG Bike Team Partizánske za druhé miesto vo svojej kategórii.
Ďakujem bolo to super.............................
21.06.2009 - 13:41:28
00
Bolo tam blato? Kde?? :mrgreen:
21.06.2009 - 13:57:32
00
Fajne bolo ... nebyt toho blata, ten dazd by ani tak nevadil. Inak trat paradna, na suchu a v prachu to moze byt super, striedanie vyslapov a zjazdov, casto v lese po korenoch a skalach, prejazdy cez niekolko dedin. Proste zabavna a hrava maratonska trat i ked mi tam strasne asfaltove cesty vadili, ale na oddych a hlavne v blate predsalen nemali chybu.

A parada, tak nakoniec mam i ja "tazsiu demolaciu", okrem trosku hrdzavej starej retaze, takmer zodratych dosticiek a rozleptaneho tesnenia na pake brzd (zavzdusnene som mal uz ako som sa na start staval) som z lutostou zistil ze na nabojoch drhnu loziska. A to som myslel ze to v takom blate vydrzi. Najlepsie, ze je to jedina vec na biku ktoru neviem rozobrat, ale hlavne ze sa daju rozoberat bez pouzitia nastrojov.
Inak prezilo vsetko, kluky, pedale, vidlica, radenie, salter, brzdy (ak teda neratam to co sa casom stane kazdemu), okrem nabojov som to komplet rozoberal a cistil, od hlavoveho az po kladky a prekvapilo ma hlavne hlavove, ktore zospodu na krku vidlice netesnilo.
21.06.2009 - 14:13:25
00
Jedna z cieľa

Prílohy:

Fotografia 0186.jpg
Fotografia 0186.jpg 415.01 KiB thumb_up1thumb_down

21.06.2009 - 14:48:56
00
az pochybujem ci napisat finisherom RESPEKT alebo SA ZOBUDTE :oops:
nechutneee pocasie fakt.. prisiel som, zobral igelitku, pockal na start, odovzdal cip a pekne domov.. bike som ani nevybral z auta :( to nemalo vyznam.. pri takychto podmienkach az rozmyslam ci je zodpovedne od organizatora tych ludi len tak pustit na trat..

a asi som narocny a ufrflany, ale napriek tomu ze som ani nestartoval tak ma nasr.. ujo co stal dole na asfaltke a pustal auta hore (a dole) zo stadiona/parkoviska.. teda hore to slo v pohode ale dole uz ludi pustat nechcel, odchadzal som cca 9.45 a nahodena zabrana na ceste a ujo namna kuka a mava kam sa akoze hrabem?


btw znacenie je nejake trvalejsie alebo hned sa likviduje, toto mala byt moja sulovska premiera, a uz cestou autom som kukal ze to musi byt super maraton takze by som si trasu rad presiel niekedy len tak :)
21.06.2009 - 15:45:39
00
No podľa mňa bude teraz veľmi dlho poznať, kadiaľ sa šiel maratón :D
21.06.2009 - 15:50:08
00
Neprisiel som, nevidel som, zvitazil som.
Mne stacilo ockovanie z Horala 2001 (prsalo predtym, pocas aj potom) a spolahlivo funguje dodnes. :-)))
21.06.2009 - 16:25:22
00
Mne sa teda tento maratón veľmi páčil. Minulý rok sme išli za krásneho počasia, teraz to bolo
vďaka dobre namiešanému blatu zase iný zážitok. Taká špinavá som v živote nebola.
Pred cieľom v poslednej zákrute na mňa kričali, že " už nebrzdi ", bolo to veselé, lebo ja som nebrzdila posledných 10 km už vôbec :lol:
Povzbudzovanie padlo dobre. Páčilo sa mi dievčatko, ktoré stálo pod oknom a keď som išla okolo, zakričalo : už !! a z okna sa vyklonilo druhé dievčatko a na paličke malo pripevnený výkres s nápisom " do toho".

Vďaka organizátorom, občerstvovačom a usmerňovačom.
21.06.2009 - 16:35:56
00
motokros hadr.
zjazdy boli zabavne, v najazde do zakrut bolo treba ratat s odstredivou silou, vyjazdy s citlivym davkovanim zaberu, hlavne ked sa zabahnena retaz lepila na prevodniky.......
trosku som bol smutny, ze neboli hadice na vsetkych obcerstvovackach, az na poslednej, pod Roháčom to bolo bez chyby, chlapi ochotne porobili o co som ich poprosil, ládujúc sa pochutkami z plneho stola:)
dakujem organizatorom, o rok sa tesim opat.
spoznal som dalsie tvare z fora aj neforistov.
Vychutnali sme si HEĽENINE OČI, boli fakt bombovi aj s paličkami
uz to len teraz poprat.
zajtra este techniku rozobrat vycistit premazat.
21.06.2009 - 16:45:41
00
Tak ako jeden s tých čo prežili " súľovskú nádieľku vody" musím povedať parádny maratón, síce "trošku" viacej vody :D , ale aspoň človek siahne až na dno so silami a ukáže čo je v ňom:) A to som ráno rozmýšľal či vstať z teplej postele a ísť do tej zimy. Ale nakoniec som rád, že som šiel. Musím sa poďakovať organizátorom a všetkým okolo, občerstvovačky vynikajúce - na jednej dokonca núkali aj pivo, ale to bola asi dáka miestna občerstvovačka :mrgreen: , ochotní ľudia, diváci spolupracovali (olúpaný banán, za čo veľmi pekne ďakujem) a pod.
Ale by som nikdy nepovedal, že brzdové platničky sa dajú za 50 km v blate úplne zbrúsiť, ale našťastie to ostalo iba pri nich. Určite kým organizátori búchajú kosťou o plech, tak cykloservisáci zas trieskajú lopatou o hromozvod :mrgreen:

Prílohy:

platnicky.JPG
platnicky.JPG 61.88 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2009 - 16:47:05
00
[quote=""]az pochybujem ci napisat finisherom RESPEKT alebo SA ZOBUDTE :oops:
nechutneee pocasie fakt.. prisiel som, zobral igelitku, pockal na start, odovzdal cip a pekne domov.. bike som ani nevybral z auta :( to nemalo vyznam.. pri takychto podmienkach az rozmyslam ci je zodpovedne od organizatora tych ludi len tak pustit na trat..

a asi som narocny a ufrflany, ale napriek tomu ze som ani nestartoval tak ma nasr.. ujo co stal dole na asfaltke a pustal auta hore (a dole) zo stadiona/parkoviska.. teda hore to slo v pohode ale dole uz ludi pustat nechcel, odchadzal som cca 9.45 a nahodena zabrana na ceste a ujo namna kuka a mava kam sa akoze hrabem?


CraObs, len pre vysvetlenie.My sme presne o tom čase stále pri tých zábranách, ktoré Ti bránili v prejazde a ceste domkov a ver, že to malo opodstatnenie.
V tom čase tam práve schádzali pretekári, čo sa točili po cca 15 km a bočili do ľava. Tam sa stretala trať práve s výjazdom z parkoviska, takže by bolo krajne nezodpovedné pustiť tade autá.
Pár týpkov sa tam dosť rozčuľovalo, že ich nechcú pustiť, už aspom viem kto.
Šlo o bezpečnosť pretekárov a každopádne to bolo správne.
Ale aspom je zrejmé, aké rozdielne sú dva pohľady na tú istú vec. Pokiaľ by si šiel ako pretekár a v zjazde by Ti tam organizátor pustil autá, nadával by si ako pes. No a keďže si chcel byť čím skor domka v teple a nepustili Ti auto cez trať, nadával si tiež ako pes.
My- povzbudzujúci na tomto úseku sme nadávali na ľudí, ktorí sa zaprezentovali, neštartovali a po odštartovaní preteku práve na tomto úseku chodili hore-dole aj so svojimi príbuznými ako teľce a ohrozovali tak svoju bezpečnosť aj bezpečnosť pretekárov.
21.06.2009 - 17:02:14
00
Trochu štatistiky pre tých, čo sa im nechce rátať, ale ich to zaujíma:

V piatok do skončenia on-line systému bolo prihlásených 1035 až 1100 ľudí.
Zaprezentovalo sa, vybrali si tašky sebe aj iným a nastúpilo na štart 920 ľudí.
Prišlo do cieľa, bolo zaznamenaných a vyhodnotených 524 bikeriek, bikerov a detí.

Ešte raz klobúk dole pre pretekárov a určite aj všetkým organizátorom.


Naposledy upravil jaroza dňa 21.06.2009 - 17:51:50, celkovo upravené 1 krát.

21.06.2009 - 17:17:19
00
@ alenka: az tak som sa zas nerozculoval, ze z niekade maju prist bikeri som cakal, ale ziadneho som nevidel.. preto som sa aj snazil odist skor nez sa stihnu vratit do sulova. napriek tomu som siel celym sulovom asi tak 20km/h
nejde mi ani tak o to ze ludi nechceli pustit ale o chovanie.. vsetko sa da slusne vysvetlit a nie uz z 30m ukazovat co som za idiota a kam akoze idem..


Prišlo do cieľa, bolo zaznamenaných a vyhodnotených 524 bikeriek, bikerov a detí.

tak take cislo som necakal teda.. a po kategoriach sa to neda zistit? aspon najvacsie muzi do 39r na 95km a 50km?
21.06.2009 - 17:30:06
00
keyboard_arrow_up