:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , že by som skúsila?

neklam že si ešte neskusila :oops:
19.03.2008 - 09:11:40
00
neklam že si ešte neskusila :oops:


LL, no ale pozor, ja som hovorila, že môžem skusiť vodu a trávu jesť miesto klobasok.... :lol:
:oops:
19.03.2008 - 11:34:15
00
:P sa ti zdalo, že ja o INOM :?:

:idea: dobre sa ti zdalo :twisted:
19.03.2008 - 11:46:10
00

voda a trava ti na bongo staci :-P

nestaci, este ti treba flasu :D
19.03.2008 - 15:38:24
00

a prečo gratis servis? nerozumiem! my mame žiť z vody a trávy ?


vacsinou to tak funguje, lebo ako 'refferal' som vam doniesol zakaznikov, a keby som ich poslal inde tak teraz mate o tri minulorocne biky naviac.

cize to znamena, ze nabuduce si kupia moji kamarati bicikle inde :)
21.03.2008 - 11:05:34
00
V piatok som sa zastavil v tomto obchode.Planoval som kupit AM/EN bike povodne som sa rozhodoval medzi GIANT REIGN a GT FORCE no nakoniec som u nich kupil SPECIALIZED PITCH PRO ze velmi vyhodnu cenu.

Tovar som kupil cez Quatro a mozem povedat ze personal bol velmi ochotny.chalani sa snazili ako len mohli vysli vo vsetkom v ustrety takze ja nemozem povedat kriveho slova na tento obchod.

Nebudem menovat konkurenciu v KE ale ocividne v dvoch obchodoch v KE chyba nieco predavacom co sa vola empatia a tu bud mate alebo nie naucit sa ju zial neda.

Ceny su tiez v pohode ale osebne mozno kupim aj o tisicku drahsie ak je personal ochotny lebo viem ze v buducnosti by nemal byt problem so servisom.

chalani ktory mi bike predavali maju empatiu velmi vysoku sam by som potreboval takych ludi na obchod do firmy ktoru riadim takze ak tieto riadky cita majitel mozno by nebolo od veci porozmyslat na nejakej odmene pre nich.

Jumpsport je to urcite to lepsie v KE.
25.08.2008 - 19:30:19
00
Minule som tam videl tusim brigadnika,ten sa fakt snazil...Pri kupe biku je personal ochotny,ale je ochotny aj pri inom...Hlavne pristupuju rovnako k teenagerom aj starsim 8)
25.08.2008 - 19:58:44
00
Dlho nic tak aj ja sa pochvalim. Bol som tam :lol: :D.
Ale nie. Vazne. Su ochotni to je pravda. Sice som tam nenasiel co som hladal, ale snaha bola.
Snad by som im odporucil nejaku zensku vysoku zamestnat, co by im skladala tovar. Maju ho totiz strasne vysoko kade tade po regaloch. Chudaci musia sa natahovat. Tiez by to bol krajsi pohlad a mozno by som ani tolko nekupoval cez internet a castejsie zavital do podobne obsadenych obchodikov.
13.06.2009 - 02:52:20
00
Kupoval som u nich bajk pred par dnami a su velmi ochotni a vyznaju sa. Dali mi aj super zlavu. Ten ich obchodik sa mi strasne paci, je to taky v pohode mensi priestor, kde najdete super spickove veci. KVP je dobre miesto na MTB vyjazdy smerom na sever od Kosic, takze dobre zvolene umiestnenie - 40 tisic potencialnych zakaznikov co to maju k nim na skok a nemusia sa plahocit celym mestom, ked potrebuju servis...
21.06.2009 - 21:32:22
00
keyboard_arrow_up