ja netrpím..... a veľa toho za posledné roky nenajazdím...

Pripomínaš mi jedného kamaráta ktorý ma vytáčal do nepríčetnosti práve výberom sedla :twisted: až som sa hanbil keď som musel ísť s ním do predajne.....
26.06.2009 - 11:08:50
00
asi tak.. celu zimu som prd jazdil, na jesen som tomu tiez vela nedal.. od jari jazdim SLRko a po 3-4 vyjazdoch to bolo ok.. teraz ak nesedim na biku mesiac tiez si citim po 50km zadok, ale ak idem aspon raz do tyzdna na bike som uplne v pohode..
26.06.2009 - 11:17:49
00
Nezdá sa ti, že práve pre profi sféru, kde ide o optimálny, resp. maximálny výkon, sa robia optimalizácie? Lebo tam ide o prachy...
Je pravda že ak má team zazmluvnené niečo čo bolo optimalizované na riť najväčšej hviezdy, môžu niektorí aj peniť docela dosť a nepomôžu si, ale furt je to s menšími následkami ako keď sa mi pod riťou rozleje pol kila poddajnej výplne a pritlačí všetky nervy a cievy ktoré sú v danej oblasti k dispozícii.
26.06.2009 - 11:18:32
00
No prave ze si rekreacny cyklista tak to neries a vytesuj sa z inych veci :evil: ! Ked jazdis iba cestu z bodu A do bodu B a povedzme aspon taku hodinku bez mikro prestavky tak sa ti ani necudujem ze mas taketo utrpenie . Neviem ako iny ,ale ja kazdu chvilku menim polohu na sedadle uz automaticky a v lese to inac ani nejde lebo kazdu chvilu sa postavis zo sedla napr. pri zjazdoch alebo vyjazdoch pri prenasani bajku alebo pri cakani na niekoho proste kazdu chvilku musis odlahcovat zadok a ked to nechces ,alebo nerobis tak sa necuduj ze mas zadok ako roztenku ! :mrgreen: Este ma nieco napadlo ked uz nic nepomoze tak myslim ze su aj take bajky ktore sa volaju lehatkove , alebo lezadlove teraz si nespomeniem vies co asi myslim ? :mrgreen:
26.06.2009 - 11:32:35
00
OT Austin napísal :
Hlavne si musis vysediet zadok , ale za 100 km sa to neda ! Ja mam 1500km a este to nie je celkom ok !
len pre poriadok, vymeň môj nick sa toho, kto to napísal, pretože ja som to nebol (aby nevznikali nezrovnalosti)
ďakujem
26.06.2009 - 12:58:46
00
ja netrpím..... a veľa toho za posledné roky nenajazdím...

Pripomínaš mi jedného kamaráta ktorý ma vytáčal do nepríčetnosti práve výberom sedla :twisted: až som sa hanbil keď som musel ísť s ním do predajne.....

no niektory ludia si vyberaju velmi starostlivo..ale je lepsie zo seba spravit blbca trebars aj v predajni, alebo pred kamaratom ako sa potom trapit.. ake sedlo si nakoniec vybral?.. ako bol s nim spokojny?

ale furt je to s menšími následkami ako keď sa mi pod riťou rozleje pol kila poddajnej výplne a pritlačí všetky nervy a cievy ktoré sú v danej oblasti k dispozícii.
vela ludi co poznam je s tym pol kila rozliatym gelom co tlaci na vsetky cievy a nervy spokojnejsi ako s tymi skarupinkami co kupili s novymi bikami.. preto chcem pri vybere sedla tomu venovat tolko casu aby som vybral nieco aj anatomicky vhodne a aj "gelovo" pohodlne..

napr. pri zjazdoch alebo vyjazdoch pri prenasani bajku alebo pri cakani na niekoho proste kazdu chvilku musis odlahcovat zadok a ked to nechces ,alebo nerobis tak sa necuduj ze mas zadok ako roztenku ! :mrgreen: Este ma nieco napadlo ked uz nic nepomoze tak myslim ze su aj take bajky ktore sa volaju lehatkove , alebo lezadlove teraz si nespomeniem vies co asi myslim ? :mrgreen:
mas pravdu, ze v lese je to ine a nesedis na zadku stale, ale ked ides na neaky vylet po asfalte, tak bez prestavky sedis tu hodinku minimalne..inac cital som jednu zaujimavu diskusiu kde si chalan kupil prave tneto typ biku prezote ho trapilo sedlo ktore ho vzdy tlacilo, nech si kupil hocico..a to nieje zart.. hadam to nebude moj pripad :wink:

OT Austin napísal :
Hlavne si musis vysediet zadok , ale za 100 km sa to neda ! Ja mam 1500km a este to nie je celkom ok !
len pre poriadok, vymeň môj nick sa toho, kto to napísal, pretože ja som to nebol (aby nevznikali nezrovnalosti)
ďakujem

ten napis o tom kto to napisal, pridal sam system na tychto strankach, lebo to bola citacia. Ak sa stala chyba a omylom system priradil tvoj nick, mal by si to oznamit adminovi nech sa na to pozrie.. avsak tuto vetu som tu citoval a pamatam si ze ju niekto napisal.. ale kto potom, ked tu v celom vlakne zrazu nieje??
26.06.2009 - 13:33:53
00
Hlavne si musis vysediet zadok , ale za 100 km sa to neda ! Ja mam 1500km a este to nie je celkom ok ! :mrgreen:


ja som tú vetu našiel hneď :wink:
26.06.2009 - 13:39:45
00
Austin: Sedlo bolo San Marco model Rolls, tvrdosť neviem aká.... už sa ale nevyrába, myslím.
26.06.2009 - 13:42:57
00
ja som tú vetu našiel hneď :wink:


asi uz starnem a slepnem.. :evil:
26.06.2009 - 13:48:44
00
no vidíš a aj citovanie príspevku funguje :wink:
26.06.2009 - 14:04:53
00
popitchi dobrá debata, :D

chlapi nevzdávajte to, snáď si do novembra Austin sedlo vyberie... :mrgreen:
26.06.2009 - 14:09:13
00
nemyslim si, ze mega makke sedlo, je to co potrebujes, ale ani ti neradim nejaku skrupinu....hlavne by si mal podla mna rozlisovat sedla, kde sedis na prostate a sedla kde sedis na zadku (napr. spominany fizik gobi)....touto cestou by som sa uberal, byt tebou...
26.06.2009 - 14:13:48
00
fizik gobi je uplne v pohode, jazdim ho uz 2. rok (tak cca 4000km), pred tym som mal tiez fizik - nisene (ci tak nejako), to bolo tiez dobre, len som ho pri pade oskrel a zacalo sa parat na boku :(
29.06.2009 - 09:11:41
00
nemyslim si, ze mega makke sedlo, je to co potrebujes, ale ani ti neradim nejaku skrupinu....hlavne by si mal podla mna rozlisovat sedla, kde sedis na prostate a sedla kde sedis na zadku (napr. spominany fizik gobi)....touto cestou by som sa uberal, byt tebou...

ako rozlisis na com sedis?
29.06.2009 - 18:00:16
00
ako rozlisis na com sedis?
:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: A ty to nepoznas hmmm ? :mrgreen:
29.06.2009 - 18:05:41
00
keyboard_arrow_up