Neviem ako mam zaslapnúť ked chcem skákať dopredu po zadnom teda teoriu viem ale ked pride na prax tak ma hádze do stran alebo ma vyhodi na nohy ked zaslapnem
10.10.2004 - 11:02:56
00
Nevjem asi moc neporadim ale ja ked idem skocit z murika alebo odkial tak vtedy ked mam predne nad hranou tak len zaberiem do pedalov ale pri pedal kicku nevjem lebo tam musis zaroven aj vyskocit myslim a ked som to skusal tak som skonstantoval ze sa ro neda(zatial)
13.10.2004 - 15:27:25
00
Dik sifon ale prave to je to vyskocit ked zaslapnem ale po konstatovani ze to nejde som to po 5tich min skocil a uz aj vyskocim (trochu)
16.10.2004 - 11:13:39
00
Uf,mna to uz snad ani nebavi.Snad nesom take drevo aby som sa to skakanie na zadnom nenaucil.Povedz jak dlho si ta to ucil ? a nepovedz ze 10 minut lebo spacham samovrazdu.A este nieco,asi blbost ale pre mna doelzite,si pravak alebo lavak ? a ktorou nohou si v predu ? Lebo co ja vem,kazda drobnost sa mi zide lebo ked som na zadnom nejak sa na nom neudrzim,budem trenovat to jasne,sledovaml som teoriu na spacemanovom videu ale mne to tak lahko rozhodne nejde.Je jedno na ako si prevode ?
03.02.2005 - 13:41:34
00
Tak dobre idem vysvetlovat.Pedal kick je brutalitka ked sa to ucis ale ked to budes vediet tak je to strasne lahka vec.Ja som sa to ucil +- 1mesiac a skoro kazdy trialista alebo freestyle MTBckar ti povie ze pedal kick bol moc Psycho.Najprv mi to neslo tak som si povedal ze to zacnem skusat od max zaciatkov co znamena ze len zastavis,zaslapnes,dostanes sa na zadne a zabrzdis.Viem zda sa to stupidne ale este v ten den som zacal robit ze zastavim,zaslapnem a vyskocim zo zadneho.Potom uz sa mi zacalo darit.Este jedna dobra rada ze nadstav si brzdu tak ze ju len trichu stlacis a uz drzi.Co sa tyka toho ze ci som pravak alebo lavak tak fakt ale na toto som ja neni dobry priklad.Ja som tak povediac dost opacny ako vsetci ludia.Pisem pravou a freeze robim na lavej(break).Mam v predu lavu nohu a zevraj vatsina ludi co toci 180 do tej strany co ja ma v predu pravu.Musis vyskusat.a pozri si

http://www.spaceman.cz/board/showthread ... ge=1&pp=10

chalaniska z ciech mi davali dobre rady.A ked chces aj jazdit trial alebo freeMTB tak sa urcite zaregistruj na www.spaceman.cz/board je tam vela bikovych blaznov co ti poradia(vratane mna)
03.02.2005 - 22:35:28
00
Really THX.To zo stavanim sa na zadne uz skusam ,uf no nie je to najlahsie ale dari sa.Okay maj sa.dik
04.02.2005 - 13:21:47
00
keyboard_arrow_up