Ospravedlnujem sa ti. Tie vypulene oci znamenali :shock: ze od zaciatku bolo vlastne jedno co kupis. Debata zbytocna, ale mozes bike pofotit hodit do albumu a stat sa novym clenom fora ktory sa s nami podeli o svoje zazitky a fotky z vyletov. Este raz sry. Som trosku svojsky, kym mozem 8)
26.06.2009 - 22:43:17
00
V podstate mas mozno pravdu ale podla mna ziadna debata nie je zbytocna. Ta bola zbytocna pred 1989 ked som isiel kupit mlieko :wink: . Teraz je vsetkeho vela na vyber a clovek sa chce poradit aj inde. Na to prave toto forum asi je. Jednoducho som sa nechcel spolahnut len na reci predavaca. Ak chces tak mozem aj rozsiahlejsie napisat preco som kupil co som kupil. Teraz hlavne treba jazdit :roll: ... lebo inac mohol aj ten z TESCA parkovat v pivnici :oops:
26.06.2009 - 23:25:55
00
Musim zavitat do Tesca zrejme. Sa aj hanbim priznat, ze som v Tescu bol naposledy po vylete na zakladnej skole :oops: v BB zrejme a bude tomu urcite zo 10 rokov. Potom sa blizsie pozriem na tie skvosty v ponuke. Aku, ze to maju vybavu a spracovanie ked ich tak vsetci odsudzuju.
Teraz mozes "rozsiahlejsie napisat", preco si kupil tento a nie ten z Tesca. Tiez mi mozes opisat ako vyzera taky Tesco bike aby som ho spoznal na ulici :shock: :shock:
27.06.2009 - 09:35:37
00
keyboard_arrow_up