Problem asi bude s tou sirokou hlavou. Bezne sa to asi kupit neda. Nudzove riesenie, klasicky inbus s podlozkou pod, by tu nefungovalo?

asi fungovalo a ked sa mi nepodari zistit, kde by mi spravili kopiu, pripadne by ta kopia bola velmi draha, tak to tak nejako aj budem musiet spravit.
ale v prvom rade sa pytam, ci niekto nevie, kde v BA by mi to vedeli vyfrezovat, pripadne inak vyrobit.
28.06.2009 - 10:48:08
00
Ale sak neries frezovanie, stale ta nechapem co ti tak vadi ked tam nebude original.
Zbehni s tvojim srobikom SEM a tam ti urcite najdu podobny, alebo aspon taky ktory ti tam bude pasovat(Myslim ze klasicka hlavicka imbusoveho srobu ti vadit nemoze). A ked kupis rovno dva, tak budes mat oba rovnake a vyde ta to na par centov.

Inak ten srobik by sa nefrezoval ale sustruzil.
28.06.2009 - 11:22:58
00
a zeby si skusil google? a pohladal? alebo pohladaj inzeraty ci ktosi nema ten ram zlomeny.... keby ho ma ktosi zlomeny tak urcite by ti ktosi predal za niaku slusnu cenu ten srubik...
28.06.2009 - 11:24:12
00
Súhlas s Marek65. A môžeš hneď jazdiť.
28.06.2009 - 11:39:03
00
Ale sak neries frezovanie, stale ta nechapem co ti tak vadi ked tam nebude original.
Zbehni s tvojim srobikom SEM a tam ti urcite najdu podobny, alebo aspon taky ktory ti tam bude pasovat(Myslim ze klasicka hlavicka imbusoveho srobu ti vadit nemoze). A ked kupis rovno dva, tak budes mat oba rovnake a vyde ta to na par centov.

Inak ten srobik by sa nefrezoval ale sustruzil.

riesim to, ze nechcem, aby moj bicykel vyzeral ako furik, ale ako bicykel. ber to jednoducho ako uchylku :) ale jasne, ked nevyriesim rovnaky/velmi podobny, tak na jazdenie bude dobry akykolvek, co to udrzi pokope. skusim teda skocit do toho obchodu, co si mi na neho poslal link. diki.

nie som strojar, takze pre mna medzi frezovanim a sustruzenim nie je rozdiel, ale rad sa necham poucit :)
28.06.2009 - 11:54:26
00
Dobre ako myslis. Ja som ti poradil jednoduche a lacne riesenie. Ked ti tak strasne vadi ze ti bude z ramu 2-3 mm trcat srobik s rovnou hlavickou a nie so sikmou tak si to daj vysustruzit. Tiez som sice perfekcionista, ale zas s mierou. Vela stastia.

Peace.
28.06.2009 - 12:27:15
00
http://www.dmpsteel.sk/s_m8.html
BN 6404
28.06.2009 - 14:19:47
00
keyboard_arrow_up