Z fleku (trenazera) ti poviem ze lozisko Hope do hlavoho kupis na CRS.
Myslim vsak ze to nebude treba menit teda pokial to niekde nebude drhut.
12.01.2009 - 22:50:09
00
co je CRS ? kolko by to stalo a myslis ze hope bude sediet ? velkostou asi hej ale hrubka? a su tam take zbrusene hrany ... cize nie je nutne to menit ked to pojde ok ? resp malo by to ist ok ? :roll:

servisna otazka c2 : na lavom radeni x7 ked odradzujem ide to ok ale ked chcem dat na vyssi prevod ta velka packa sa obcas akoby nechcela vratit ... niekedy ide dobre niekedy sa ,,zasekne" a musim jej pomoct ... prekaza mi to hlavne na preteku ked rychlo potrebujem zaradit hore a nejde to ... co s tym ?
12.01.2009 - 22:59:42
00
CRS - chainreactioncycles
SRAM - mam od nich len spojku na retaz a pri tom aj zostanem
Lozisko Hope bude drahe. Viem ako vyzera lozisko do hlavka ...
Dalsia vec je skusit www.sls-dexis.sk a tam to poriesit.
Ja mam pred sebou este pol hodku na trenageri tak chapes - use fucking google dot com .
12.01.2009 - 23:07:13
00
hmmm a ja celu zimu nehnem palcom zacinam mat vycitky svedomia ... ale ako teraz trenovat ked nemam trenazer... ok to lozisko zatial neriesim snad to bude ok ked vravis ... a sram radenie mi vyhovuje viac a stalo sa mi to na packe po 3 rokoch prvy krat ... uvidm snad to rozchodi
12.01.2009 - 23:11:50
00
Keď je tu táto téma, zaujímal by ma váš názor na moju príhodu z tohto leta:
Zjazdujem dolu z Veľkého Blaníka a ako sa tak vyhýbam šutrom, jednému som sa skoro nevyhol, lebo mi akosi ťahalo za rajdy, resp. ťažko som nimi otočil. Zastavil som, pokrútil doľava, doprava a išli normálne. Tak som šiel ďalej a tento pocit "určitého odporu" som nezaznamenal. Po cca 4km prišiel tento "pocit" opäť. Cvakol som si rybník a keď som nasadol na bike, že idem ďalej, nešlo vôbec, ale vôbec otočiť rajdami. Tak som sa vybral do najbližšej obce, že to snáď prejde. No neprešlo. Pred každou zákrutou som zastavil, zosadol, otočil bike do nového smeru, nasadol a šiel ďalej. :D Na vhodnom mieste som rozobral, čo som s náradím vedel. Nič som nenašiel. Nasadol som teda na bike a čuduj sa svete, všetko šlo, ako malo. Radšej som potiahol šnúru do najbližšieho väčšieho mesta (cca 10-12km) a vyhľadal servis. Poprosil som ich, či sa na to kuknú, aj keď krútili hlavou, že to je čudné. Rozobrali hlavové, všetko bolo vraj v poriadku. Príčinu tohto "zatuhnutia" mi vysvetliť nevedeli. Odvtedy som už tuším taký pocit (tým to začínalo, potom to prešlo v prekázateľné stuhnutie) nemal. Ak ste pochopil, čo som napísal, viete mi to nejako vysvetliť?
20.01.2009 - 20:36:09
00
tak toto je fakt divne :)
20.01.2009 - 20:55:01
00
servisna otazka c2 : na lavom radeni x7 ked odradzujem ide to ok ale ked chcem dat na vyssi prevod ta velka packa sa obcas akoby nechcela vratit ... niekedy ide dobre niekedy sa ,,zasekne" a musim jej pomoct ... prekaza mi to hlavne na preteku ked rychlo potrebujem zaradit hore a nejde to ... co s tym ?

to poznam, u mna najprv neukazovalo zaradeny stupen potom som to rozobral, poskladal a robi to presne toto iste-radenie sx4(mozno casom upgrate)
20.01.2009 - 20:59:46
00
a riesenie ? ci sa to opravi neda ?
20.01.2009 - 21:10:01
00
trošku oživím túto tému...včera som rozoberal hlavko Ritchey, spodné ložisko už bolo síce v prdeli dávno, ale vždy som ho ako tak oživil vazelinou...po MTB Trophy však zdá sa skončilo nadobro...dajú sa takéto ložiská kúpiť niekde v predajni s ložiskami alebo len v Slovkolexe (príp. inde)? Alebo sa mám na to WCS-ko vykašlať a kúpiť si HOPE? :mrgreen:
26.06.2009 - 09:01:15
00
Nie kúp si Chris King 8)
26.06.2009 - 09:03:27
00
Chris King je už príliš drahé...
26.06.2009 - 09:08:35
00
Ale máš ho do dôchodku
26.06.2009 - 09:28:33
00
servisna otazka c2 : na lavom radeni x7 ked odradzujem ide to ok ale ked chcem dat na vyssi prevod ta velka packa sa obcas akoby nechcela vratit ... niekedy ide dobre niekedy sa ,,zasekne" a musim jej pomoct ... prekaza mi to hlavne na preteku ked rychlo potrebujem zaradit hore a nejde to ... co s tym ?



ja som mal podobny problem s radenim Alivio, stacilo rozobrat vycistit a namazat...
29.06.2009 - 15:14:31
00
keyboard_arrow_up