sorry pani ale neda mi nevyjadrit sa napr ku kladkam Pells ktore su odo mna. viem o co sa jedna, takze mozem snad napisat. cervene kladky Pells ( ako mi naposledy prisli od vyrobcu ) sa momentalne dodavaju v trochu inom tvare ako je aj vyobrazeny na strankach vyrobcu ako aj v tlacenom katalogu. kladky prichadzaju v obycajnych priesvitnych obaloch, kde nikde nie je logo Pells, takze ked kydat tak asi na mna a ked nie na mna tak na vyrobcu Pells. Ale aj tak by som rad vedel ako zakaznik dosiel k zaveru ze nie su keramicke ale kovove?
27.05.2009 - 15:16:20
00
Ale pomaly ale isto ma to prestáva baviť a uvažujem, že ak niekedy prídu, tak si ich na pošte jednoducho neprevezmem.


a smiem vediet co tym dosiahnes? mne sa tiez stalo ze mi z ineho sopu posielali oblecenie a tiez sa to tulalo 3tyzdne po poste kym to ku mne dorazilo. problem je ze SP nema elektronicke sledovanie zasielok, takze aj ked nieco ides reklamovat, tak ti oznamia ze treba este pockat :(

jakub, neni su toto tie tvoje "zamenene" plaste co si raz vazil?
viewtopic.php?f=10&t=13392&st=0&sk=t&sd=a&start=2295
myslim ze oba su predsa 2,1 :)

poslednu dobu mi cele forum pripada ze ked kopu ini, preco by som nekopol ja :)

no a ku kolokramu. kupoval som tam asi 10x a iba raz bol zadrhel s jednym tovarom ktory sme v pohode vyriesili
27.05.2009 - 15:42:09
00
sorry pani ale neda mi nevyjadrit sa napr ku kladkam Pells ktore su odo mna. viem o co sa jedna, takze mozem snad napisat. cervene kladky Pells ( ako mi naposledy prisli od vyrobcu ) sa momentalne dodavaju v trochu inom tvare ako je aj vyobrazeny na strankach vyrobcu ako aj v tlacenom katalogu. kladky prichadzaju v obycajnych priesvitnych obaloch, kde nikde nie je logo Pells, takze ked kydat tak asi na mna a ked nie na mna tak na vyrobcu Pells. Ale aj tak by som rad vedel ako zakaznik dosiel k zaveru ze nie su keramicke ale kovove?

Opatrne som odtránil gumené tesnenie ložiska a pozrel som sa na ložisko predtým ako som niečo riešil. Nie som ten typ človeka, ktorý vykrikuje nezmysly, pokiaľ sa nepresvedčí že je to naozaj tak. U kladiek KCNC som zistil aj bez pozretia ložiska, že nie sú keramické, nakoľko chýbal nápis ceramic na zlatom kryte ložiska, chýbalo označenie ceramic na obale s popisom kladiek ale pre istotu som sa aj tu pozrel na ložisko aby som si bol úplne istý.
27.05.2009 - 22:53:17
00
No tak dalsia pochvala pre kolokram.sk, v piatok vecer som objednaval, v pondelok bola moja objednavka vybavena a v utorok odoslana, takze fajn rýchlost, a este namiesto SLX kazety mi dosla XT(asi ze soms pravil trzbu) :D
Jedine na co som doteraz cakal bola Sl.pošta,a aj to mi stale este nedosla dorucenka domov, som si tam musel volat, a samozrejme pani bola mierne neochotna po telefone podavat informacie... :| ale nakoniec povedala... 8)
19.06.2009 - 12:50:45
00
taaak to hej....vyrazne zlepsenie :twisted:
19.06.2009 - 12:56:15
00
new world record
pondelok vecer: objednal som
utorok rano: napisali ze to je uz vybavene (poslane)
streda rano: postarka klope na dvere (a nieje to nezaplateny ucet za plyn) :lol:
25.06.2009 - 17:11:10
00
Bol to účet za elektrinu :lol:
25.06.2009 - 21:08:21
00
Objednaval som viacero komponentov. Nieco nemali na sklade tak to trvalo asi tyzden ale s tym som ratal, kedze to maju aj v podmienkach. Na maily odpovedaju promptne a so slusnostou. Trosku ma prekvapilo, ked mi namiesto objednaneho X.5 radenia prislo X.9 tkove (samozrejme za cenu X.5 koveho). Trosku mi chybaju ukazovatele zaradeneho stupna ale inak celkom potesi :) Zatial plna spokojnost, mozem len odporucit.
01.07.2009 - 14:44:05
00
Objednaval som viacero komponentov. Nieco nemali na sklade tak to trvalo asi tyzden ale s tym som ratal, kedze to maju aj v podmienkach. Na maily odpovedaju promptne a so slusnostou. Trosku ma prekvapilo, ked mi namiesto objednaneho X.5 radenia prislo X.9 tkove (samozrejme za cenu X.5 koveho). Trosku mi chybaju ukazovatele zaradeneho stupna ale inak celkom potesi :) Zatial plna spokojnost, mozem len odporucit.



no neostáva nič iné , len si musíš viac pämatať , alebo sa viac dívať medzi nohy :mrgreen:

ja mám to samé na trojkovom biku
01.07.2009 - 15:19:26
00
no neostáva nič iné , len si musíš viac pämatať , alebo sa viac dívať medzi nohy :mrgreen:

ja mám to samé na trojkovom biku


hej mas pravdu kua ... kukam stale medzi nohy :D namiesto pred seba ... uz som mal aj taky napad ze 5 te kolecko nastriekam na oranzovo aby som sa lepsie orientoval :?
01.07.2009 - 20:59:09
00
objednaval som v stredu,v piatok pisali ze musim pockat chybala im ta 1 .XT kazeta co poslali Wrathchild-ovi. a campa retaz:evil: tak mi balik odoslali v utorok 30teho a dnes idem na postu pren,dufam :twisted:
02.07.2009 - 06:43:01
00
Trosku ma prekvapilo, ked mi namiesto objednaneho X.5 radenia prislo X.9 tkove (samozrejme za cenu X.5 koveho). Trosku mi chybaju ukazovatele zaradeneho stupna ale inak celkom potesi :)


no ja neviem ... podaktorí sa vytešujú z toho že im namiesto SLX kazety príde XT kazeta, namiesto radenia X.5 príde X.9 ... ale mne to zrovna ako výhra nepripadá. Ak si raz objednám niečo konkrétne, očakávam že mi príde objednaný tovar. Taktiež by malo byť v záujme predávajúceho si preveriť napríklad mailom, či môže poslať iný typ ako som si objednal.
Iste pri určitých komponentoch zmena o triedu vyššie poteší, hlavne ak cena zostane nižšia, ale napríklad ak si objednám nejaký plášť a pošlú mi iný .. alebo si objednám jeden ráfik a pošlú mi iný ... no neviem. Nemali by to robiť bez súhlasu objednávajúceho ...
Mne sa to zatial síce nestalo, čo som objednal to vždy prišlo v pohode ... ale myslím že by to bolo serióznejšie jednanie. Aj keby to malo spôsobiť zrdžanie odoslania o jeden deň.
02.07.2009 - 08:12:45
00
no ja neviem ... podaktorí sa vytešujú z toho že im namiesto SLX kazety príde XT kazeta, namiesto radenia X.5 príde X.9 ...


v podstate mas pravdu, v tomto maju co este dobiehat. Keby mi napr vymenili brzdy za ine tak im to tam poslem rovno naspat, ale radenie bolo o triedu vyssie tak som si povedal, ze vyskusam. Ostatne veci boli v pohode. Mohli by napr mailom alebo telefonicky potvrdit objednavku, ze co vlastne posielaju a az potom to poslat...
02.07.2009 - 08:32:30
00
laco, ty tu o com pises? bolo tu spominane ze prislo o dve triedy lepsie radenie a o triedu vyssia kazeta za cenu lacnejsej verzie. ja mozem este dodat ze som raz objednal Mountain King plast drotovy a prisiel mi kevlarovy. myslim ze taketo zameny potesia kazdeho! a cuduj sa svete, raz som si objednal pumpu a kedze nemali prave tu, ale podobnu, tak ma kontaktovali ci by som nemal zaujem nahodou o taku, alebo ci som ochotny cakat. Takze u mna zatial vsetko v najlepsom poriadku
02.07.2009 - 10:03:15
00
píšem o tom, že aj keď ti poslali "lepšie" veci mali by to najskôr odsúhlasiť s tým kto si to objednal...
kamoš si pred nejakým rokom objednal v nejakom e-shope plášť ... možno nemali ten vzor ktorý chcel a poslali mu iný ...kto posúdi či lepší???? On si povedal že skúsi a bol sklamaný .. no už ho nemohol ani vrátiť ...
Takže si myslím že serióznosťou predávajúceho je zistiť si, či máš záujem o iný, aj keď povedzme o triedu vyšší tovar za cenu nižšieho ... ak si raz objednáš organické brzdové platničky a prídu ti metalické ... a nebudeš mať na to vhodné brzdové kotúče, tak ich odpáliš ich po 200 km bude tvoja počiatočná radosť vykúpená dalšími výdavkami za nové kotúče ...


Naposledy upravil l_laco dňa 02.07.2009 - 12:07:13, celkovo upravené 1 krát.

02.07.2009 - 11:48:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up