fajne vdaka...ale velka vyhrada voci hulvatskemu vyjadrovaniu a spravaniu jedneho "medailistu" voci padnutemu pretekarovi na zjazde..dovoli si sampionovi zavadzat...aj taki su ludia majstri sveta vzdy a vsade...
slusnost sa vytraca bacha stratuju svetove "esa" ci...
dakujem organizatorovi!:)
04.07.2009 - 21:35:15
00
tak k maratonu asi tolko. na to, ze to bol 1. rocnik to nebolo zle. budem opakovat povedane. singlac nadherny, znacenie mohlo byt lepsie. celkovo som spokojny. mozno aj preto, ze som vyhral stresny nosic, ktory sa zide :mrgreen:
04.07.2009 - 21:41:52
00
ja som zas nic nevyhral. Ten pohar, z ktoreho losovali bol uz takmer prazdny, ale ta 420 tam asi nebola :cry:
04.07.2009 - 21:49:41
00
Som velcie rád , že sa vám páčilo. No je to smutné, že sa nám z vedlajšej "konkurenčnej" doliny prehánaju po chotári, ked sa pred par rokmi konal Púchovský maraton, ktorý bol taksiot vyborne zorganizovaný s krásnou tratou... A stroskotalo to len na ochote a vôli a nezištnosti ludi
04.07.2009 - 21:55:37
00
Bolo super, sice znacenie niekedy dost zle chcelo by to vapno alebo alebo pasky na cesty kam sa nemalo ist lebo bolo to neprehladne...
Zjazdy som si uzival, boli dost dobre, len ten "XC" okruh na zaver ma skoro zabil. Pred pretekom som vymenil platnicky za uplne nove a len tak tak som vsunul kotuc medzi platnicky tak to potom aj na preteku vyzeralo (super to brzdilo len skoda, ze aj do kopca, jednu chvilu ked som tlacil bike mi zasekavalo koleso a bike som tahal za sebou doslova...) :( tie stupania ma nicili bol som taky stastny v cieli.

A co som vyhral? resp by som vyhral? :D




nejaky dres to bol, alebo nejake bunda ... uz presne neviem :)


nabuduce aspon cislo nechaj 8)
04.07.2009 - 22:21:29
00
http://picasaweb.google.sk/adriana.vajsova/FCUbicaProsne20090704#

podakujte uvedenej autorke..ako obvykle sem tam na pretekoch :-))
04.07.2009 - 22:28:39
00
pár fotiek z dneška http://picasaweb.google.sk/m.vojtus/Maraton_udica_46_2009#
04.07.2009 - 23:02:01
00
Tak niečo aj odo mňa:
Bol to môj prvý maratón teda polmaraton :D
Organizácia úplne super, trať parádna, pomerne suchá a tá trocha blata ešte nikoho nezabila a k biku to patri a ten singlač sa mi tiež páčil. Prvý kopec má voláko nečakane zabil, som to kus prepálil ale potom sa to už rozbehlo a tie ďalšie som už vládal. Značanie mohlo byť viditeľnejšou farbou/vápnom no ja som žiadne problémy nemal. Na konci niektorí poblúdili/došli do cieľa opačne tak možno toto sa dá vytknúť. Spokojny som bol aj s umiestnenim, na svoje prvé preteky celkom slušne :) A tombola ani nevravím bez ceny odišlo možno pár jednotlivcov. Takže týmto ďakujem organizátorom za krásne preteky.
04.07.2009 - 23:28:55
00
dakujem za fota :lol:

takze k maratonu:
Organizaicia dobra, znacenie nebolo najhoršie a trať super. Prudke stupana (prve a bol som v péčku - odpaleny :) ), klesania, hravy singel :lol: , kt. sa zdal byt nekonecny, ale zial raz predsa len skoncil, blata malo, no sem tam potrapilo a neuveritelny úpek na lukach a otvorenych priestranstvách: To slnko ma tak ubijalo, ze prichdali krizi a mal som chut ten bike chytit a dr*nut do najvacsich krikov na blizku :evil:. Pre bud. pripad sa musim vyhnut množstvu chyb, kt. ma stali vela sil (neskore ranajky, rozladene radenie, etc...). Tombola super, nas "stastny stol" si odniesol pekne lukrativitky, vsak Zihadlo :wink:.
Prve hajenie farieb novehu klubu dopadlo v ocakavajucich rovinach, takze umiestnenie (19/50 km) ich snad potesi :).


Naposledy upravil bilec dňa 05.07.2009 - 08:51:08, celkovo upravené 1 krát.

05.07.2009 - 07:17:48
00
dakujem za fotecky :)
05.07.2009 - 08:01:55
00
valacik tn -povazska...presun do udice, uz 2h pred startom...ranajky pred miestnymi potravinami....ktore vladovi dost ublizili....nekonecne cakanie na start....konecne 11 h... :wink: rychle tempicko po asfalte za policajnym doprovodom po kostol,kde zacinalo prve a s mojho pohladu aj najhorsie stupanie po zvaznici hore lukami kde bolo asi 45C na slnku..uf na vlastnej stave :twisted: .....potom uz to v lesiku zacalo odsipat prvy kamenisty zjazd opat stupanie dolinou az nad posledne domceky opat les z nadhernym 2,4km singlom a uz tu bol zjazd ku obcerstvovacke ...opat dlhe tiahle stupanie s pasazami mazlaveho blatka na sutrovom potklade....kusok hrebenom a zjazd po lukach.opat stupanie singlom zvazniza s peknymi blatovymi nastrahani a bazenom a uz ma vita motorkar a ukazuje odbocku do druheheo kola.opat som si spomenu na pekelnu luku ,ale nastastie po dlsom zjazde sa ocitam az nad nou co ma velmi potesilo....druhe kolo mi ubieha celkom faj uz si dovolujem v zjazdoch tr ochu riskovat...opat nekonecny blatovy vyslap ,pri vrchu ma chyta kriza. :| luky a uz som zase pri motorkarovi ktory ma teraz posiela rovno este do kopca s obcasnym blatkom..a konecne aj s kopca usek mazlaku vystrieda ju luky strmsi rychly zjazd kde obieham poslednych s kratkej.popri potoku uz pocujem hudbu z ciela.uz sa tesim na pivec :mrgreen:ale nijaka odbocka.presiel som az za ciel a konecne mostik cez potok a spat k cielu kde ma prekvapili 4serpentiny s kolikov a pasok ,tie ma dostali :twisted: a hura a mam dost :| casomerac mi oznamuje 14te miesto 2;57.pockal som na vlada pod nasim "vipi" altankom kde s vsetci 5ti vyhrali nieco v tombole+SLEcna ktora prvy krat startovala na maratone bola druha na 50ke medzi zenami.. :shock:
dobre sme sa pobavili.ukazal sa aj domino a o 18h hybaj smer TN...vlada sme nechali v puchove na stanici.a mi sme si to odslapali.prichod do tn o 19.51 celkom 112km a rychla sprcha , pivecko a ciganska na ostrove zakoncilo faj den :)
05.07.2009 - 08:18:03
00
presne ako pises :lol:
a ako ste to dotiahli domov, avizovanych - miernych 20 km/h, ci... ?! :mrgreen:
05.07.2009 - 08:24:46
00
Takze k tej "dobrej" organizacii:
1. zmena casu startu :evil: - prepacte ja som uz pochodil po viacerych moznych pretekoch ale este som nezazil aby 20 minut pred startom posunuli cas startu o 10 min. skor - niektori jednotlivci prisli po funuse. Jednuducho sa malo ist podla propozicii...
2. znacenie trate - pocas celej trate v pohode ale 1500 metrov pred cielom katastrofa...bolo tam treba postavit ludi...ludia tam isli na plno a vela ludi tam pobludilo medzi nimi samozrejme aj ja :evil:
3. wapka - 40 minut po dojazde som este nemal opucovany bicykel lebo ani clovek v priestore startu a ciela mi nevedel povedat kde sa nachadza a k tomu stacilo zaliat do folie 2 tabulky so sipkou a informaciou ze kde sa nachadza wapka
4. tombola - super celke mnozstvo cien ale ako velky nedostatok by som uviedol, ze sa zrebovalo s priehladnej nadoby pricom boli listky farebne. Nabuduce dajte nepriehladnu nadobu alebo listky rovnakej farby aby nebolo mozne nejako ovplyvnit vysledky zrebovania
Inak trate boli prekrasne pocasie tiez vyslo takze ak sa odstrania na rok tieto nedostatky tak to bude super akcia...
05.07.2009 - 08:44:09
00
fajne vdaka...ale velka vyhrada voci hulvatskemu vyjadrovaniu a spravaniu jedneho "medailistu" voci padnutemu pretekarovi na zjazde..dovoli si sampionovi zavadzat...aj taki su ludia majstri sveta vzdy a vsade...
slusnost sa vytraca bacha stratuju svetove "esa" ci...
dakujem organizatorovi!:)

Môj komentar je jednoznačný a súhlasím že takýchto "šampionov" treba posielať na MS. Naozaj keď som chalanovi pomáhal vstať po páde v zjazde tak šampión nás oboch poslal do ..... :cry: :oops: :( Arogancia hrubého naozaj hrubého zrna!!! Nech si vstupi šampion do svedomia. Keď som ho na to upozornil po vyhlásení vysledkov, tak sme nakoniec boli tí zlý MY!!! No tak to už chodí!!!
Našťastie to dopadlo bez vážnejšieho zranenia.... 8) 8) 8)
05.07.2009 - 09:03:53
00
K maratónu.
Na prvý pokus vydarená akcia a do budúcnosti veľká perspektíva.
Krásna trať ešte krajší singláč.
Gratulujem organizátorom. 8) 8) 8)
05.07.2009 - 09:07:31
00
keyboard_arrow_up