zagorz PL salena horucava totalne prehriatie do sanoku som uz nevladal po ceste spat co strom chladok ja tam :lol: no psychiatria dnes :roll: zajtra nieco male trebars MI.tolko mrakov ani jeden zeby sa nadomnou zlutoval :evil: a trocha ma schladil vsetko vedla.co uz mam co som si navaril.
01.07.2009 - 17:16:49
00
Jazdíš na žiletke ? Len cesty ?
01.07.2009 - 22:00:02
00
ta kde ste vsetci! :lol: zajtra by este malo byt fajn kto chce kam nech napise.rad sa pridam potrebujem niekam vypadnut a trocha popedalovat.doma prerabame internet(u mna zaklad pre celu dedinu)tak som musel ostat doma dnes,az teraz vecer som vybehol do He a spat.vcera rano na bicykli SV na nakup a kedze som vsetko nezohnal tak sprint domov prezliect a hybaj na autobus do KE.uz je vsetko ok.takze som prisiel aj o sabinovsky cyklomaraton :cry: a tak som sa tesil :| a pekne bolo pocasie.petressko posli na ss tel.cislo ked chces.ty asi nie cesty,ze?ale do SV s tebou mozem skocit,aj na starinu :wink: teraz tu budem este tak hodinku,potom najneskor rano pozriem o 8.00hodine a ked nic tak padam zase niekde sam :evil: foto bike mam vyssie.hoci aj o 5.00rano ked dalej len treba skor napisat :twisted:
04.07.2009 - 21:23:54
00
o 4.15hodine rano konecne prestalo prsat :roll: uz to obschlo tak idem aj ked este neviem kam 8) :lol: prijdem na krizovatku do hankoviec a ked nic nebude ist po hlavnej tak odbocim smer HE,ale ked bude ist nejake auto a ja by som musel zastavovat :? tak odbocim hore na ML.takze tak :P caff.
05.07.2009 - 08:03:55
00
no skvele sak ja som mal defekt :evil: ,uz som vymenil dusu :wink: este minutku pockam a ide sa 8) to zas bude den,zaciatok je ok :lol:
05.07.2009 - 08:37:26
00
no ja uz doma,osprchovany.snincane dagdze u blace se bavia isče :lol: rano kapura 8.50 bela 9.50 ta ne az tak plano.tu som stretol chlapika tak som s nim potiahol do stakcina lebo este som mal cas na stretko o 10.30.potom sa islo do z.hamrov a stade kazdy svojou cestou.bolo ok.
aj sms som dostal medzilaborcane pozdravuju z vyletu sturovo ci tak dajak 8) aj snincanov.

Prílohy:

Bez názvu.JPG
Bez názvu.JPG 161.27 KiB thumb_up0thumb_down

05.07.2009 - 12:54:31
00
Ja som bol dnes v Olsinkove a kedze tam knci cesta tak som to otocil spat do ML :)
05.07.2009 - 20:26:50
00
fajne kopce si dnes mal aj pocasie bolo ok,pod mrakom.co robis zajtra?doobeda by mohlo byt ok,nejdeme niekam?
05.07.2009 - 21:15:34
00
Som v KE, domov pridem zajtra vecer, cize najskor v utorok.
05.07.2009 - 21:50:14
00
Rád by som reagoval na túto tému a požiadal o radu. Tretí júloví týždeň budem tráviť na Domaši - Valkov, kde by som si rád prebehol niekoľko kopčekov, ale nepoznám miestne trate. Pokiaľ niečo poznáte poradte. :?:
05.07.2009 - 23:42:51
00
uz aby sa vyletnici vratili :mrgreen:
:lol: ahoj, no už sme doma..na dovolenke sa nám páčilo tak sme trochu predlžili pobyt 8) . Čítam čo všetko si za ten týždeň pojazdil a zažil a obdivujem trpezlivosť pri tom monológu :wink: My sme sa na bajky so Sparcusom dostali včera večer okolo ôsmej takže len tak po meste a sídlisku. Keďže ešte nespím tak predpokladám že ráno vstanem okolo desiatej :lol:, to už budeš asi niekde na cestách..my máme v pláne len nejaký light výlet aby sme sa "zabehli", možno popoludní vybehnem do Habury pozrieť bývalého spolužiaka čo tam bude na nejakom tábore

Prílohy:

Komentár súboru: skoro som na dovolenke vymenil bajk za túto krásavicu HONDU :D
IMGP7455.JPG
IMGP7455.JPG 141.66 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2009 - 00:59:20
00
mao:ked utorok tak utorok :lol: jazdit sa bude dat asi iba doobeda potom asi dazde,burky.
bluebiker:pozeram vonku a zo smeru HE sa vali čarnota ta neznam :evil: keby sa nahodou vycistilo tak vybehnem hore a ked vybehnem tak neprezvonim bo mam iny mobil 0902820458(zapnuty iba ak som na biku) a tu nemam kredit zatial.aj tak dnes poobede hlasia burky.
peter111:no ja ti tazko poradim som cestak domasu sice mam zbehanu dookola,ale po hlavnych.dal si malo info-ake dlzky aky teren..ale asi chces mtb...skus tu :www.btvt.sk vranovcane :wink: inak-kludas cesta asfalt+studnicka a kopce:m.domasa dobra detrik remeniny.dalsia:lomne krucov kopcek fijas dalej nechod,giraltovce uz hlavny tah tam samy kamion :evil: dalsia:z druhej strany-mrazovce kopcek cez tokajik dapalovce holcikovce tiez klud asfalt malo aut.este tu tak hodinku pockam ako bude.. :roll: zmena :lol: carnota kamsi zmizla vypada byt pekne,to tak byvat ked kopce dookola :| kym nevyjdem na hlavnu tak neviem ake pocasie v okruhu 5km 8) asi idem hore ked to budes citat tak okolo 10.00 mi prezvon na to nove cislo dufam,ze uz budes hore :mrgreen: alebo ja vybehnem hore pod bytovku len neviem poschodie,ale to nevadi spytam sa ludi okolo sak ja dost ukecany :lol: :lol: cau.


Naposledy upravil Rymanow dňa 06.07.2009 - 15:31:15, celkovo upravené 1 krát.

06.07.2009 - 07:37:16
00
peter111 este tak ma napadlo keby si chcel zbehat to co mi minule odporucil luho 8) tak by som sa pridal:slanske vrchy dubnik...cize:lipniky kamenolom partizan bunkre sem tam nejaky ten medved :mrgreen: petrovce.hermanovce-skaly a kopec dalsich asfalt lesnnych ciest..dubnik zamutov rudlov tu som uz bol. v tomto lese kopec ciest napis na saris-PO oni tade behaju skor poradia,len neviem ci uz som ta nenasmeroval prilis daleko xi xi.
06.07.2009 - 08:14:22
00
Ďakujem za radu, ale toto je už moc zložité, ja tam budem na dovolenke a len skúšam niekoho čo tam má niečo pochodené, ale pokiaľ nenájdem tak si tam nájdem niečo aj sám. Pozriem niečo na mapách. :shock:
06.07.2009 - 11:38:09
00
Dnes spoločný výjazd v zložení: Bodka, Sparcus, Jimy a ja. Trasa z Medzilaboriec do Habury kde som zostal pokecať s kamarátom. Zvyšok partie pokračoval do Čertižného na Slovensko-Poľskú hranicu za obcou. Cestou späť sme zašli pozrieť vlek v Habure kde nás na kopci čakal Bodka. Pred ML nás osviežilo kropenie z oblohy :lol:. Bodka, my sme už naobedovaní, počasie zatiaľ v pohode a ešte teplejšie, práve ideme opekať na Čertov kameň, tak ahoj :wink:

Prílohy:

Komentár súboru: pohľad na Haburu z lúky pri lyžiarskom vleku
DSC04017.JPG
DSC04017.JPG 397.19 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2009 - 14:25:21
00
keyboard_arrow_up