Išli by sme to celé. Preto chcem ísť skôr, lebo neviem ako stihne vyschnúť trať a keď chceš ísť pohodové tempo tak to trošku trvá :wink: a v nedeľu poobede by som si rád aj trošku oddýchol :) .


tadeas: ale vsak tie reg. cisla z netu su tam dane ako sa zaregistrujes, to by si musel mat fakt stastie,aby si sa zaregistroval na rovnako tento aj minuly rok, ale tak nie je to podstatne...

mipo13: sogi pisal iba urcity usek, ale tiez by som bola skor za to, to prejst cele, a tiez sa nechcem moc nahanat, len stale sa sogi nevyjadril, asi nie je in, ci mu to tiez vyhovuje, a tak :mrgreen:
13.07.2009 - 20:53:53
00
Veď aj minule som mal 3-ku aj teraz....
13.07.2009 - 20:55:05
00
Kefrin ta nedela moze byt, no ten start plus minus o 9 hod (podla Nihila), o desiatej je neskoro :roll:
Jedine co ma trapi je predpoved, ale....urcite ste si vsimli, ze predpovede im moc nevychadzaju...tak bodaj by bolo krasne a hlavne nebolo viac blata! Sice cistenie bajku po dlhej dobe bolo fajn, ale dalsi vikend (zvlast ked by som chcel ist piatok, sobota a nedela) ma moc nelaka.
Jedine, co by som chcel, ist trosku rezkejsie, ale...ked sa na to pozriem realne, ak skutocne pojdem tri dni po sebe, tak v nedelu budem na chvoste pelotonu. Pokial si Vilo (Nihil) trosku makne cez tyzden (kazdy den aspon 40-50km) tak to bude uplne v pohode.

Ad maraton, moje registracne cislo je 0040, neviem ci bude aj startovne. Bude to moj prvy :P

ad Tadeas...no vraj jeho mango prilba sa neda prehliadnut ;o)) tak som zvedavy :P

No a ad organizovanie vyjazdu, ja nemienim diktovat nejake podmienky. Rad by som to bral viac ako trening, ako cykloturistiku. Ale ja sa viem zabavit, ked mam vela energie, vyjdem kopec, spustim sa k poslednemu a idem ho znovu hore.

A ako pisal mipo, tak urcite cele. Treba si to omrknut, aby clovek vedel kde ho co caka a kde si treba dat pozor a naopak, kde si to moze pustit. Skoda, uz mat len fulla na niektore zjazdy, alebo aspon vacsi kotuc v predu. Len peniazky nie su teraz na upgrade a tento rok asi ani nebudu.

No a ad odpisovanie, ja som busy clovek v praci...ked stiham, tak vacsinou iba citat, malokedy reagovat. Ked uz ma platia, tak nech je aj po mne v praci nieco vidiet ;o))) Takze najneskor odpisem vecer.
13.07.2009 - 21:06:12
00
No, pokiaľ viem tak sogi to chcel ísť v trošku živšom tempe tak neviem či bude chcieť ísť takto pohodovo, ale k tomu sa musí vyjadriť sám. Ja chcem ísť tiež radšej na pohodu :wink: , nerád by som sa nejako odpálil týždeň pred maratónom, ale ešte uvidíme čo na to povie aladin. Pokiaľ viem, zatiaľ hlásia nejaké dažde, tak uvidíme.


ups, sogi bol rýchlejší :wink:
13.07.2009 - 21:06:13
00
No veru, trosku zivsie, ale zase ziaden zavod :shock: Budem sa opakovat, ale ak to pojdem tri dni po sebe, budem v nedelu rad, ked ma pockate kym si to vyslapem...ale...pokial je grip, nezosadam z bajku.
Dnes som si kupil iontaka, takze sa teste :twisted:
A este pripajam aj par fotiek, kde je kolko cukru;o)) mam toho viac, dam ich sem len par
Vilo nezabudni sa lepsie zasobit na vyjazd :wink:

Edit: dnes som si siel zatrenovat, na BK cisto uphill...som sa pretekal s takym starsim panom, ktoremu nebolo po voli, ked som ho predbehol. Chvilu sa ma drzal, ale potom som sa mu stratil. Dalej som si chcel zaslapat na kamzik, ale tesne pod BK som zistil, ze sa mi ciastocne rozpojila v sobotu nahadzovana retaz ;o( samozrejme nitovac som nemal, takze veeelmi lajtovo som dosiel domov, este ze to vydrzalo ;o( Zajtra ideme s kolegom po 17 hod ciste cestu smerom Berg, Heinburg a tam nejaka rozhladna cca 50km plus minus, keby ste mali zaujem, tak cez SS.

Prílohy:

pic01818.jpg
pic01818.jpg 11.17 KiB thumb_up0thumb_down

pic02379.jpg
pic02379.jpg 8.5 KiB thumb_up0thumb_down

pic02584.jpg
pic02584.jpg 13.12 KiB thumb_up0thumb_down

pic04284.jpg
pic04284.jpg 12.69 KiB thumb_up0thumb_down

pic05755.jpg
pic05755.jpg 16.95 KiB thumb_up0thumb_down

pic06197.jpg
pic06197.jpg 15.94 KiB thumb_up0thumb_down

pic16589.jpg
pic16589.jpg 9.56 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil sogi dňa 13.07.2009 - 21:21:30, celkovo upravené 1 krát.

13.07.2009 - 21:11:43
00
sogi dneska som dosiel z roboty, hodil rychlo nieco do seba a sadal na bike. tak uvidim ci sa kondicne do konca tyzdna zlepsim. ale ak chcete rezkejsie tempo nez bolo minule tak sa asik nezucastnim. mozno sa rano s vama stretnem pod mostom a ja si pojdem po svojom

co sa jedla tyka.. no worries, next time dojdem lepsejsie pripraveny :mrgreen:
13.07.2009 - 21:19:49
00
Kefrin ta nedela moze byt, no ten start plus minus o 9 hod (podla Nihila), o desiatej je neskoro :roll:
Jedine co ma trapi je predpoved, ale....urcite ste si vsimli, ze predpovede im moc nevychadzaju...tak bodaj by bolo krasne a hlavne nebolo viac blata! Sice cistenie bajku po dlhej dobe bolo fajn, ale dalsi vikend (zvlast ked by som chcel ist piatok, sobota a nedela) ma moc nelaka.
Jedine, co by som chcel, ist trosku rezkejsie, ale...ked sa na to pozriem realne, ak skutocne pojdem tri dni po sebe, tak v nedelu budem na chvoste pelotonu. Pokial si Vilo (Nihil) trosku makne cez tyzden (kazdy den aspon 40-50km) tak to bude uplne v pohode.

Ad maraton, moje registracne cislo je 0040, neviem ci bude aj startovne. Bude to moj prvy :P

ad Tadeas...no vraj jeho mango prilba sa neda prehliadnut ;o)) tak som zvedavy :P

No a ad organizovanie vyjazdu, ja nemienim diktovat nejake podmienky. Rad by som to bral viac ako trening, ako cykloturistiku. Ale ja sa viem zabavit, ked mam vela energie, vyjdem kopec, spustim sa k poslednemu a idem ho znovu hore.
No a ad odpisovanie, ja som busy clovek v praci...ked stiham, tak vacsinou iba citat, malokedy reagovat. Ked uz ma platia, tak nech je aj po mne v praci nieco vidiet ;o))) Takze najneskor odpisem vecer.


Sogi: idem od konca, k odpisovaniu, len som nechcela, aby prislo k tomu, ze ty das otazku a v podstate sa dohadujeme bez teba, ale jasne berem, preto som tak davala otazky, aby si vedel, ze som ta nevynechala z temy :-)
K tempu, mozeme ist aj rychlejsie, ale zasa podla moznosti, nechcem si tiez privodit nebodaj daky uraz pred maraton, ze pojdem hlava nehlava dole kopcom, takze to by som skor dala na taky kompromis, mipo13 chce ist pohodovejsie ty sviznejsie ale budes mat uz treti den za sebou, myslim, ze z toho vyjde prijemny priemer sviznej pohody a dobrej nalady...
Pocasie, no tak to neviem, ale moc by sa na nich nespoliehala, proste ist a uvidi´sa ....
Casovo ok o 9,00 zraz na zeleznej pod cervenym mostom? A za kazdeho pocasia? Bo ja z race mozem mat tu krasne alebo prsat a vy opacne. Pred dvoma tyzdnami sme totiiz tak paradne zmokli a ked som to vravela znamym zo stareho mesta a petrzalky tak kukali ze o com tocim. Preto aj ked Nihil nie je z BA, aby sa zbytocne nepreviezol, kedze pocasie moze byt skutocne v kzadej lokalite ine.
:D
13.07.2009 - 21:29:35
00
sogi dneska som dosiel z roboty, hodil rychlo nieco do seba a sadal na bike. tak uvidim ci sa kondicne do konca tyzdna zlepsim. ale ak chcete rezkejsie tempo nez bolo minule tak sa asik nezucastnim. mozno sa rano s vama stretnem pod mostom a ja si pojdem po svojom

co sa jedla tyka.. no worries, next time dojdem lepsejsie pripraveny :mrgreen:


kludne pod, si myslis, ze bikujem jak stihack??? (ale chcela by som) :oops:
13.07.2009 - 21:32:56
00
kludne pod, si myslis, ze bikujem jak stihack??? (ale chcela by som) :oops:


jj asik pojdem. ja bikujem treti tyz...takze asi tolko :lol:
13.07.2009 - 21:44:52
00
Finalne rozhodnutie padne vo stvrtok po obede/na vecer. Mame na seba telefon, resp. s kym nemame, vymenime si :wink: Ako sa da lahko ziskat cislo na kocku :oops: To keby som vedel zamlada, hehe
Takze zosumarizujem:

Co: MTB (trasa Stup. maratonu)
Kedy: Nedela 19.7.2009, zraz 9:15 (odchod 9:20)
Kde: Cerveny most (pod zeleznou studnickou), na lavej strane pri mape
Osobne za dazda nepojdem :idea:
13.07.2009 - 21:53:26
00
Finalne rozhodnutie padne vo stvrtok po obede/na vecer. Mame na seba telefon, resp. s kym nemame, vymenime si :wink: Ako sa da lahko ziskat cislo na kocku :oops: To keby som vedel zamlada, hehe
Takze zosumarizujem:

Co: MTB (trasa Stup. maratonu)
Kedy: Nedela 19.7.2009, zraz 9:15 (odchod 9:20)
Kde: Cerveny most (pod zeleznou studnickou), na lavej strane pri mape
Osobne za dazda nepojdem :idea:


Ok, suhlas, odporucala by som sa ale skor telefonicky nakontaktovat v pripade nejasneho pocasia (po vykuknuti z okna), co moze byt castiach mesta rozdielne (okna na rozne smery) hehe...
13.07.2009 - 22:07:00
00
OK, dohodnuté.

Nihil, kľudne poď, neboj sa, tempo sa dá vždy prispôsobiť :wink: .

Myslím, že k povinnej výbave bude patriť aj nejaký ten Repelent, tej hávede je momentálne na mraky :twisted: .

Kefrin, ja vyrážam s Krasňan, tak sa môžme niekde stretnúť a ísť spolu, ale na dohodnutie je ešte času dosť :) .
13.07.2009 - 22:13:58
00
Oka , ked ide aj Nihil, pripajam sa v hociktorom bode, v ktorom sa v moj cas prichodu budete nachadzat :D TZ, prichod do BA cca 10:00, tak o 11:00-11;30 vas mozem teoreticky stretnut na BK. To znie celkom logicky pri pohodovom tempe.
13.07.2009 - 22:21:18
00
Noo rozmyslam, ze keby sa mi zrusila nedelna akcia Taricove skaly,
tak by som sa pridal k vam, ale len usek z Bieleho Kriza po Borinku.
(a pak uvidim, podla toho ako budem vladat drzat tempo s "pelotonom".)

Ak padnu taricove skaly, tak sa tu ozvem v sobotu.
14.07.2009 - 20:50:52
00
mozno sa k nam pripoji aj kolegyna z prace. este neni ista ale pracujem na nej.
15.07.2009 - 09:32:35
00
keyboard_arrow_up