vyborna reakcia ;-]
14.07.2009 - 14:36:00
00
No ja som hrával 2006 aj 2008 a už sa neviem dočkať kedy dosťahujem 2009, dúfam že to rozbehám. Alebo ak vie niekto nejaký internetový obchod kde sa to dá kúpiť nech dá link.
14.07.2009 - 19:33:50
00
kebyze nevysedavas za pocitacom, tak nie si registrovany na tomto fore :shock:

Nevysedávam... Večer pred spaním tak dve hodiny.

Vieš junáčik, niekto musí aj pracovať, aby detičky mohli jesť chlebík, prípadne si ho aj natrieť masielkom a položiť na masielko šunčičku. A niektorým stačí, že dosť pracovného času musia s počítačom pracovať, takže nemajú čas surfovať a ani sa im nechce. A po skončení pracovnej doby majú dve možnosti. Previezť sa na kole, alebo sa venovať rodine. Tých možností je viac, napríklad venovať sa inej práci, aby bolo na tú šunčičku - ale zjednodušujem.
No a niektorí, keď sa vrátia z výjazdu, tak sa navečerajú, popýtajú sa detičiek, čo bolo v škole, či nepotrebujú s niečím pomôcť, no a dnes bolo napríklad vypočúvanie, čo robili celý deň a prečo nie je izba trochu uprataná. A o pol desiatej - desiatej vyhádže konečne detičky od počítača a môže si trošku posurfovať. Aby ho nejaký pejo nasral!

Koľko si dnes najazdil? Ja po robote 65... +10 ráno do roboty.
14.07.2009 - 21:29:35
00
Nevysedávam... Večer pred spaním tak dve hodiny.

Vieš junáčik, niekto musí aj pracovať, aby detičky mohli jesť chlebík, prípadne si ho aj natrieť masielkom a položiť na masielko šunčičku. A niektorým stačí, že dosť pracovného času musia s počítačom pracovať, takže nemajú čas surfovať a ani sa im nechce. A po skončení pracovnej doby majú dve možnosti. Previezť sa na kole, alebo sa venovať rodine. Tých možností je viac, napríklad venovať sa inej práci, aby bolo na tú šunčičku - ale zjednodušujem.
No a niektorí, keď sa vrátia z výjazdu, tak sa navečerajú, popýtajú sa detičiek, čo bolo v škole, či nepotrebujú s niečím pomôcť, no a dnes bolo napríklad vypočúvanie, čo robili celý deň a prečo nie je izba trochu uprataná. A o pol desiatej - desiatej vyhádže konečne detičky od počítača a môže si trošku posurfovať. Aby ho nejaký pejo nasral!

Koľko si dnes najazdil? Ja po robote 65... +10 ráno do roboty.


Dnes som jazdil mojko 88,4. A ja som zalozil tuto temu o hre, ktoru dost ludi hrava, takze nikoho nezaujimaju tvoje pocity, ze uplne ta to nezajiima... si to nehaj pre seba a nenavazaj sa do mna uz :evil: . Vedel som, ze sa tu niekto do mna pustí a bude buzerovat, jak ho to nezajiiiima... fakt taketo nazory si seci, ale naozaj seci nechajte pre seba. Dakujem
14.07.2009 - 22:11:38
00
Kašlite na to chlopi...
14.07.2009 - 22:14:04
00
Zdarec ludia... Mam 17 rokov, novy cestak za cca 30tisic, ale samemu sa mi fakt nechce jazdit. Ak ma niekto zaujem cez vikendy si zajazdit, nech napise... IBA cesta!!! Vek nie je podstatny, ale samozrejme 15,16+. Lokalita Senec a okolie... Jazdit tak 40-120 km za den... Vzdy vsak pocasie hra dolezitu ulohu...


Chlop a gumkáč...
14.07.2009 - 22:27:42
00
Chlop a gumkáč...


***** drat co sa do man navazas? stale buzerujes a prestan uz... co je na hentom zle boze? uz fakt nemas co od dobroty robit?
15.07.2009 - 14:20:48
00
Skludni hormon Habsburg, JoKo by tí mohol byt starým otcom (dufam ze som to neprehnal 8) )
15.07.2009 - 14:54:59
00
Ľudia, hlavne tí starší. O čo vám ide? Čo si chcete vždy dokazovať? Mládež sa chce porozprávať o nejakej počítačovej hre. No a čo! Však ju nechajte, nech sa porozpráva. Prečo chcete aj tu len vychovávať a vychovávať? Alebo sa vám to doma nedarí a tu si to kompenzujete?
15.07.2009 - 15:17:26
00
Chlop a gumkáč...


daj si pohov joko, tvoj denny harmonogram a urazky mladsich rocnikov tu nikoho nezaujimaju.
tam si rozdavaj rozum doma detom.
tato tema je o niecom inom.

add k teme... skusim si tu hru zohnat, a potom napism svoje dojmy
15.07.2009 - 15:53:36
00
daj si pohov joko, tvoj denny harmonogram a urazky mladsich rocnikov tu nikoho nezaujimaju.
tam si rozdavaj rozum doma detom.
tato tema je o niecom inom.

add k teme... skusim si tu hru zohnat, a potom napism svoje dojmy


dik chalani, ked potrebujete stiahnut tuto hru, napiste RP, dam vam overene linky, co som stahoval a ide mi to
15.07.2009 - 18:01:46
00
Toto je sekcia o cestnej cyklistike. Doporučujem, aby si si požiadal o presunutie do sekcie "O hocičom" alebo ešte lepšie do "Pieskoviska". Bol dosť tuhý boj, aby vznikla. Tak ju tu nezasieraj!
A ostatní - prečítajte si pozorne tie dve strany a zistíte, kto sa tu do koho začal "navážať".
15.07.2009 - 20:56:06
00
Ľudia, hlavne tí starší. O čo vám ide? Čo si chcete vždy dokazovať? Mládež sa chce porozprávať o nejakej počítačovej hre. No a čo! Však ju nechajte, nech sa porozpráva. Prečo chcete aj tu len vychovávať a vychovávať? Alebo sa vám to doma nedarí a tu si to kompenzujete?
Myslim, ze si tu nikto nechce dokazovat spravnost vychovnych metod, ale ako Joko napisal je to sekcia o "Cestnej cyklistike" a na hry je vytvorena samostna tema. Nemam chut sa prehrabavat balastom o bezduchom zabijani casu, ked hladam to, co ma skutocne zaujima. Ide o poriadok a prehlad. Tato tema patri jednoducho inde.
15.07.2009 - 21:30:10
00
uz sa mi to stahuje.Sam som zvedavy co to bude zac..
15.07.2009 - 21:33:22
00
dik chalani, ked potrebujete stiahnut tuto hru, napiste RP, dam vam overene linky, co som stahoval a ide mi to

Mohol by si tu dať link na hru, lebo ja som to už raz stiahol a nejde mi to, ak máš niečo overené tak to tu daj, lebo už sa mi nechce zas sťahovať 4,4GB len tak bez úspechu
15.07.2009 - 22:04:39
00
keyboard_arrow_up