4.6. vytvorena objednavka.
chcel som veci A,B,C,D,E,F,G (nejdem vypisovat vsetky komponenty)
nemali G tak som cakal tyzden. potom zasa uz mali to G ale nemali C.
takto sa to toci uz mesiac a stale im nieco chyba a preto to nemozu odoslat.
teraz tvrdia ze nemaju cierny predtstavec ale iba strieborny prcom strieborny ani v ponuke nemaju a ten cierny maju stale "na sklade"
ten e.shop je asi najhorsi na svete aky som kedy vydel.
keby nemali take ceny tak sa na to asi davno vyseriem. hold koli tym cenam sa na to vyseriem az teraz....
07.07.2009 - 16:16:40
00
Ja som objednával včera, komunikácia cez tel. bez problémov ... uvidíme, objednával som cca za 600 eur tak verím že bude všetko ok, do poznámky som im napísal nech to 2 krát skontrolujú nech nemusíme riešiť reklamácie :twisted:
07.07.2009 - 16:19:42
00
Kamarát od nich objednával už dvakrát (po 1 veci :) ) a raz tiež nemali na sklade, ale do dvoch týždňov (cca. uz neviem isto) od vytvorenia objednávky mu to poslali.
07.07.2009 - 16:20:07
00
Ak by ste isli niekto objednavat, tak ja by som chcel http://www.koloshop.cz/horske-pneu-134/pneu-maxxis-ranchero-2.0/ dajte vediet pls
07.07.2009 - 22:09:55
00
Maju vytvorenu aj slovensku stranku. Zaujimalo by ma, co sa so vznikom koloshop.sk zmeni v suvislosti s postovnym a dobou dodania na SR. Mam taky pocit, ze je to uplne rovnaka stranka ako koloshop.cz s tym rozdielom, ze su ceny poupravovane na €. Takze tie poplatky pre Slovakov ostavaju rovnake, alebo sa dajboze mylim?
07.07.2009 - 23:25:56
00
no pozrel som si ceny za dopravu a asi si predsa len zbehnem do kamennej predajne....
07.07.2009 - 23:42:45
00
Nakoniec.... objednávku som stornoval, horšiu komunikáciu zatiaľ nepoznám. Nikto sa nevie k ničomu vyjadriť, nevedia nič garantovať... Po stornovaní vedia aj zavolať, ponúknuť zľavu....

Nakoniec som objednal v Kupkole aj veci čo nemajú na sklade. Vo štvrtok objednané a v piatok objednávka uzavretá, suma uhradená, komunikácia výborná....
11.07.2009 - 14:55:48
00
A co sa stalo(podrobnejsie) ze si to stornoval?. V minulom prispevku to vyzeralo v nadejne.


Naposledy upravil peppito dňa 11.07.2009 - 19:48:56, celkovo upravené 1 krát.

11.07.2009 - 18:18:22
00
Nasrali ma.... nevedeli mi garantovať ani termín budúceho piatku....
11.07.2009 - 19:44:36
00
Tak koloshop neodporucam nikomu. Ceny tam maju sice dobre, sortiment siroky ale co sa tyka zakaznickych sluzieb tak proste hroza. Asi pred rokom som tam kupoval vidlu a naboj, obidva boli podla webu na sklade a mali prist do 7 pracovnych dni alebo tak nejak. Platba vopred, cca 5.000 skk. ked mi dva tydne nic nechodilo tak im poslal mail v ktorom som sa slusne pytal v com to viazne ze to tu uz malo byt. Po snad troch styroch dnoch som dostal naspet mail, v ktorom sa mi chlapik ospravedlnil, ze nevie mi povedat co sposobilo zdrzanie a ze objednavku mozem v najblizsich par dnoch ocakavat. Cakam den, dva, tyden, nic. Dal som im tyden, a po dvoch tydnoch od mailu podla ktoreho to malo prist v najblizsich dnoch som napisal uz trochu ostrejsi mail ze takto to snad nejde. Znovu som na odpoved cakal asi 4 dni a mail mi prisiel viac menej s takym istym obsahom ako ten prvy, ze chyba bude zrejme u dodavkovej sluzby ktoru oni nemozu ovplyvnit a ze do par dni to mam urcite doma. Takto to islo znovu, dalsie dva tydne a nic. To uz bolo pre mna trochu moc a napisal som im nasraty mail, nieco v tom zmysle ze ked clovek niekomu posle 5 litrov, vyse mesiacu mu nic nechodi tak je to z jeho strany poriadne vychcane. Ze ked nie su schopny dodat co maju tak nech mi laskavo vratia moje peniaze a to co najskor. O dalsie tri dni mi prisla dalsia odpoved, ktora samozrejme nevyriesila nic. Ze to nie je ich chyba, ze uz by to malo byt davno na ceste a ze kontaktovali dovozovu sluzbu a podobne blbosti.

Po vyse 1 a pol mesaci od odoslania objednavky mi konecne prisla. Vidla bola sice v rozmlatenej krabici ale inak v poriadku, naboj taktiez. Mal som chvilu pocit, ze mam proste smolu ze taketo veci sa proste raz za cas stavaju, no popozeral som si reakcie bikerov po forach a clovek snad nenasiel jedinu pozitivnu reakciu. Poskodeny tovat, odlisny tovar ako si clovek objednal, nekonecna dodacia doba a nulova uroven komunikacie a informovanosti. Aspon keby sa clovek ozvali sami od seba, prepacte ale vyskytli sa neocakavane problemy a vasa zasielka pravdebodobne neprijde nacas, tak by som nebol tak nasraty, ale im clovek posle peniaze a potom cusia, neozvu sa ani po troch mesiacoch keby tovar neprichadzal.
Silne tento shop neodporucam.
22.07.2009 - 11:03:32
00
no cawte .... prvy krat som objednaval z tadeto ...stvrtok vecer som to objednal o nejake 2hodinky mi prijali objednavku .... a utorok uz mi volal z UPS ze uz je u nas :) takze podla mna v pohode e-shop 8)
06.08.2009 - 15:02:36
00
tak ja som si z kolosopu objednaval kolesa mavic dodacia lehota bola dva dni ak je tovar na sklade co bol o styri dni som im volal co sa deje kde su kolesa pracovnicka mi povedala ze 6.8. ich vyexpeduju a do dvoch dni ich mam co je dnes uz treti den a nic tak som im tam znova volal nevedeli mi povedat kedy mi pridu kde su tak som sa na nich vysral objednavku zrusil a idem ich objednat z kupkolo.cz je to lepsi e-shop?
10.08.2009 - 17:31:57
00
kupkolo je rozhodne lepší obchod....
10.08.2009 - 19:39:00
00
Ja som pochodil fajn s týmto shopom, v pondelok objednané(v noci :D) utorok potvrdené a piatok u mňa a to šlo o tovar, ktorý nebol na sklade, žiadna zámena, len som bol prekvapený, že to priniesla UPS namiesto spomínanej PPL myslím, ale to nič negatívneho nieje. Takže u mňa spokojnosť:)
17.08.2009 - 20:29:32
00
cafte ... ja som mal y teho obchodu velmi dobry pocit pokne som si nakupil cez net do 2 dni mi to prislo bezchibbne am kurierom az k nam do svidnika za 250SK .. ;)
24.12.2009 - 20:39:29
00
keyboard_arrow_up