Môj report z akcie aj zhruba 150 fotiek nájdete na titulke:

http://www.mtbiker.sk/index.php?modul=clanky&id=1208

Prílohy:

P1040820.JPG
P1040820.JPG 262.07 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2009 - 00:58:32
00
lukas si normalnY?

no dufam ze hej, len hento mi prislo take divne, ludia chodili do ciela a nevenovala sa tomu verejna pozornost, min. ti prvi teda, nevravim, ze treba sledovat niekoho kto dojde 320ty,ale pokial ma hlava neklame tak ked dosiel prvi do ciela, tak tam hrala daka hudba z podia a od miesta cielu, do reprakov neslo nic...na dvdcku to bude, to som videl, ze je natocene a zmoderovane, ale chybalo mi to live z toho tam vtej chvili...ale ak to tak bolo a ja si to nepamatam tak asi nebudem normalny, neviem :)
ked uz som bol za divaka, tak musim riesit detaily ineho charakteru, kedze neviem nic o znaceni trate a pod :)
to ma byt konstruktivna kritika zo strany mna ako divaka :wink:
28.07.2009 - 01:01:20
00
Príloha:
DSC03296.JPG
DSC03296.JPG 279.78 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
DSC03295.JPG
DSC03295.JPG 403.34 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
DSC03294.JPG
DSC03294.JPG 597.74 KiB thumb_up0thumb_down




Pohodička pred štartom: mipo13, lapaloma, tadeáš.
28.07.2009 - 08:21:20
00
...cisárove nové šaty... :)

Prílohy:

DSC03309.JPG
DSC03309.JPG 319.45 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2009 - 08:32:09
00
Zani moc ti ďakujem! Konečne mám aj ja fotky z maratónu.Aj keď len v civile ale na prvýkrát dík aj za to!
28.07.2009 - 08:59:42
00
no dufam ze hej, len hento mi prislo take divne, ludia chodili do ciela a nevenovala sa tomu verejna pozornost, min. ti prvi teda, nevravim, ze treba sledovat niekoho kto dojde 320ty,ale pokial ma hlava neklame tak ked dosiel prvi do ciela, tak tam hrala daka hudba z podia a od miesta cielu, do reprakov neslo nic...na dvdcku to bude, to som videl, ze je natocene a zmoderovane, ale chybalo mi to live z toho tam vtej chvili...ale ak to tak bolo a ja si to nepamatam tak asi nebudem normalny, neviem :)
ked uz som bol za divaka, tak musim riesit detaily ineho charakteru, kedze neviem nic o znaceni trate a pod :)
to ma byt konstruktivna kritika zo strany mna ako divaka :wink:

Tento rok som postavil scenar aj pre siroku verejnost, kedze v minulosti sa najde kopec pretekarov, ktori nedocenili celu akciu...jednoducho akcia bolo aj pre rodicov s detmi, ktore si odjazdili detsky maratonik a potom si vychutnavali na zivo Marcela Berkyho a Barboru Baluchovu.
28.07.2009 - 09:02:20
00
Helmuth nerob nám hambu! Biketeam bývalo celkom seriózne zoskupenie bajkerov milujúcich jazdu na biku, neviem ako je to teraz, no keď je tam pár takých týpkov ako si ty, som rád že už jazdím bez klubovej príslušnosti. :roll: Vlčaku spamätaj sa!

btw. keď ti na takej krátkej rovinatej trati dokázal Tomáš naložiť skoro desať minút, zrejme niesi až taký kráľ do akej pozície sa staviaš... :lol:

oprava :oops:
28.07.2009 - 09:25:32
00
Helmuth nerob nám hambu! Biketeam bývalo celkom seriózne zoskupenie bajkerov milujúcich jazdu na biku, neviem ako je to teraz, no keď je tam pár takých týpkov ako si ty, som rád že už jazdím bez klubovej príslušnosti. :roll: Vlčaku spamätaj sa!

btw. keď ti na takej krátkej rovinatej trati dokázal Tomáš naložiť skoro desať minút, zrejme niesi až taký kráľ do akej pozície sa staviaš... :lol:

oprava :oops:


No to bude asi tym z som dostal na 7km defekt, a k tomu on jazdi 3x dhsie ako ja :wink:
28.07.2009 - 09:39:16
00
Obaja jazdíte asi od sezóny 09, za team som jazdil 5 rokov do októbra 08 a nikdy som vás nevidel, slabá výhovorka :mrgreen: + opravovať defekt 10 min?
Maťo Belás vás už netrénuje či čo? :mrgreen: :mrgreen:
28.07.2009 - 09:52:25
00
Tento rok som postavil scenar aj pre siroku verejnost, kedze v minulosti sa najde kopec pretekarov, ktori nedocenili celu akciu...jednoducho akcia bolo aj pre rodicov s detmi, ktore si odjazdili detsky maratonik a potom si vychutnavali na zivo Marcela Berkyho a Barboru Baluchovu.

Presne na toto som konecne dostal na maraton aj manzelku a vsetky decka. Lebo ostatne maratonske akcie su pre nich take "suche", ja si jazdim a co oni v priestore start/ciel ? unudia sa k smrti a viac mi nikde nepojdu, zostanu hnit doma.

PS: sice sme neboli, rozhodnutie padlo na poslednu chvilu kvoli pocasiu a chorobe deciek, ale uz sme boli zbaleni, pre uplnost.
28.07.2009 - 09:57:19
00
Velmi dobre to bolo. Bohaty sprievodny program pre rodinnych prislusnikov sprevadzajucich zavodnikov a pre tych z detskych trati, co musia dlho cakat v cieli na dojazd zavodnikov z dlhsich trati, je omnoho dolezitejsi ako rozhovor s prvymi, kedze vikendovym cyklistom väcsinou mena zavodnikov nic nehovoria. Samozrejme na spestrenie a vtiahnutie publika do diania na maratone je dobry krok dat rozhovor na mikrofon s prvym v cieli (aj dodatocne po dohrani kapely), ale sprievodny program v podobe kapely a pod. je dolezity minimalne rovnako ako ten rozhovor.

P.S. Ked chce niekto v prvom rade rozhovory so zavodnikmi, moze ist napr. na UCI akciu abo na MTB Trophy. Na MTBT boli rozhovory aj vyhlasovanie po kazdej etape a sprievodny program (okrem reprodukovanej hudby) ziadny, lebo to bolo ponate presne naopak - ako pretek a nie ako vikendovy program pre celu rodinu.
28.07.2009 - 09:58:06
00
Nepoznám síce Balúchovú,ale vyzerala dobre.
28.07.2009 - 10:06:11
00
tak potom to bude tym, ze nemam este cit pre rodinu :) , ale vlastne mate pravdu, dako som nepomyslel na znudene frajerky, matky a deti, ktorych cyklistika netrapi, len to tam musia odtrpiet/zabavit sa cely den, takze sa ospravedlnujem :wink: som zaslepeny cyklistikou a nesledujem superstar :oops:
28.07.2009 - 10:17:19
00
Tento rok som postavil scenar aj pre siroku verejnost, kedze v minulosti sa najde kopec pretekarov, ktori nedocenili celu akciu...jednoducho akcia bolo aj pre rodicov s detmi, ktore si odjazdili detsky maratonik a potom si vychutnavali na zivo Marcela Berkyho a Barboru Baluchovu.



Súhlasím s Jurajom.
Treba sa postarať aj o rodiny, priateľov, priateľky bikerov ako aj pobaviť necyklistickú verejnosť.
28.07.2009 - 10:23:35
00
No to bude asi tym z som dostal na 7km defekt, a k tomu on jazdi 3x dhsie ako ja :wink:


to je dost prfio robit ten defekt tak dlho :) :evil:
28.07.2009 - 10:58:42
00
keyboard_arrow_up