planuje niekto v nedelu, letnym tempom vyjazd zo Zeleznej Studnicky, okruh okolo 70 km, napriklad Pezinska Baba.,


Naposledy upravil mafo22 dňa 01.08.2009 - 23:12:01, celkovo upravené 1 krát.

01.08.2009 - 16:39:47
00
V lese to vyzera dobre, cesty nie su moc rozbite, ale popadane haluze su vsade. Niektore useky dost kameniste.
inak vcera som si prezil najvacsie peklo na biku v lese.
Trasu z Pezinka na Babu-Cmelok-sedlo Javorina-Skalnata. Akurat ze ciel mal byt Zochova chata a my sme prekvapeni vysli v Kuchyni.

PS Na skalnatej som si povedal, ze biku som sa uz natlacil dost, tak som to pustil dole. Vacsi adrenalin som este nezazil, a bolo to za hranicou zdraveho rozumu. V pripade padu, by to nedopadlo dobre.
01.08.2009 - 22:16:48
00
Dnes som na Vapenej bol, bolo to fajn, zase po dlhej dobre aspon trochu makacka.

Znacku ani neviem. Isli sme z razcestia medzi Plaveckym Petrom a Plaveckym Mikulasom- Cierna hora- Mon Repos-Amonova luka-vapenna (kopec Rostun). Z amonovej luky je to tusim ZLTA, ani neviem, kamos to pozna uz spamati. Spat sme sli "zjazom" do Plaveckeho Mikulasa.
Ja som tam bol deň pred vami - štvrtok. Išiel som v smere cez Rozbehy do P.Podhradia a po žltej značke a lesnej ceste hore. Potom smer Majdán a Smolenice.
Vy ste išli asi z Uhlísk lesnou cestou a potom po žltej, nie? Je to najlahšia trasa, ako sa dostať hore.
Škoda tých popadaných stromov, ináč by to bolo teoreticky vyšlapatelné bez tlačenia z dola až priamo k "rozhľadni" :)
01.08.2009 - 23:03:34
00
v nedelu sa vsetci budete kupat alebo sa niekto chysta aj do lesa :?:
01.08.2009 - 23:08:06
00
Ja som tam bol deň pred vami - štvrtok. Išiel som v smere cez Rozbehy do P.Podhradia a po žltej značke a lesnej ceste hore. Potom smer Majdán a Smolenice.
Vy ste išli asi z Uhlísk lesnou cestou a potom po žltej, nie? Je to najlahšia trasa, ako sa dostať hore.
Škoda tých popadaných stromov, ináč by to bolo teoreticky vyšlapatelné bez tlačenia z dola až priamo k "rozhľadni" :)


Neviem co su Uhliska, sli sme od Mon Repos, asi po zltej, pod vrcholom sme tlacili, bo strasne vela kamenov a samozrejme stromy
02.08.2009 - 15:16:18
00
Jaj az mi je luto, ze dnes o par hodin sadam do lietadla.....dal by som si nejaky vyjazd.
Vcera som bol v okoli Novej Bane, je to tam krasne (ale nemal som stastie na narocnejsie single alebo nieco technickejsie), trasa 72km, nieco cez 3hod jazdy, su tam v podstate iba zvaznice (nepoznam to tam dobre, takze mozno aj singlik by sa nasiel), niekde asfaltove, inde lesne, srnky som videl, krasa, velke teplo ale dalo sa. Pokial nezabudnem, po dovolenke hodim zopar fotiek.
Takze ja zapinam out of office a majte sa do zjazdenia.
Zelam krasny vyjazd na Vapennu :!: Ivo, nieze hanbu spravis, pekne nas reprezentuj :P
Caute, idem dobalit kufre.


Naposledy upravil sogi dňa 02.08.2009 - 19:52:58, celkovo upravené 1 krát.

02.08.2009 - 18:29:52
00
Sogi: prajem ti príjemnú dovolenku a nech ťa tam žraloky nezožerú!!!
Tadeáš: na ten výlet na Vápennú sa hlásim a teším sa jak si tam makneme :cry:
Mipo: škoda,že som nemohol ísť s vami ale dneska som si to vynahradil na hrádzi.Dal som si skoro 90km smerom na Gabčíkovo.Len z jedného som dosť smutný.Uštval ma 71 ročný Oto na cesťáku :oops: Dostal som zas také kŕče do stehien,že som sa cítil jak Buratino :roll:
02.08.2009 - 19:40:55
00
Ja som bol dnes len tak kratko na ostrom kameni, zase ma zacalo bikovanie bavit ako za starych cias. Jedina nevyhoda bola ze som siel sam, nie je to potom take zabavne...
02.08.2009 - 20:55:20
00
ako si išiel na Ostrý Kameň? dúfam, že nie tlačením po červenej. Ja som tam bol po tej lesnej a polnej ceste za družstvom Buková cez pole, dá sa tade dostať priamo k hradu bez tlačenia, jediná nevýhoda je tesne pred vstupom do lesa tabuľa súkromný lesný pozemok, zákaz vjazdu, čo môže spôsobiť nepríjemnosti
02.08.2009 - 21:51:01
00
Nakoniec som sa na Babu vybral aj sam, mal som trochu obavu ci niekde nezabludim, kedze som tam isiel prvy krat :) Isiel som po cervenej znacke, za 5 hodin som to otocil. Na Babe som sa zdrzal iba pat minut kedze uz bolo okolo siestej. Dal som jednu kofolu a naspat do lesa. Aj som odfotil tabulu "Somara" -- http://img229.imageshack.us/img229/232/dsc02672r.jpg -- ked uz som si myslel, ze uz pojdem iba dole kopcom ale hlboko som sa mylil :mrgreen:

Prílohy:

DSC02672.JPG
DSC02672.JPG 450.75 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil mafo22 dňa 02.08.2009 - 23:02:27, celkovo upravené 1 krát.

02.08.2009 - 22:53:53
00
tak sogimu uz nic, je prec, ze stastny let

Mipo, Tadeas, kesalp uz je tento weekend nadchadzajuci beznadejny, musim ist predsa predcasne do LV, tak tentoraz, ked vas uz aj poznam nic nebude.

Plan mam taky, ze do stredy sa chcem rychlo prestahovat a vo stvrtok dat nejaky zaujimavy vylet po horach zas v case okolo 15:00.
02.08.2009 - 23:01:37
00
Ak by sa zajtra t.j. pondelok niekto chystal na vylet rad sa pridam :wink:
02.08.2009 - 23:13:14
00
To kačkaj: vo štvrtok by som možno tiež vybehol, ešte sa dohodneme.
02.08.2009 - 23:46:38
00
ako si išiel na Ostrý Kameň? dúfam, že nie tlačením po červenej. Ja som tam bol po tej lesnej a polnej ceste za družstvom Buková cez pole, dá sa tade dostať priamo k hradu bez tlačenia, jediná nevýhoda je tesne pred vstupom do lesa tabuľa súkromný lesný pozemok, zákaz vjazdu, čo môže spôsobiť nepríjemnosti


Volal som kamosovi vecer o 18 ze ci niekam nejdem, on ze nie, tak som sa siel len previest a ked som bol na priehrade, ze skocim na ostry kamen. Volam mu, ako, ci po cervenej, on ze najlepsie je po strkovej a potom, nee chod po cervenej. Takze tlacenim-riadna nasr. a az hore po strkovej, len spat som siel po strkovej celu trasu.
03.08.2009 - 10:13:13
00
To kačkaj: vo štvrtok by som možno tiež vybehol, ešte sa dohodneme.


chcem dat trasu green biku.
03.08.2009 - 11:33:48
00
keyboard_arrow_up