A ja som sa rochnil vcera na Dedinkach tiez, sme sa nejak minuli. Doobedu som sedel v bufete pri pozicovni, a poobede na plazi pred hotelom. Caf


vidiš vidiš.. toje tak ..ale som to tam na forum hodil :| a boli sme iba pár metrov od seba :wink: možno časovo trocha posun. lebo do obeda som bol tiež v bufete pri požičovni.. :wink:

ale včera som si dal jazdu SNV Švedlár cez Bukovec a dal som to dolu tou najkratšou možnou cestou ako som svojho času aj písal ale na inom vlakne ....a zjazd je to totáál :shock: :shock:
je to fakt náročné na techniku a brzdy...ale je to paráda a potom daždik ale ten prišiel vhod.. išiel som ku Pine na pivko :D a noclegi vo Švedlári.... a dnes v daždi späť...fakt som myslel že som asi jediný drbnutý ale néé.. stretol som partiu asi 8 bikerov a ky..v bavnených tričkách :| total mokrí...ale mali mapu tak to asi boli z daleka .... :(

a trasa..http://www.bikemap.net/route/269469#lt=48.83811&ln=20.6706&z=14&t=2

Prílohy:

do dediny.jpg
do dediny.jpg 482.73 KiB thumb_up0thumb_down

z Bukovca.jpg
z Bukovca.jpg 506.4 KiB thumb_up0thumb_down

05.08.2009 - 15:46:55
00
Tak dnes sa nam s Wilkim po ceste z roboty stala nehoda.Wilky pravdepodobne nema moc rad dážď.Jednoducho nekukal na cestu.Nevidel traktor odstaveny na kraji cesty.Odviezla ho sanitka.Bolo tam dosť krvi, tržná rana bola riadne.To by ale bolo v poho len ma zlomenú lícnu kosť.Mal som byť pred ním ale wilki sa dneska šanoval tak som ho nechal cca 20-30m.Možno by som ho stihol druhý krát varovať. :( Tak mu držte palce.Nech sa skoro uzdraví a nech jeho comp nezastaví na 2600 ktoré by mal dnes keby došiel.
Wilki skore uzdravenie


PS:Pre všetkýh.Raz mi jeden starší pán povedal.Prehľad musí byť
05.08.2009 - 15:53:10
00
No...ale to je dosť drasťak :| prajem Wilkimu skoré vyliečenie...
ja furt tvrdím.. aspoň u mňa je to tak zatial čo som mal pád, kontakt bolo to v malej rýchlosti a tým pádon ide ruka v ruke nepozornosť a už to je :evil: tak skore nasadnutie...
05.08.2009 - 16:13:48
00
Zatial ho zosivaju na chirurgii u nas ale pravdepodobne skonci na celustnej chirurgii v Kosiciach.
05.08.2009 - 16:17:02
00
Tak dnes sa nam s Wilkim po ceste z roboty stala nehoda.Wilky pravdepodobne nema moc rad dážď.Jednoducho nekukal na cestu.Nevidel traktor odstaveny na kraji cesty.Odviezla ho sanitka.Bolo tam dosť krvi, tržná rana bola riadne.To by ale bolo v poho len ma zlomenú lícnu kosť.Mal som byť pred ním ale wilki sa dneska šanoval tak som ho nechal cca 20-30m.Možno by som ho stihol druhý krát varovať. :( Tak mu držte palce.Nech sa skoro uzdraví a nech jeho comp nezastaví na 2600 ktoré by mal dnes keby došiel.
Wilki skore uzdravenie


PS:Pre všetkýh.Raz mi jeden starší pán povedal.Prehľad musí byť


akurat sme s ocom prechadzali okolo a pozeram, ze sanitka a bike pri traktore...tiez prajem skore uzdravenie

btw. neviete ci sa nieco kona vo vasom blizkom okoli? pretoze cestou do snv sme od klcova stretli asi 50 a viac cyklistov a cyklistiek. niektori mali aj nalozenu batozinu na nosici.
05.08.2009 - 16:56:44
00
Ja som tam stál pri sanitke.ten odstavený bajk bol moj.Jeho ležal v priekope.V SNV sa teraz zišlo cca 150 bajkerov bajkeriek a bajkerčiat.(dvaja sa pri nás zastavili preto to číslo tak presne)Neviem ale mám pocit že len prechádzajú.
05.08.2009 - 17:02:07
00
Tak dnes sa nam s Wilkim po ceste z roboty stala nehoda.Wilky pravdepodobne nema moc rad dážď.Jednoducho nekukal na cestu.Nevidel traktor odstaveny na kraji cesty.Odviezla ho sanitka.Bolo tam dosť krvi, tržná rana bola riadne.To by ale bolo v poho len ma zlomenú lícnu kosť.Mal som byť pred ním ale wilki sa dneska šanoval tak som ho nechal cca 20-30m.Možno by som ho stihol druhý krát varovať. :( Tak mu držte palce.Nech sa skoro uzdraví a nech jeho comp nezastaví na 2600 ktoré by mal dnes keby došiel.
Wilki skore uzdravenie


PS:Pre všetkýh.Raz mi jeden starší pán povedal.Prehľad musí byť


Taktiez prajem Wilkimu skore uzdravenie...
05.08.2009 - 19:36:07
00
Kua dosť blbé... :shock:
držím palec wilki...
05.08.2009 - 23:40:35
00
Šéfbiker náš ktorý si na nebesiach,posväť sa meno Tvoje
príď kráľovstvo Tvoje,buď bajkerska vôľa Tvoja jak na ceste,
tak i v teréne a zbav nás zlého,lebo Tvoje sú lesy i polia.
Daj silu a vôľu Wilkimu nech je čím skôr medzi nami a fit. :cry:
DRŽÍM PALCE :!: :!: :!:
06.08.2009 - 17:38:44
00
dnes sme boli pri martinovy v kosiciach lezi na ARE pri sexy sestrickach aspon to mu treba zavidiet v pondelok ho caka operacia cakaju kym mu odpuchne cela hlava ma ju riadne zmasakrovanu ale uz vyzera lepsie reaguje na vsetky blbosti co som mu natrepal za tych par minut co sme boli pri nom pozdravil som ho od celej partie ze mu drzime palce a skore uzdravenie

na tyzden ho idem znova pozriet ked sa bude dat
06.08.2009 - 17:58:00
00
Šéfbiker náš ktorý si na nebesiach:!: :!: :!:

a neuveď nás do pokušenia......prave ti jedno ponúkam :wink: xceš si skúsiť robinzonádu na Starovodskú stranu smer pod Žobracku polanu sedlo Krivé pod Biel.Skalami Uhornian.sedlo Uhorna kupačka ....Švedlar... odvoz dovoz zabespečený..... :?: sobota 7 30 Lidel predbežne..
06.08.2009 - 18:40:20
00
Wilki vidim ze si tu tak ti drzime palce aby si cim skor bol fit. A pozdravuju ta aj chlapci z predajne. Okrem ineho dlhujes nam vsetkym po pive za to ze si sa z Poraca vyzul :-) Inac bike mas u mna dam ti ho do poriadku kym sa vratis :wink: A este ten traktorista ti odkazuje ze za tu ohnutu napravu nic nechce :mrgreen:
06.08.2009 - 19:59:20
00
2 majoBULL
Ak oželieš fantastický zjazd z Úhornianského sedla k jazeru (čo sa dá len ťažko :mrgreen: ) a chceš viac pojazdiť v lesoch nad Úhornou a Smolníkom, môžeš trať modifikovať prejdením značenej cyklotrasy a na hlavnú cestu sa napojíš tiež dobrým zjazdom asi 2-3 km pod jazerom v časti Smolníka-Turbíny.Miesto, kadiaľ treba ísť je označená v tejto trase.

http://www.bikemap.net/route/234854#lt=48.72865&ln=20.6588&z=15&t=1

Možno sa mi podarí ukončiť iporkovo-lepidlové trápenie :evil: a aspoň vykúpať na jazere sa v sobotu stihnem aj ja. 8)
Pre inšpiráciu...

Príloha:
Komentár súboru: Toto všetko bolo v sobotu zaplnené ľuďmi.
na jazere.jpg
na jazere.jpg 202.77 KiB thumb_up0thumb_down

Prílohy:

Komentár súboru: značená trasa
na uhornianskom sedle.jpg
na uhornianskom sedle.jpg 103.57 KiB thumb_up0thumb_down

06.08.2009 - 20:02:04
00
Ked som isiel okolo na aute ani v sne by ma nenapadlo ze to bude Wilky....som si tak v duchu vravel..."TO uz aj traktoristi idu po bikeroch....?"...uf...Hlavne nech sa das do kopy....neboj..o "bubu" sa ti dobre postarame... :-)..sak od coho su dobry kamarati... :wink:
06.08.2009 - 23:07:02
00
Wilky tož škoda-no čo Ta nezabije -ta Ta posilní,ono už neni čo riešit okolo toho-hlavne bud SILNý a rýchlo zotavuj a regeneruj -aj my bikery sme s Tebou-hlavne sa drž...S pozdravom Sninsky bikeri :lol:
06.08.2009 - 23:13:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up