ja som sa dostal k MTB uplne nevinne :lol: Blizili sa moje meniny 25.4.2008 a svoj stary bike som uz nemal kedze mi bol maly tak sme ho predali..Na meniny som chcel novy bike..Dostal som Specialized Hardrock XC 2007..Vtedy som sa do toho absolutne vobec nerozumel tak som nevedel co kupujem ale neni to az take zlee aj ked uz by sa zisiel novy..V ten isty den si kupil bike aj kamos a odvtedy sme zacali len tak jazdit rekreacne, pre srandu po Dev. Kobyle..Pamatam si aj moj prvy kopec, a je fakt riadny vtedy som ho vysiel tak do stvrtiny a teraz si ho idem 2-1...Trenovali sme aj na hradzi smerom do Cunova..To bolo trapenie..Stali sme v kazdom bufete..V jeden den sme v bufete zbadali plagat Stupavsky maraton 2008, vraj 49 km..Povedali sme si ze to musime ist, ze este daco potrenujeme a v pohodicke...No pohodicka to teda nebola..Ani som nedojazdil..Skoncil som na Bielom Krizi :lol: Odvtedy nas to uplne chytilo a zacali sme aktivnejsie trenovat a tak to ide az doteraz...Nikdy sa bajku nevzdam je to jedine co ma fakt bavi!!
11.08.2009 - 12:00:59
00
keyboard_arrow_up