a este si uvedomte jednu dolezitu vec a to, ze kym sa vratite z dlhej tak v cieli uz vam pretekari z kratkej skoro vsetko zjedli :D
30.01.2009 - 14:38:52
00
ale ss tym rozdielom z v 'rakusku a inde' su juniori normalne a rozumne do 18 :roll:
30.01.2009 - 14:40:36
00
Steju nemas pravdu ... junior su do 18(vratane 18) a muzi su 19 do 23 atd ... samozrejme ze ked uz mas 18 mozes ist trat aku chces ale stale si junior
30.01.2009 - 15:07:16
00
aaha no jasne, moja chyba. ajtak je to blbost.. :)
30.01.2009 - 15:17:46
00
Toto som našiel na stránke Cyklomaratónskej série:

Počet pretekov v sérii vyhlasuje OZ CM pred začiatkom súťažného ročníka, pre rok 2009 je to 10 pretekov. Do celkového hodnotenia sa každému účastníkovi započítava 7 najlepších výsledkov.

Zmenili sa pravidlá počas priebehu série?!?!?!?!?!?!
11.08.2009 - 23:31:59
00
coooo??? :lol: ak je to tak, tak sa niet comu cudovat...zijeme predsa v bananovej republike :roll:
11.08.2009 - 23:48:10
00
Zdravím,
na vysvetlenie - pravidlá sa počas súťaže nezmenili. K zmene došlo po odstúpení preteku v Prešove. Pôvodne sa mali škrtať tri najhoršie výsledky z jedenásť pretekov, teda započítavať sa malo osem najlepších výsledkov. Po odstúpení Prešova sa škrtajú tri najhoršie z desať a to mi logicky dáva číslo sedem. O tejto zmene som osobne informoval vždy keď ste stáli na štartovej čiare na prvých pretekoch seriálu v Sv.Jure, Vlkanovej a Partizávskom. Toto pravidlo sa prijalo na základe Vašich požiadaviek. Dáva možnosť bojovať o popredné umiestnenia širšej špičke aj v prípade, že niekto nútene nemohol štartovať na všetkých pretekoch. "Celkové hodnotenie má byť hodnotenie výkonnosti a nie zberačov bodov." - to je citácia niektorých z Vás...

Takže matt, nežijeme v banánovej republike a opäť sa mi potvrdilo, ako počúvate ľudí, ktorí sa Vám prihovárajú pred pretekmi.
12.08.2009 - 05:53:50
00
Ahojte,

na zaverečnom vyhlasovaní CMS sa vyhlasujú prví traja, alebo šiesti v každej kategórií ?

J.
12.08.2009 - 08:50:06
00
basket, nic v zlom, ale ked sa skrtol presov, stale sa napriek tomu hovorilo ze sa bude pocitat 8 vysledkov aj ked ludia volali po tom aby sa teda ratalo 7 ...zrazu je to 7 a my uz zle pocujeme. osobne mi je to sumafuk, uz som si zvykol ze pravidla sa vsade menia "za jazdy" :)
12.08.2009 - 09:55:05
00
Díky Basket za potvrdenie správnosti 7 započítavaných pretekov. Na všetkých troch menovaných pretekoch som sa zúčastnil, ale nepočul som nič - asi som sedel ešte niekde inde. Tiež sa pamätám, že začiatkom sezóny bolo v propozíciach napísané 8. Stačilo napísať niekam (http://forum.mtbiker.sk, http://cyklomaraton.sk/) krátku správičku.
A teraz sa hor do Kubína bojovať ďalej.
12.08.2009 - 11:04:51
00
Seria je za nami a mozno pre niekoho je este zavcasu zaoberat sa myslienkami o bubucom rocniku. Skusil by som seriu zhodnotit mojimi ocami ako ucastnika mojho prveho rocnika. Uroven jednotlivych pretekov je urcite dana schopnostou jednotlivych realizacnych teamov ako si s tym poradia, ale kedze je to seria mali by sa zachovat rovnake standardne podmienky tz, :
1. Jednotne znacenia ( pouzivalo sa rozne )
2. Zjednotit vysku startovneho ( priepastne rozdiely )
K jednotlivym kategoriam snad len tolko :
Delenie podla veku je absolutne vyhovujuce, ale nebolo by na skodu najpocetnejsie kategorie M-muzi 845 bikerov, S-seniori 293 bikerov, V-veterani 122 bikerov rozdelit na polmaraton a maraton, pretoze bodove zisky aj po prepocitavani nedavaju sancu na umiestnenie tym, co jazdia z XY dovodov iba polmaratony. K prekvapujuco nizkej ucasti Ka-kadetky 5 bikeriek a Ja-juniorky 8 bikerky sa tazko vyjadrit ale problem je asi niekde inde :cry: a asi to ma uzky suvis s rozvojom telovychovy a sportu vseobecne a s tym CMS ani nesuvisi. Inac seriu hodnotim velmi kladne a urcite sa jej zucastnim aj na buduci rok.
31.08.2009 - 11:41:19
00
.............. "Celkové hodnotenie má byť hodnotenie výkonnosti a nie zberačov bodov." - to je citácia niektorých z Vás...

Takže matt, nežijeme v banánovej republike a opäť sa mi potvrdilo, ako počúvate ľudí, ktorí sa Vám prihovárajú pred pretekmi.[/quote]

Zberač bodov? To je čo? Veri ten čo sa snaži dostat na každy pretek?Vždy to nie je lahke uvolnit sa pri rodinnych povinostiach,praci atd.Nepatrim medzi prvych na to nemam čas trenovat,ale ani poslednych ale oslovenie zberača ma urazilo :evil:
31.08.2009 - 14:22:47
00
no neviem...naozaj existuju ludia co chodia na preteky len preto ze su zaradene v CMS?? potom ma vyznam riesit taketo veci...ale inac si myslim ze vacsina ludi aj tak chodi tam kde sa im paci a kde to maju radi z akehokolvek dovodu...a ani nevedia ci su preteky v serii alebo nie...takze ich "kalendar" urcite nekopiruje CMS...ale monzo sa fakt mylim....
31.08.2009 - 14:46:05
00
Určite ano.Vsimni si znacky z miest vzdialenych viac ako 150km.Prave preto ma to taha lebo je to seria.Vidiet to na konecnych vysledkoch CMS.Dufam ze ludi bude pribudat a kvalita zvysovat.
31.08.2009 - 14:58:39
00
tak ja sa tam dotrepem lebo chcem :P kuknem fotky, kuknem propozicie, precitam recenzie jazdcov o zaujimavosti trati a je rozhodnute.. nejaka CMS salam parky..
31.08.2009 - 15:59:27
00
keyboard_arrow_up