Len chcem vidieť, čo spraví SS v prudšej točke na "lietajúcom" povrchu, ako napr. štrk/piesok, lebo mám neblahú skúsenosť s Race Kingom, ktorý je na tom tak na môj zbežný pohľad lepšie. A nemám rád, keď mi lieta riť.
Vpredu vydrží všetko do nevidím.
07.08.2009 - 21:24:03
00
Ja mám vpredu Albert 2.25 a dozadu som tento týždeň kúpil Alberta 2.1, ale som zostal zaskočený, lebo sa mi zdal strašne tenký. Skôr je to taká dobrá 2.0 veľkosť. Vymenil som ho za Smart Sama, s ktorým so bol vcelku spokojný, ale nie je to nič to rozbitejšieho terénu, ale ak človek má ako takú techniku tak mu ani to nerobí problém. Smart Sam má výhodu, že sa krúti fajne aj po ceste, ale drôtená verzia 2.25 má až vyše 800 gramov čo už je dosť.

Teraz sa už tieto obyčajné verzie volajú Performance, ale vyzerá to to isté ako Sport. Ten Albert 2.25 vpredu u mňa má okolo 900km a je ako nový...
07.08.2009 - 21:54:59
00
Neviem či sa dá chalanovi poradiť. Ak jazdí pravidelne aj na asfaltové výlety, tak sa s drapákmi narobí a ich zničí. A naopak v teréne na nejakých "kompromisných" asfalt/terén plášťoch možno nedosiahne výkon aký požaduje a bude sklamaný. Doporučil som Albert a Smart Sam, ale to je ten kompromis.
07.08.2009 - 22:01:23
00
No ved to kompromis by bol druhy bicykel :D ale sak hadam to na tej ceste nejako zvladnem a mposilnim kondicku aspon len aby sa mi skor neopotrebovali asi pojdem do tych smart samov
08.08.2009 - 22:34:17
00
Je zasadny rozdiel medzi Smart Sam Performance a ostatnymi typmi Evo, Light Snake Skin? Perf. je viac ako o polovicu lacnejsi na kolokrame, ale myslim ze pre obycajneho smrtelnika postaci aj ta lacnejsia, nie? Objednam asi, a dopredu dam Albert Perf, ako to poniektori pisete ale len 2.1. Ale asi to bude zo spaizu, lebo kolokram nema albert, len 2.35.
12.08.2009 - 16:26:32
00
keyboard_arrow_up