...a vzdy si hovorim ze v pondelok idem do prace :)

:))
16.08.2009 - 10:19:40
00
a opäť mi nedá...Štefan Hort...4:25:11... :wink: super :!:


Pista je borec - priam to berie vietor z plachiet :oops:
najskor hrkot kapsy na naradie, potom celeho jeho biku, ...a potom uz len :shock: :?:

...ale raz :!: :evil:

:lol: :lol: :lol:
16.08.2009 - 10:57:45
00
Jo, na tu kapsu som pocul viacero "staznosti" :mrgreen: :mrgreen:
16.08.2009 - 11:16:25
00
spiseme peticiu za to ze kapsu povinne odmontovat :!:

ale ako poznamenal kamos, keby ma spickovy bike a nebodaj naslapne pedale, tak tam rozvesia po stromoch 99% ludi :)

stevo, este jedna poznamka...nemas ty nahodou vyssie sedlo akoby si mal mat? ten posed sa mi moc nezda...hlavne to je vidiet ked ides v sede po asfalte ze na tom sedle az poskakujes
16.08.2009 - 11:45:57
00
Pekný maratónik, počasie tip-top, takmer žiadne blato, občerstvovačky dobré, značenie aj s výstrahami vymakané, aj povzbudzujúci ľudia okolo trate potešili...len tá voda v cieli fakt chýbala. A trať paráda, i keď som ju už poznala, ale potešila ma v jednom úseku, lebo počas tréningov sme sa stále driapali z malatinej po červenej po tých kameňoch a teraz sa to tak ľahko obišlo:) Vendelín samozrejme nesklamal, kómatické stavy boli už v dohľadne...Ale celkovo spokojnosť:))
16.08.2009 - 12:15:30
00
A ešte tam bol tento "milý", neštartujúci muž, ktorý sa síce púšťal, hore tlačil, zavadzal a keď som mu na viacerých kopcoch ukázala chrbát, jeho mužské ego to nezvládlo a šiel mi do zadného kolesa...

Prílohy:

om1.JPG
om1.JPG 126.54 KiB thumb_up0thumb_down

16.08.2009 - 12:24:24
00
mily diliny :) ...tak ale potom nebol sam...ja som mal to stastie na takeho podobneho v poslednom zjazde ked uz som mal nakupenych 80km...sa tam predo mna tlacil akoby ideme na olympiade o zlato
16.08.2009 - 12:29:43
00
Bolo super, pochvala riaditeľovi preteku Škvárovi :D, išlo sa veľmi dobre, na to, že som v piatok rozrezal v Nedožeroch plášť, som nakoniec odjazdil na požičanom Bulldogu od Igora ďakujem. Trať bola užastná, no pýtala si odjazdiť na ťažkých prevodoch, čo som ja nemohol. Škoda 15kilometra, keď mi ruplo volačo na pavúku a polmaratón som dojazdil dokonca so zasekujúcimi kľukami, v podsate už len na malej placke. Čo sme šli najprv na špici, som došiel s časom 2:43, smola. Aj minulý rok som mal snáď na blate lepší čas. Inak sme vyhrali v tombole čo vždy poteší, rebrík to nebol, ale aj tak. :D

Z mtbiker.sk som videl akurát Steju-ho, chalanov z MT Biker z Hodruše, všetci parkovali pri nás (sivá alhambra s blaváckymi značkami + Cannondale Jekyll s vidlou ktorá nemá zmysel :D). Ostatných som možno videl ale bohužiaľ ich nepoznám. :)
16.08.2009 - 17:05:20
00
Super maratón včítane organizátorov, rýchla strava, teplá voda, malý rad na umývanie bicyklov. Drobné výhrady:
1.sponzoroval Enervit a nikde nebol stánok, nemohol som si ho kúpiť, tie 2 tablety mi zachránili nohy od kŕčov, nebojte sa obaly som doniesol oproti iným do cieľa
2.pri dojazde sme nedostali hlt vody a tak o smädu umývanie a schovanie bicyklov do auta, sprchovanie (cca 1 hod.), už mi bolo na odpadnutie lístok a rýchle občerstvenie (viď. vyššie) mňa zachránilo
3.Tombola je vždy na 50% pre domácich a z blízkeho okolia, ráno sme vstávali o 4, aby sme sa dostali včas na pretek a po preteku sme ako viacerí účastníci preteku museli opäť cestovať, škoda, na jednom preteku bola tombola vylosovaná dopredu a výherné čísla boli vyvesené vedľa priebežných výsledkov. Samozrejme je to všetko vec okolo sponzorstva a buďme radi, že ich máme, aspoň sa tak môžu prezentovať na verejnosti
Ešte raz ďakujem za pekne prežitý deň. R.
P.S. Prosím Tomáša č.187 z Považskej Bystrice aby mi poslal foto zo štartu alebo mi dal odkaz na ich webovú stránku a kto fotil na trati , nech prezentuje svoju prácu, budeme Vám povďační.
17.08.2009 - 06:38:48
00
Super maratón včítane organizátorov, rýchla strava, teplá voda, malý rad na umývanie bicyklov. Drobné výhrady:
1.sponzoroval Enervit a nikde nebol stánok, nemohol som si ho kúpiť, tie 2 tablety mi zachránili nohy od kŕčov, nebojte sa obaly som doniesol oproti iným do cieľa
2.pri dojazde sme nedostali hlt vody a tak o smädu umývanie a schovanie bicyklov do auta, sprchovanie (cca 1 hod.), už mi bolo na odpadnutie lístok a rýchle občerstvenie (viď. vyššie) mňa zachránilo
3.Tombola je vždy na 50% pre domácich a z blízkeho okolia, ráno sme vstávali o 4, aby sme sa dostali včas na pretek a po preteku sme ako viacerí účastníci preteku museli opäť cestovať, škoda, na jednom preteku bola tombola vylosovaná dopredu a výherné čísla boli vyvesené vedľa priebežných výsledkov. Samozrejme je to všetko vec okolo sponzorstva a buďme radi, že ich máme, aspoň sa tak môžu prezentovať na verejnosti
Ešte raz ďakujem za pekne prežitý deň. R.
P.S. Prosím Tomáša č.187 z Považskej Bystrice aby mi poslal foto zo štartu alebo mi dal odkaz na ich webovú stránku a kto fotil na trati , nech prezentuje svoju prácu, budeme Vám povďační.


Ahoj, fotky aj s reportom by mali byt dnes navečer vyvesené na www.cyklomania.sk. Pozri si ich a daj mi vedieť o ktoré presne by si mal záujem, môžem ti ich poslať v lepšom rozlíšení na e-mail.
17.08.2009 - 06:56:01
00
Super maratón včítane organizátorov, rýchla strava, teplá voda, malý rad na umývanie bicyklov. Drobné výhrady:
1.sponzoroval Enervit a nikde nebol stánok, nemohol som si ho kúpiť, tie 2 tablety mi zachránili nohy od kŕčov, nebojte sa obaly som doniesol oproti iným do cieľa
2.pri dojazde sme nedostali hlt vody a tak o smädu umývanie a schovanie bicyklov do auta, sprchovanie (cca 1 hod.), už mi bolo na odpadnutie lístok a rýchle občerstvenie (viď. vyššie) mňa zachránilo
3.Tombola je vždy na 50% pre domácich a z blízkeho okolia, ráno sme vstávali o 4, aby sme sa dostali včas na pretek a po preteku sme ako viacerí účastníci preteku museli opäť cestovať, škoda, na jednom preteku bola tombola vylosovaná dopredu a výherné čísla boli vyvesené vedľa priebežných výsledkov. Samozrejme je to všetko vec okolo sponzorstva a buďme radi, že ich máme, aspoň sa tak môžu prezentovať na verejnosti
Ešte raz ďakujem za pekne prežitý deň. R.
P.S. Prosím Tomáša č.187 z Považskej Bystrice aby mi poslal foto zo štartu alebo mi dal odkaz na ich webovú stránku a kto fotil na trati , nech prezentuje svoju prácu, budeme Vám povďační.

S tou vodou v cieli máte pravdu viacerí, patrím k tým, čo organizovali a bol som v sprchách, a naozaj o rok tú vodu do cieľa dáme, a možno zasa Korytnicu ako Ste mali v taškách. Enervit prísť nemohol, mal nejaké súrne veci, tak nebol, ale s tou tombolou si ma skoro naštval, lebo to vyznelo ako keby bola zmanipulovaná. Na tombole je pekná tá dramatickosť a nie vylosovať ju vopred, zobrať veci a čau.
17.08.2009 - 08:32:45
00
no takze... maraton vyborny, kludne mozem povedat, ze jeden z najlepsich, organizacia bez chyby, trat krasna, obcerstvovacky vyborne, znacenie bezchybne... tazko hladam chyby :) mozno by bola fajn prezentacia, sprchy, parkovisko a start blizsie k sebe, ale to su detaily a viem ze ked to nejde tak to nejde (a aspon nikde nebolo plno :) ) takze to za chybu ani nepovazujem, napoje v cieli mi velmi nechybali lebo prve co som spravil bolo ze som vybral listok z vrecka dresu a isiel si po kofolu :)

fotografov bolo dost, takze sa tesim na fotky :) obzvlast oranzove cislo 260, dakujem vopred :wink:
17.08.2009 - 10:08:53
00
Mal som číslo 222 a mám @ rasto.palkovic@ssc.sk. A Korytnicu radšej v cieli ako v taške, aj keď tá bola dobrá aj horúca v tom teple , keď som sa ponáhľal domov.
A zabudol som, značenie úžasné, konečne som sa neobával v zjazdoch, že som niekde zle odbočil, nedalo sa totiž niekde v rýchlosti pozerať na stromy a pásky cez cestu a značenie na ceste nemalo chybu. Bol to pretek - maratón a nie orientačný. :P
17.08.2009 - 14:03:22
00
uz som objavil prve fotky na http://cyklo.sao-tatry.sk/index.php?menu=7&l=sk
17.08.2009 - 14:33:17
00
Ahojte, voda v cieli - dobrá a oprávnená požiadavka - sorry - na rok určite bude!!!
Všetkým pretekárom a aj inak zúčastneným veľká vďaka!!!

Prvé fotografie sa už hlásia k slovu, za malú chvíľu budú na www.cykloklubdk.sk.
A jedna várka je aj na www.oravafoto.com.
17.08.2009 - 17:33:02
00
keyboard_arrow_up