Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
tak uz len riadne oznacit a varovat "rychlikov" na trati..

Znacit sa zacina zajtra rano kratka trat, vo stvrtok dlha... Snad nam to nezacnu nejaki dobraci strhavat...
18.08.2009 - 12:39:05
00
to zacnu urcite.. sme na slovensku a pri bratislave..
znacit som myslel hlavne tie zavory..
18.08.2009 - 12:41:22
00
Podla mna trat je dobre znacena sice okolo Kamzika to moc dobre nepoznam... doporucoval by som zvyraznit sipku dolava v zjazde do Medenych Hamrov a nasledna odbocka na Biely. Je uz trochu zasednuta a ked sa tade leti nie je ju dobre vidiet, ale urcite tam budu aj ludia ako pominule roky.
18.08.2009 - 12:51:05
00
Na rampy treba dat pozor, lebo uz sa stalo, ze mlady nadejny pretekar preletel rampu a kolena na kasu. organizator rano presiel trat,rampy otvorene a nejaky vychytrali lesak ju zavrel a pruser ako svina. Informacie sa siria pomalsie akoby si clovek mohol mysliet :evil:
18.08.2009 - 12:57:13
00
Rampy budu bud otvorene, alebo, tie ktore budu zavrete, tak budu vyrazne oznacene. Zavrete rampy su smerom do kopca, alebo po rovine, nie su dolu kopcom.
Co sa tyka znacenia, tak to by malo byt OK, igelitove stuzky a cierne sipky na oranzovom podklade vo velkosti A4. Okrem toho bude na trati 25 regulovcikov, na tych mestach, kde treba... :wink:
18.08.2009 - 13:37:44
00
hej? casto byva zamknuta?
ja som maval asi stastie... lebo zamknutu som ju chytil zatial vzdy pred maratonom aj minuly rok aj ten to...



dost casto :)

skor je zazrak, ked je otvorena :)
18.08.2009 - 14:29:54
00
Uz sa to blizi :!: :twisted:, tak par taktickych pokynov na dlhu trat (po mojich skusenostiach z minuleho roka)
Na zaciatku pre tych co maju pretekarske ambicie a aku-taku kondicku (prvych 20%-30% startovneho pola) odporucam drzat sa vpredu a na asfaltke si vytvorit co najlepsiu poziciu po prvu stojku po odbocke na Kacin, pretoze tam sa predbiehat velmi neda a je dobre nebyt medzi tymi co zacnu hned tlacit.
Dalej je to klasika cez M.Slavin :arrow: BK :arrow: obchvat Somara :arrow: az po Babu. Na Babe odporucam nevynechat obcerstvovacku a nehnat sa hned do zjazdu - radsej doplnit energiu a pitie. V zjazde do Limbachu netreba ist na doraz - kvoli uz spominanej rampe a par kritickym miestam - ked uz tak lepsie je rozmakat to az na tom asfaltkovom zjazde cez Slnecne udolie do Limbachu, kde to vacsina pretekarov vypusta.
Nasleduje dlhe tiahle stupanie po sotoline kde treba nahodit konstantne frekvencne tempo, drzat tepovku na uzde a cerpat z energie co sme ziskali na obcerstvovacke ;)
Dalej je to klasika.. psychicky dost narocne je tiahle stupanie po asfalte okolo Hviezdy pred BK a posledny usek pred Kamzikom, kde si treba usetrit trocha energie a vyhnut sa tak potupnemu tlaceniu po Somarskej luke. tesime! :mrgreen:
18.08.2009 - 17:05:27
00
Teraz som dosiel z kratkej trate co sa tyka oznacenia newiem ci ja som zazmatkoval alebo co ale niak som sa newedel vysomarit ako sa vracia ztrate smerom od koliby naspet na partizansku luku bolo to niam slabo vyznacene pocas jazdy sme ja a kamarat odhadzovali konare a myslim ze je to ok s trasou nebol problem takze tak
18.08.2009 - 17:16:57
00
keby sa nahodou nasiel niekto co si ide zajtra pojazdit tu trat,,rad sa pridam..0908 150 363.vdaka
18.08.2009 - 17:46:21
00
Dnes som si presiel kratku trat..Z Kamzika smerom dolu na Partizansku luku su tie jamy fakt paradne velke a nemam pocit ze to zasypu do soboty..Jeden robotnik hovoril ze v sobotu sa nam bude dobre zavodit ze budeme padat do jam..Mal som sto chuti mu hodit flasu do hlavy..Dufam ze ked to oni nezasypu to vyriesi Laco a spol. :D
18.08.2009 - 20:05:20
00
to je myslim, ze horsky maraton, nie ?


vadia vam diery ?


to iste tu minuly rok riesila Bubu, ta chcela nejaky usek vysypat kamenmi, ci co to chcela :-D


viete, ze su tam diery, tak ich obidete, horsie pre toho, kto nie je odtialto a nepozna to :)


mozno nejaky vykricnik, alebo tak nieco tam dat a to musi staci ...


ked uz budete zasypavat tie jamy, tak mozte niektore useky aj vyasfaltovat :roll:
18.08.2009 - 20:40:28
00
Jamy budu urcite zasypane. Rozpraval som s clovekom z tej spolocnosti, ktora tam kope... Jamy zacnu zasypavat stvrtok, do piatka poobedia by mali byt slusne zasypane...
Ak nie, takje plan "B".... :wink: Zasypeme ich my....
Nemam zaujem robit z horskeho cyklomaratonu asfaltky, ale otazka bezpecnosti, najma slabsich bikerov, a tych co to tam nepoznaju je mi prednejsia.... To snad chapate.... :wink: Vsak jam, kamenov, blata sa najde na trati i tak dost.... :twisted:
18.08.2009 - 20:48:12
00
jamy som nevidel, celemu useku z Kamzika som sa vyhol. Minuly rok ma tam fajne vytriaslo, tak som siel inak. Z mesta po asfaltke na Kamzik, v protismere Stupavskeho, celym singlom a opat som sa napojil na trasu. Pri Malom Slavine ma to prestalo bavit a siel som asfaltom domov. Povodne som chcel prejst kratku trat, ale stacilo mi aj to. Fajne som si pojazdil po kopcoch a statocne sa unavil. Do soboty hadam nacerpam viac sil.

Ozaj, bude tam nejaky servis alebo aspon ochotny sikovny clovek? Mam trocha rozhasene radenie, nastavil som si to aspon tak aby radilo vsetky stupne a nepreskakovalo.
18.08.2009 - 21:34:14
00

Ozaj, bude tam nejaky servis alebo aspon ochotny sikovny clovek? Mam trocha rozhasene radenie, nastavil som si to aspon tak aby radilo vsetky stupne a nepreskakovalo.

Na starte budeme mat servis, dokonca i stanok, kde sa bude dat kupit i nahradne lepenie, dusa, pumpa a pod....
Taktiez tam budeme predavat i knizku "Vylety na bicykli: Okolie Bratislavy, ktoru si bude mozne tam zakupit za 7 €. Je mozny i autogram od autora.... :wink:
18.08.2009 - 21:45:54
00
Na starte budeme mat servis, dokonca i stanok, kde sa bude dat kupit i nahradne lepenie, dusa, pumpa a pod....
Taktiez tam budeme predavat i knizku "Vylety na bicykli: Okolie Bratislavy, ktoru si bude mozne tam zakupit za 7 €. Je mozny i autogram od autora.... :wink:


tak super, ja uz len dufam, ze dajak pozbieram kondicku na sobotu :-) 2 tyzdne lenosenia urobili svoje :oops:
inac napr cast mapy by mohla byt napr dana ako present miesto tych flasiek a tak, ale to len tak... kazda malickost aj tak potesi :mrgreen:
18.08.2009 - 21:56:01
00
keyboard_arrow_up