Pocul som ze v Kosiciach je autorizovany servis na Marzocchi ale kde v Kosiciach?


-potrebujem vymenit olej a autorizovane predajne maju originalny kluc na sruby aj olej.



dikes bikes
30.08.2006 - 23:32:04
00
Keďže v Košiciach sídli dovozca, tak zrejme budú mať aj servis.

http://www.bicykle.sk/
30.08.2006 - 23:37:40
00
akú máš marzošku? vymeniť olej vo vzduchovej verzii zvládneš aj so zavretými očami, a posielať to len kvôli tomu Duplinskému mi príde úplne zbytočné - poštovné, čas vybavenia...... Ak si na to netrúfaš, každý slušnejší bikeshop ti ho musí vymeniť, netreba dávať originál, na trhu je množstvo olejov do vidlíc, stačí si vybrať, ja napr. používam shell advance fork oil 7.5 alebo 10 WT, podľa toho aký práve majú. Byť tebou, ak máš doma nejaké náradie by som to skúsil aj sám, posťahuj si nejaké manuály z netu a pusť sa do toho, stojí to za tú skúsenosť. 8)
31.08.2006 - 07:50:48
00
...... Ak si na to netrúfaš, každý slušnejší bikeshop ti ho musí vymeniť...


takze velosprint sa tam nerata, co? lebo v nr su dost mimo. bol som tam osobne sa dohodnut, vsetko ok dojdi vtedy a vtedy.potom som tam v ten den D volal a druhy ujcek povedal, ze ak som to nekupil u nich tak to nespravia...inac mozes poslat link na nejake navody na vymenu oleja? ja mam MX comp etu 05 a kebyze to ide doma, tak to spravim sam :wink:
31.08.2006 - 08:28:13
00
ak som to nekupil u nich tak to nespravia...


off topic: to si mal vydiet ked som im tam prisiel s kellysom, doniesol vlastne kluky a ze nech mi ich vymenia ... ako penili :lol: :lol: :lol:
31.08.2006 - 08:33:13
00
Pocul som ze v Kosiciach je autorizovany servis na Marzocchi ale kde v Kosiciach?


Ak nenastala zmena od cias co som ju mal tak Duplinsky - Dominikanske nam.
31.08.2006 - 08:35:47
00
akú máš marzošku? vymeniť olej vo vzduchovej verzii zvládneš aj so zavretými očami, a posielať to len kvôli tomu Duplinskému mi príde úplne zbytočné - poštovné, čas vybavenia...... Ak si na to netrúfaš, každý slušnejší bikeshop ti ho musí vymeniť, netreba dávať originál, na trhu je množstvo olejov do vidlíc, stačí si vybrať, ja napr. používam shell advance fork oil 7.5 alebo 10 WT, podľa toho aký práve majú. Byť tebou, ak máš doma nejaké náradie by som to skúsil aj sám, posťahuj si nejaké manuály z netu a pusť sa do toho, stojí to za tú skúsenosť. 8)


Vidla je marzocchi junior T 05 vymenit olej nemam problem v pohode by som to zvladol sam ale ide tam totiz o to ze vidlu mam len 3. den mali vypredaj a ten co ju predaval vravel ze tam je len od vyroby zabehovy olej na 24h jazdy a ze potom mam dat vidlicu do autorizovaneho servisu a ony mi tam potom daju origo olej na cca 1 rok.
01.09.2006 - 23:54:57
00
Wow zaujímavé som nikdy netušil že taký zábehový olej na 24 hod. existuje. Zasa som o niečo chytrejší :shock:
02.09.2006 - 00:07:57
00
zabehovy olej??? to co bola nejaky predvadzaci prototip? o takej veci som fakt este nepocul..
btw tam kde si to kupil by mohli zabezpecit vymenu oleja.. teda ak si to kupil normalne v nejakom shope.. tak sa vyhnes minimalne postovnemu alebo tak..
02.09.2006 - 11:23:58
00
zabehovy olej??? to co bola nejaky predvadzaci prototip? o takej veci som fakt este nepocul..
btw tam kde si to kupil by mohli zabezpecit vymenu oleja.. teda ak si to kupil normalne v nejakom shope.. tak sa vyhnes minimalne postovnemu alebo tak..


Aj v tom to je problem kupil som to v obchode ktori je od mojho domu asi 450 000km ale do Kosic chodievam kazdy tyzden takze by som nemal problem tam niekedy skocit.
02.09.2006 - 22:06:25
00
:shock: tak to hej.. to predajcovi nenes, to mas kusok z cesty asi :D
tak potom fakt len tie kosice alebo nejaky slusnejsi servis..
03.09.2006 - 16:15:20
00
keyboard_arrow_up